Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Tomu říkám dynamické prvky v MP! To jsem vážně zvědav, s jakými úžasnými a revolučními (ryze naskiptovanými) prvky přijde nové CoD, když už se tolik dušovali, že to bude dynamičtější.
  • sugyn
    Jestli nezacali presentaci slovy "Opravili jsme Netcode" tak clovek na tabletu bude stejne rozcilenej jako clovek primo ve hre.
  • kdybyste jen měli tušení, jak funguje, respektive fungoval (a snad zas bude po nové verzy 1.0) fungovat project reality a jeho PRmumble

    na každym serveru pravidla a admin, za porušování rovnou ban.... úroveň profesionální, zábava maximální
  • Tak ,vdyt jeste nebyla ani beta . Verim ,ze do plny verze jeste ledasco vylepsi . Ja sem spokojenej . Co nebylo v Bf 3 tak tady bude . Jelikoz to hraju skoro porad ,tak tech penez za to nelituju .
  • Radioaktivni_surikata
    Jako musel sem se smát, protože jsem žádný skripty v multiplayeru nečekal a tady jich bylo hned 64 *15* Ale vypadá to jako vypilovaná trojka - lepší destrukce, víc vychytávek, o trochu lepší grafika. Ještě vypilovat ten lag při udělování zásahů a zredukovat bugy, a změním názor a přesunu se od trojky na čtyřku. Docela se mi to líbí *3*
  • Whoossain
    Dneska těžko narazíš na server, kde by se sešli lidi, co se znaj. Může za to i naprosto tupej matchmaking a teambalancing...
  • tak tezko sezenes 30 normalnich spolupracujicich lidi v teamu .. jiste ze mluvim o pubu a random lidech :) , ale treba v BF2 ty lidi u toho jeste pouzivali mozek
  • Whoossain
    Ono je to dost těžký, když se ti na serveru sejde 64 lidí, který se neznaj a nejsou spolu ve spojení, aby hráli tak, jak nám předvádí prezentace. To je druhá strana mince. Je to jen jeden z důsledků prosazování podobných her mezi casual hráče. Zlatý časy CoD2 a CoD4. Dedikovaný servery, Pro-Mod...
  • walltar
    Tak to je problém asi každé multiplayer hry ... pokud člověk hraje s náhodným teamem.
  • dale sniperi kempici v hojnem poctu na mrakodrapech, retardi strilejici rakety do mrakodrapu a nikdo nebude hrat teamove :) .. posledni dobrej teamplay v BF byl v BF 2 .. ktery taky bylo ciste PC
  • Konečně i české zbraně! Ve videu je CZ-805 a na leaknutejch screenech byl vidět ještě nový Scorpion Evo 3! *4*
  • Whoossain
    Vypadá to hezky. Škoda, že to bude mít jen málo společnýho s realitou, která se bude odehrávat na serverech. Rád bych se mýlil, ale nepředpokládám, že způsob hry se oproti BF3 nějak výrazně změní. Problémy s registrací zásahů, bugy, zmatek. Použitelnost pro kompetitivní hraní je jenom mym zbožnym přánim. Prezentace pěkná, ale je to jenom secvičený divadlo. No, nechám se překvapit...
  • Na CoDko Nadavame taky... ale od BF clovek cekal neco vic nez jen novej mappack a gunpack ...
  • walltar
    Na COD tu nadáváme taky ... *2*
  • walltar
    Pokud člověk má BF3 tak prostě není jediný důvod tohe kupovat .... počkám si na další díl.
  • Vsichni tu nadavate na Bfko ze to vypada podobne . Call of duty vychazi kazdej rok a uz skoro 10 let se stejnou grafikou a naprosto debilni hratelnosti a bandy retardu si to kupujou jak blazni . Bf je oproti tomu alespon kus dobry hry .
  • a deti uz zacinaj vybodovavat za pravdu :)
  • si kup 3ku.. mas stejny :)
  • "má opravdu potenciál posunout laťku pro multiplayerová týmově soutěžní FPS opět o něco výš"

    pravda je, ze to rozhodne zvedne tu neexistujici latku z BF3
  • Kozy
    Tak já mám jasno, první battlefield, který si pořídím. Good bye Riley.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit