Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Radioaktivni_surikata
    Jako musel sem se smát, protože jsem žádný skripty v multiplayeru nečekal a tady jich bylo hned 64 *15* Ale vypadá to jako vypilovaná trojka - lepší destrukce, víc vychytávek, o trochu lepší grafika. Ještě vypilovat ten lag při udělování zásahů a zredukovat bugy, a změním názor a přesunu se od trojky na čtyřku. Docela se mi to líbí *3*
    • Shaker
      i ty optimisto jeden :D
  • Magister_Peditum
    Bf3 ve větším měřítku. Jinak CZ 805 potěšila. *15*
  • Vždycky, když je na Games.cz nějaký video, tak je to signál k tomu otevřít si YouTube a najít si to tam. Udělejte prosím něco s tím přehrávačem, blbne tam seekování, občas to hodí File error a celkově se to chová dost nedeterministicky a ve výsledku nepoužitelně. Chodím sem rád, ale přehrávání videa je zde dlouhodobě problém.
  • Konečně i české zbraně! Ve videu je CZ-805 a na leaknutejch screenech byl vidět ještě nový Scorpion Evo 3! *4*
    • Shaker
      to je jen textura... stejne zase budou mit random rozptyl, red dot bude fungovat jen na prvni ranu a pak to bude zbesile litat kolem cerveny tecky, ackoliv ta v realu vzdycky miri tam, kam poleti kulka :)
  • Ukamenujte me, ale vypada to naprosto stejne jak BF3 ... jediny plus je Commander Mod (Navracenej zpet z BF2)
    • walltar
      Pokud člověk má BF3 tak prostě není jediný důvod tohe kupovat .... počkám si na další díl.
      • Nesouhlasím. Jsem skalní fanda BF her, MP jsem začal hrát v BF2. V BF3 mám nahráno skoro 300 hodin a musím uznat, že mě to začíná nudit, občas si zahraju, ale že bych u toho vydržel jako dřív několik hodin, to se říct nedá. Takže já se na BF4 docela těším (i když jsem byl dříve skeptickej). Nové zbraně, mapy, vozidla... prostě něco novýho, co člověk může začít pařit od začátku. Co mě na BF3 bavilo nejvíc, byl ten začátek, když si člověk odemykal všechny možný vylepšení, zbraně, atd...
    • God-of-War
      To sme dva:D
      • asi prechazim na Titan Fall ci Destiny ... a to rikam s bolavym srdcem po 7 letech hrani BF
        • God-of-War
          Jj, Destiny vypadá slušně!:)
          • a deti uz zacinaj vybodovavat za pravdu :)
  • sugyn
    Jestli nezacali presentaci slovy "Opravili jsme Netcode" tak clovek na tabletu bude stejne rozcilenej jako clovek primo ve hre.
  • Najviac som sa zasmial, keď dali záber na hráčov, pred nimi klávesnica a myš a všetci tam držali v ruke gamepad : D
    • Podle me tam ty kompy byli jen na oko , aby si kazdej myslel ze ukazka je z PC verze . Ta grafika mi prisla jak z konzole :D Ale stejne se tesim . Kdo tu pise ze je to stejne jk Bf 3 . Je videt chlapci ,ze toho moc nahrano nemate . Ja ty rozdily videl hned :)
  • Whoossain
    Vypadá to hezky. Škoda, že to bude mít jen málo společnýho s realitou, která se bude odehrávat na serverech. Rád bych se mýlil, ale nepředpokládám, že způsob hry se oproti BF3 nějak výrazně změní. Problémy s registrací zásahů, bugy, zmatek. Použitelnost pro kompetitivní hraní je jenom mym zbožnym přánim. Prezentace pěkná, ale je to jenom secvičený divadlo. No, nechám se překvapit...
    • dale sniperi kempici v hojnem poctu na mrakodrapech, retardi strilejici rakety do mrakodrapu a nikdo nebude hrat teamove :) .. posledni dobrej teamplay v BF byl v BF 2 .. ktery taky bylo ciste PC
      • Shaker
        Ono totiz nejde narvat teamplay do hry, kde je autoheal a jedina penalizace za smrt je zvysujici se cislo v kolonce "death"... Kuli uspesnosti CoDu se mu EA porad snazi priblizit, i kdyz jim lidi nadavaji za BF3 a MoH jim seslehli dokonce i recenzenti. Nedochazi jim, ze aby uspeli, tak musi vymyslet neco, co bude jiny a lepsi a ne jen dalsi klon Unreal Tournamentu/Quake 3 s texturama dnesnich vojaku.

        At si rika kazdej o Arme, co chce, ale v multiplayeru je to oproti tomuhle teatru naprosta pecka viz ShackTac.
      • Whoossain
        Ono je to dost těžký, když se ti na serveru sejde 64 lidí, který se neznaj a nejsou spolu ve spojení, aby hráli tak, jak nám předvádí prezentace. To je druhá strana mince. Je to jen jeden z důsledků prosazování podobných her mezi casual hráče. Zlatý časy CoD2 a CoD4. Dedikovaný servery, Pro-Mod...
        • Přesně. Není možný sehnat 64 lidí, kteří se znají a hrají spolu týmově. Samozřejmě bylo by super, kdyby se těch 64 lidí tvořilo ze skupin, které se znají, ale to je jen zbožné přání.

          Prezentace vypadá hodně dobře a opravdu je to video zajímavé. Ovšem o to taky šlo, realita jak tu bylo už několikrát napsané bude naprosto jiná.
        • kdybyste jen měli tušení, jak funguje, respektive fungoval (a snad zas bude po nové verzy 1.0) fungovat project reality a jeho PRmumble

          na každym serveru pravidla a admin, za porušování rovnou ban.... úroveň profesionální, zábava maximální
      • walltar
        Tak to je problém asi každé multiplayer hry ... pokud člověk hraje s náhodným teamem.
        • Whoossain
          Dneska těžko narazíš na server, kde by se sešli lidi, co se znaj. Může za to i naprosto tupej matchmaking a teambalancing...
        • tak tezko sezenes 30 normalnich spolupracujicich lidi v teamu .. jiste ze mluvim o pubu a random lidech :) , ale treba v BF2 ty lidi u toho jeste pouzivali mozek
  • Určitě to bude supr, nicméně jsem zvědav na to, jakým způsobem bude fungovat commander, taky to může být klasický kokos či troll a jen kazit hru....
    jinak pěkná předváděčka, škoda jen, že z týmu "hodných" nikdo vlastně ani neumřel a vše šlo jako po másle....to asi doopravdy tkahle hladce nepůjde, a víte proč? protože budete hrát s lidmi....a ti dokáží zkazit fakt všechno :D
  • Koukám, že s Battlefieldu se stalo Call of Duty.

    Za starych časů, by se tohle všehcno vešlo do datadisku.

    ps: Přestaňte už všude cpát ty tablety ...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit