Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Tomu říkám dynamické prvky v MP! To jsem vážně zvědav, s jakými úžasnými a revolučními (ryze naskiptovanými) prvky přijde nové CoD, když už se tolik dušovali, že to bude dynamičtější.
  • jednoduche BF4 = BF3 + commander a interakcia s prostredim
    • Ale proc ne??? + novy engine
  • TOTO JE LEN DATADISK ! (za plnú cenu)
  • A je to tu znova, opet ukazujou veci, ktere v herni verzi vubec nebudou, pripadne budou ve zcela jinem smyslu. Doufam, ze zase reknou jejich oblibene "mapy budou ty nejvetsi v historii BF" a nakonec z nich vypadne mapa co presprintujes za 2 min.
    • Stejnak bude clovek chtit svezt ve vrtulniku a sedne do nej pablb ,kterej vam sam uleti pred ksichtem i kdyz mate nad sebou cedulku jako blazen ze potrebujete odvezt , jenom aby si o kousek dal skocil padakem na snajpr kemp. Pokud tyhle lidi budou dal hrat ,tak zadny zazraky necekam :D Tohle dokaze akorat n*srat .
  • lol - uplne to samy jako bf3... takze zustanu u nej.
    • Stejne jak super megduper omalovankovy Betafield 3? Tak mne nikdo nedonuti za to utracet prachy a radeji vyuziju slev u bohemky a doplnim sbirku adonu na Armu II.
    • Lidem uz se fakt dneska nejde zavdecit... Me treba BF 4 prekvapil a to jsem od nej moc necekal, jsem rad, ze jde v krocich trojky a pridava postupne nove a nove veci. U trojky jsem stravil mnoho hodin v MP. Tady to vidim stejne :D. Uz at to je!
      • Musim souhlasit , sem na tom uplne stejne :)
    • Miserius
      A "nova" videa z "novych" CoD dilu te vzdy ohromi?
    • Nejdříve si puśt video než začneš komentovat
  • zaujímalo by ma ako dlho trénovali toto divadlo D: :D tak trápne až to bolí... v živote sa nikomu nepodarí toto čo tu tak preafektovane predviedli
    • Tak to je holt styl pro amickej soubiznys. *1*
      Ale s hrou to docela korespondovalo. Je to proste afektovane divadylko takova hra na valku ktera ve skutecnosti vypada uplne jinak. Chtel bych videt toho vola ktery by pri tak intenzivnich destrukcich lezl do vytahu. O neohrozenem postoji primo pred palici helinou ani nemluve. Tato ukazka predci i ceckove americke pentagonem dotovane filmy.
      Ale je to v poradku priznivci BF me kamenovat nemusej. Tato hra si na simulator nehraje je to proste zabava a vypada to ze dobre udelana.
    • command42
      ked mas dobry squad tak sa daju robit divy...neraz sa nam podarili zaujimave kusky
  • Kozy
    Tak já mám jasno, první battlefield, který si pořídím. Good bye Riley.
    • Shaker
      Budes zklamanej... vsechny ty pady velkych budov a propadnuti tanku do podzemni garaze bude naskriptovany. Na tyhle triky muze nalitnout vazne jen clovek, co nevidel trailery na trojku a naslednej gameplay. Ale jo, kupte si to, kdo chce kam, pomozme mu tam :)

      Mimochodem, vazne bylo vtipny jak protejsi tym z ty prezentace mel nakazano strilet vedle, to sem se vazne zasmal :)
    • si kup 3ku.. mas stejny :)
      • nemas .. BF4 bude to co by byl BF3 kdyby nebyl na soucasne konzole ..
  • Vsichni tu nadavate na Bfko ze to vypada podobne . Call of duty vychazi kazdej rok a uz skoro 10 let se stejnou grafikou a naprosto debilni hratelnosti a bandy retardu si to kupujou jak blazni . Bf je oproti tomu alespon kus dobry hry .
    • Na CoDko Nadavame taky... ale od BF clovek cekal neco vic nez jen novej mappack a gunpack ...
      • Tak ,vdyt jeste nebyla ani beta . Verim ,ze do plny verze jeste ledasco vylepsi . Ja sem spokojenej . Co nebylo v Bf 3 tak tady bude . Jelikoz to hraju skoro porad ,tak tech penez za to nelituju .
        • Nevylepsi nic.
        • Já spíš věřím tomu že za rok se nedá udělat nová kvalitní hra, buď to bude ctrl+c, ctrl+v, nebo to bude zabugované až na půdu.
          • Shaker
            Bude to oboje... jednak meli malo casu a jednak to zase bude na konzole i na PC zaroven a delat v podstate tri rozdilny hry, to nemuze bejt kvalitni produkt. Vsimnete si, ze hry, co maji exkluzivitu bud na jednu z konzoli nebo na PC jsou daleko lepsi nez kdyz to vydaji pro vsechny platformy a jeste za tak kratkou dobu po predchozim dilu.
          • no jiste :)
    • walltar
      Na COD tu nadáváme taky ... *2*
  • Přišlo mi celej scenař hrozn nahranej zajimalo by me jak dlouho to trenovali
  • To je hodně hrané tím způsobem že nestřilejte prezentující squad jen je trohu potlačte. Jo a taky jsem nemohl z těch momentů jak je tam netrefoval ten v tom vrtulníku, ale pak byl ten dechberoucí moment kdy hitnul hrajícího raketou. Asi už jsem moc z Red orchestry 2 a Rising stormu zvyklí že i pistol těžce zraní, ale tak raketou dit' ten šrapnel by ho roztrhal na kusy.
    • Miserius
      Ty bys na E3 udelal prezentaci kde by prezentujici squad zustal spawn-kempovan 20 minut?
      • Ne tak jsem to nemyslel, přece jen by to nemuselo být až tak moc naoko.
        • Miserius
          Hodne naoko to bylo no, ale kdyz to ma byt efektivni tak co jim zbejva...lepsi nez to co delaj nekteří, ze to je naskriptovany uz od menu a ovladac ani držet nemusí...
          • No skripty v multiplayeru to snad né.
            • Miserius
              V multiplayeru no, ale napr lonskej pru*er Aliens kdy to demo z vystavy ani nebylo ze hry ale proste predrenderovanej filmecek, nektery ty hry tam jsou taky vpodstate jen filmecky s dodanym interfacem at to vypada jako gameplay *12*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit