Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • mechwarrior online je jednoznacne lepsi
    • Jednoznacne lepsi pro nekoho kdo chce hrat hru jako Mechwarrior.
      Pokud chces neco co je trochu vic quake 3 arena nez simulator mechu pak je Hawken jasna volba a bude lepsi nez Mechwarrior. Navic Mechwarrior vyzaduje mozek a trochu casu. Do Hawkenu proste skocis a druhou hru uz jsi na prvnich prickach v tabulce.
      • Veskoslav
        Proč tak záměrně lžeš? Rozhodně nejsi hned na prvních příčkách a rozhodně to není nic lehkého....Warrior online taky není žádný super, taktický zázrak. Většinou to vypadá tak, že 2-3 mlí běhají po mapě a zbytek stojí na kopci a snaží se odstřelovat. Taktika žádná.
        • Lzu? Ja to tak proste mel. Skocil jsem tam, fragrate kolem dvou a kazdou hru az na ty do kterych jsem naskocil pozde jsem se mohl prohlednout v seznamu nejlepsich hracu. Neber to spatne, ja to rozhodne nemyslim zle. Ja to myslim tak ze se s tim proste rychle szijes. Na tom neni nic spatnyho. Ja nerikam ze to ze je neco quakovity je spatne. Prave naopak jen jsem se snazil podchytit tu podstatu rozdilu tech dvou her takovym jednoduchym zaskatulkovanim. Jestli se te to nejak dotyka nebo to vidis jako utok na Hawkena tak to je opravdu jen tvuj problem :D
  • Hral Hawken cely jeden den a musim rict ze me Mechwarrior online bavi mnohem vic.

    Pokud ale chcete neco jednoducheho do ceho se rychle dostanete tak si klidne Hawken zahrajte. Rozhodne se nejedna o zklamani jen to proste neni ten mechwarrior na ktereho jsem cekal.
    • Veskoslav
      Jednoduché? U Warirora stačí akorát dopalovat dalekonosné rakety a občas pálit na slepo lejzry
      • Drasťo klid. :D Mylím že to myslel ironicky, jestli ne, tak troll.
      • No jo vlastne! U Mechwarriora staci jenom strilet. Ja uplne zapomel jak jednoducha to je hra!
  • Veskoslav
    Hraji už nějaký ten měsíc a baví mě to rozhodně více než MechWarrior online. Vřele všem doporučuji.
    • veru pravda je. skusil som a chytilo *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit