Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Chcem sa spitat pitam mi tam email a heslo dal som tam šetk a nič neviem ako to spustit poradite mi prosim
  • multiplayer super včera jsem hru koupil vyzkoušel a nelituji 1000 co jsem za ní dal.Hru jsem kupoval především kvůli MP a nelituji bomba.Je to zase něco jiného než na co jsem zvyklý.
  • Nemyslim si ze je dnes bullet time v MP hre stale designersky oriesok. Uz to predsa davno vyriesili hry ako F.E.A.R ci Stranglehold.
  • Máš na mysli " červenej nebo modrej drátek" ? :)
  • Skvělou hratelnost a perfektní příběh má spousta her, to ale hned neznamená, že jsou revoluční.
  • presne tak...byva studio ktore ma vacsie skusenosti s MP tak pracuje na MP a potom druhe ktore pracuje na SP...netvrdim ze vzdy sa to podari...ale vzdy je lepsie pockat na vysledok a potom hodnotit....nenarazam teraz na teba...ale celkovo na ludi ktori hodnotia skor ako hrali a videli...
  • ja to neviem ale nemozes vediet ani ze to bude zle ...a ani ze sp bude o to slabsi...este to nevyslo este ste to nehrali a uz na to nadavate...niekedy vas ludia nechapem...pockam zahram a zhodnotim nie ?...
  • posila
    ... akorat Bully, ktere jsem si osobne moc uzil a pral bych si, aby radsi delali dvojku a Max Payne nechali nekomu jinemu.
  • zx_spektrum
    Víš, stejně jako teď u Bioware a Command and Conquer by bylo dobré si uvědomit, který Rockstar to vlastně vede vývoj téhle hry. A není to Rockstar North který vede vývoj GTA a RDR, ale Rockstar Vancouver, který za posledních 5 let udělal akorát Bully.
  • Skyrim? *1*
  • Ne tak úplně v případě R*, ale jinak máš recht.
  • Mechwarrior_bw
    základom jeho úspechu bol určite bullet-time, ktorý sa síce objavil v niekolkých hrách pred ním ale chýbalo im práve to čo ponúkol Remedy - špičkové technické spracovanie, od efektov, animácií po vynikajúcu grafiku ktorá spolu v BT vytvárala na svoju dobu niečo skutočne revolučné. A ak k tomu pridáš výbornú hrateľnosť, vynikajúce a atmosferické prostredie (+výborné fototextúry), hlas od Jamesa McAffreyho a noir , tak je z toho určite jedna z najlepších akčných hier vôbec.
  • Hra bude mit MP, standartni vymluva jak okecat 5 hod. singl. *5*
  • To bude tim,ze ja patrim mezi ty tupe *3*.
  • PC port možná hry udělají ale vždy skvělé.
  • Cosi
    Takže čtvrtý díl bude prequel nebo reboot série.
  • A ještě i s prefektní hratelnosti atd.. Max je prostě klasa nejlepší akční hra.
  • no být tebou s tím tvým "tedkom" mlčim *1* někdo vymyslí slovo vlastní, jinej bez rozmyslu kopíruje tupost těch druhých...
  • Pravě že revoluční to bylo kvůli bulet timu a perfektnímu příběhu.
  • "nadrevolucni"?to slovo sis tedkom vymyslel? *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit