Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • misho8723
    PC porty
  • Nic proti, Maxe Payne jsem měl také vždy rád, ale chci se zeptat, čím že byla tato střílečka nadrevoluční????? Rozhodně to nebylo bullet timem, tak se ptám. MP podle mě vždycky hodně držel hlavně příběh, bez něj by to byla další tuctovka.
  • jbenj007
    Max Payne byl ve své době skoro nadrevoluční střílečka jaká doposud tenkrát nebyla.....ale jen se bojím ba to nebyla zase stejná oprášená pecka....měli by příjít sněčím hodně revolučním což by byl cambek pro Payne...
  • Jazz
    Nah, not funny!
  • Pokud tam nebude "bombovej" forek,tak to nebude Max Payne. Mam jednicku i dvojku, po stazeni trojky z warezu ci torrentu, se rozhodnu zda koupit.
  • co by na mp nesedelo. bylo na case. kdyz to poradne udelaji, tak to muze byt pecka
  • I was an adventurer like you......
  • Souhlas, to že multák bude na ukor singlu vubec není pravidlo ,většinou na singlu a multáku pracují dva oddělené týmy což si rockstár muže dovolit. Akorát toho bulett timu bych se dosti bál, možná lepší vynechat.
  • A jak ty muzes vedet,ze je to opravdu neco navic?Co kdyz to opravdu bude na ukor SP.Napriklad misto 10 hodin kampane bude jen 5?
    Me osobne je to docela jedno,protoze nove pojeti maxe mi nic nerika,jen me zarazi tva bezmezna duvera,ze to usili a cas,ktere vrazi do MP se nijak neodrazi na sp.
    Treba se ukaze,ze obavy byly zbytecne a nebo taky ne.
  • MidnighT91
    Tenhle borec už by měl pro jeho vlastní dobro dostat šípem do kolene... *4*
  • pokial spravia dobry SP tak nechapem preco sa stazujete ze to bude mat MP...tak ked sa vam nepaci MP tak ho nehrajte...rovnako ako u BF:BC2 sa mi nepacil SP tak som ho nehral a hram MP...tvorcovia vam daju nieco naviac do hry a vy na to nadavate...ked sa vam to nepaci tak si hrajte len SP no nie ?...
  • Rockstar a něco podělat? To k sobě nejde dohromady.
  • ZvacA
    S mírou "vidím to nadějně a snad to bude dobré" vůči třetímu Paynovi je to jak na houpačce - jeden týden člověk tráví u videí s některými novými záběry a interview s vývojáři a názorů Remedy, kde se mu dostává pocitu, že by to ve výsledku opravdu nemuselo být špatný; další týden, kdy se objeví opět info kolem multiplayeru, jde všechno nadšení do háje. Tedy - naprosto to vystihl kolega Smutný - spojit si Payna s multiplayerem je de facto těžká a ne moc potěšující představa. Jistě, pokud ve hře bude, nemusím se jím zajímat a klidně ho obejít, ovšem dámy a pánové, toho pocitu " že to bude na úkor kampaně pro jednoho hráče " se nedaří nějak zbavit. Možná je to o zvyku, pravdou je, že už u prvního Maxe se zvažoval multiplayer, který se nakonec nekonal, nicméně snad to bylo právě tím, jak málo lidí na tom dělalo, ale snad právě proto byl výsledek hry pro jednoho hráče tak vynikající záležitostí, který vyvážil i absenci multiplayeru.

    Každopádně uvidíme, tak nějak pevně doufám, že to Houser & spol, od scénáře, mechanismy po hratelnost, nepodělaj...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit