Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • To je hodně hrané tím způsobem že nestřilejte prezentující squad jen je trohu potlačte. Jo a taky jsem nemohl z těch momentů jak je tam netrefoval ten v tom vrtulníku, ale pak byl ten dechberoucí moment kdy hitnul hrajícího raketou. Asi už jsem moc z Red orchestry 2 a Rising stormu zvyklí že i pistol těžce zraní, ale tak raketou dit' ten šrapnel by ho roztrhal na kusy.
  • jednoduche BF4 = BF3 + commander a interakcia s prostredim
  • nesuď lidi podle sebe...
  • Vždycky, když je na Games.cz nějaký video, tak je to signál k tomu otevřít si YouTube a najít si to tam. Udělejte prosím něco s tím přehrávačem, blbne tam seekování, občas to hodí File error a celkově se to chová dost nedeterministicky a ve výsledku nepoužitelně. Chodím sem rád, ale přehrávání videa je zde dlouhodobě problém.
  • command42
    zmier sa s tym ze zeny su dnes uz sucastou armady ;)
  • Tak to je holt styl pro amickej soubiznys. *1*
    Ale s hrou to docela korespondovalo. Je to proste afektovane divadylko takova hra na valku ktera ve skutecnosti vypada uplne jinak. Chtel bych videt toho vola ktery by pri tak intenzivnich destrukcich lezl do vytahu. O neohrozenem postoji primo pred palici helinou ani nemluve. Tato ukazka predci i ceckove americke pentagonem dotovane filmy.
    Ale je to v poradku priznivci BF me kamenovat nemusej. Tato hra si na simulator nehraje je to proste zabava a vypada to ze dobre udelana.
  • command42
    ked mas dobry squad tak sa daju robit divy...neraz sa nam podarili zaujimave kusky
  • Koukám, že s Battlefieldu se stalo Call of Duty.

    Za starych časů, by se tohle všehcno vešlo do datadisku.

    ps: Přestaňte už všude cpát ty tablety ...
  • Nesouhlasím. Jsem skalní fanda BF her, MP jsem začal hrát v BF2. V BF3 mám nahráno skoro 300 hodin a musím uznat, že mě to začíná nudit, občas si zahraju, ale že bych u toho vydržel jako dřív několik hodin, to se říct nedá. Takže já se na BF4 docela těším (i když jsem byl dříve skeptickej). Nové zbraně, mapy, vozidla... prostě něco novýho, co člověk může začít pařit od začátku. Co mě na BF3 bavilo nejvíc, byl ten začátek, když si člověk odemykal všechny možný vylepšení, zbraně, atd...
  • Chlapecku... by ses divil, co sem zac. Zadny "lazy gamer", hry mam pro odreagovani a ne aby sem jeste zenskou mel i tam... to fakt uz nemusim. (pokud bys je rad timhle komentem balil, tak mas namekli mozek, sorry...) A ze jsou nekde v Britsku bezne v armade zeny... jsou i u nas, ale to nemeni nic na veci, ze jsou pro armadu v urcitych situacich uplne nepouzitelne. Nemaji totiz fyzickou silu a to jim hodne srazi "preformance". Se uvedom, ze pokud by doopravdy doslo ke konfliktu, tak nikdo nebude resit tampony, nikdo se nebude ohlizet na zenske nadra, a jako zajatec to bude mit mnohonasobne horsi. Se podivej realite do tvare, lidi se za tisice let nezmenili, jen se za ty leta predalo hodne informaci a proto jsme, kde jsme. A na rovinu... je trapne, ze se zena dosazuje do postu jen proto, aby se nekterym feministkam zavrela huba. Sorry holky, je to tak.
  • No a na co sem asi narazel... ;-) karieristka se dostane na post, kde nema co delat.
  • Možná tam ale pořád k těm nejlepším ženy neberou SAS
  • zaujímalo by ma ako dlho trénovali toto divadlo D: :D tak trápne až to bolí... v živote sa nikomu nepodarí toto čo tu tak preafektovane predviedli
  • souhlas. když máš vlastní tým, tak ti nikdo před nosem neuletí s práznou helinou. Nebo ti pilot v polovině letu nevyskočí ven zatím co stroj namířil proti tanku.
  • Vtipnej komentář :D
  • COŽE !! jak graficky stejný jako BF3 ??? ty sis nevšiml toho ostrého GUI v tanku ??? už konečně žádná blitka, přes kterou nešlo vidět na co střílíš (PC verze) jak tomu bylo u BF3 a to je podle mě posun.
  • Určitě to bude supr, nicméně jsem zvědav na to, jakým způsobem bude fungovat commander, taky to může být klasický kokos či troll a jen kazit hru....
    jinak pěkná předváděčka, škoda jen, že z týmu "hodných" nikdo vlastně ani neumřel a vše šlo jako po másle....to asi doopravdy tkahle hladce nepůjde, a víte proč? protože budete hrát s lidmi....a ti dokáží zkazit fakt všechno :D
  • v british royal forces su bezne zeny a to takove ze maji vycvik ktery ty, nobrain, lazy gamer by nikdy nezvladl se svym krehkym telickem...sa uvedom
  • Ano, jsme natěšení a leccos si od toho slibujeme. Na rozdíl od Call of Duty si ale od Battlefieldu lze něco slibovat. Tohle vypadá dobře a zábavně a tak doufáme, že to tak bude i v celé hře. Jistě je moc brzy na to soudit hru, to víme také, ale tady jde o jinou věc a to navnadit hráče, což se daří na jedničku.
  • Shaker
    Ono totiz nejde narvat teamplay do hry, kde je autoheal a jedina penalizace za smrt je zvysujici se cislo v kolonce "death"... Kuli uspesnosti CoDu se mu EA porad snazi priblizit, i kdyz jim lidi nadavaji za BF3 a MoH jim seslehli dokonce i recenzenti. Nedochazi jim, ze aby uspeli, tak musi vymyslet neco, co bude jiny a lepsi a ne jen dalsi klon Unreal Tournamentu/Quake 3 s texturama dnesnich vojaku.

    At si rika kazdej o Arme, co chce, ale v multiplayeru je to oproti tomuhle teatru naprosta pecka viz ShackTac.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit