Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Chcem sa spitat pitam mi tam email a heslo dal som tam šetk a nič neviem ako to spustit poradite mi prosim
  • multiplayer super včera jsem hru koupil vyzkoušel a nelituji 1000 co jsem za ní dal.Hru jsem kupoval především kvůli MP a nelituji bomba.Je to zase něco jiného než na co jsem zvyklý.
  • Nemyslim si ze je dnes bullet time v MP hre stale designersky oriesok. Uz to predsa davno vyriesili hry ako F.E.A.R ci Stranglehold.
  • Hra bude mit MP, standartni vymluva jak okecat 5 hod. singl. *5*
    • Ne tak úplně v případě R*, ale jinak máš recht.
      • zx_spektrum
        Víš, stejně jako teď u Bioware a Command and Conquer by bylo dobré si uvědomit, který Rockstar to vlastně vede vývoj téhle hry. A není to Rockstar North který vede vývoj GTA a RDR, ale Rockstar Vancouver, který za posledních 5 let udělal akorát Bully.
        • posila
          ... akorat Bully, ktere jsem si osobne moc uzil a pral bych si, aby radsi delali dvojku a Max Payne nechali nekomu jinemu.
  • Cosi
    Takže čtvrtý díl bude prequel nebo reboot série.
  • jbenj007
    Max Payne byl ve své době skoro nadrevoluční střílečka jaká doposud tenkrát nebyla.....ale jen se bojím ba to nebyla zase stejná oprášená pecka....měli by příjít sněčím hodně revolučním což by byl cambek pro Payne...
    • "nadrevolucni"?to slovo sis tedkom vymyslel? *1*
      • no být tebou s tím tvým "tedkom" mlčim *1* někdo vymyslí slovo vlastní, jinej bez rozmyslu kopíruje tupost těch druhých...
        • To bude tim,ze ja patrim mezi ty tupe *3*.
    • Nic proti, Maxe Payne jsem měl také vždy rád, ale chci se zeptat, čím že byla tato střílečka nadrevoluční????? Rozhodně to nebylo bullet timem, tak se ptám. MP podle mě vždycky hodně držel hlavně příběh, bez něj by to byla další tuctovka.
      • Mechwarrior_bw
        základom jeho úspechu bol určite bullet-time, ktorý sa síce objavil v niekolkých hrách pred ním ale chýbalo im práve to čo ponúkol Remedy - špičkové technické spracovanie, od efektov, animácií po vynikajúcu grafiku ktorá spolu v BT vytvárala na svoju dobu niečo skutočne revolučné. A ak k tomu pridáš výbornú hrateľnosť, vynikajúce a atmosferické prostredie (+výborné fototextúry), hlas od Jamesa McAffreyho a noir , tak je z toho určite jedna z najlepších akčných hier vôbec.
      • Pravě že revoluční to bylo kvůli bulet timu a perfektnímu příběhu.
        • A ještě i s prefektní hratelnosti atd.. Max je prostě klasa nejlepší akční hra.
          • Skvělou hratelnost a perfektní příběh má spousta her, to ale hned neznamená, že jsou revoluční.
  • Pokud tam nebude "bombovej" forek,tak to nebude Max Payne. Mam jednicku i dvojku, po stazeni trojky z warezu ci torrentu, se rozhodnu zda koupit.
    • Máš na mysli " červenej nebo modrej drátek" ? :)
  • co by na mp nesedelo. bylo na case. kdyz to poradne udelaji, tak to muze byt pecka
  • MidnighT91
    Tenhle borec už by měl pro jeho vlastní dobro dostat šípem do kolene... *4*
    • Jazz
      Nah, not funny!
    • I was an adventurer like you......
      • Skyrim? *1*
  • Rockstar a něco podělat? To k sobě nejde dohromady.
    • misho8723
      PC porty
      • PC port možná hry udělají ale vždy skvělé.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit