Máte námět či připomínku? Napište nám

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
 • No ten drnkálista je vyvedenej - to je prd3l za něho hrát.
 • Spletl si Dragon Age s novým Zaklínačem. *3*
 • Win 8.1. ... problém je spojenej s nějakým zabezpečením (týká se to jen notebooků s integrovanou a externí grafikou) ... hacknutím myslím tohle http://itsfoss.com/disable-uefi-secure-boot-in-windows-8/

  A zkus google ... Just Cause 2 má problém s rozlišením notebooků, Dead Rising 3 taky ze začátku nefungoval (pak vydali patch).
  Ono stačí projít recenze hráčů na steamu a uvidíš, kolik her má technický problémy na sestavách, které dalece přesahují min. nároky.
  OK, desítky her jsem možná přehnal, ale minimálně 10 jich bude (z těch co jsem zkoušel)
 • A co máš proboha za počítač/OS ? A pokud to jsou vážně desítky her, tak si budeš mít někde nějakej problém. A pod pojmem "hacknout" myslíš aplikovat crack *1* ?
 • A co se nestability týče, pokud ti ve spuštění hry brání zabezpečení systému, který jsem musel vypnout přes nouzový režim ve winu (tzn. software).
  Můj hw ? Dvoujádro 2,4 GHz, GeForce 740M. Rozjel jsem zatím každou hru, i dragon age potom, co jsem se v tom pošťoural (a šla sakra plynule).

  Není to problém cracklý verze https://forums.geforce.com/default/topic/790606/dragon-age-inquisition-won-t-use-nvidia-graphics-only-intel-hd-graphic/

  A ano, pirátim. Od doby co jsou kupující pravidelně ojebáváni od Ubisoftu, EA apod.
  Ale neboj, já si tu hru rád koupím poté, co jí řádně vyzkoušim. Jako zákazník bych řekl, že na něco mam právo. Zvlášť když technická podpora prakticky nefunguje.
 • Jsou desítky her, který by mi měly jít a nejdou, popř. jsem je musel "hacknout" aby šli (a pak šli bez problémů).
  Můžu jmenovat třeba Just Cause 2, Far Cry 4 (který jsem musel spouštět přes dual core emulátor - hra pak šla spustit a nelagovala se), Dragon Age origins.
 • Mam GeForce 740M a problém je JEN s ní - když to rozjedu na integrovaný, tak hra jde. Pokud zapínam s Nvidia, tak se hra nespustí.
  Minimální nároky splňuju, sakra, dyť jsem rozjel i Unity,Wolfenstein New Order, a FC 4 ...

  Problému který mam se věnuje https://forums.geforce.com/default/topic/790606/dragon-age-inquisition-won-t-use-nvidia-graphics-only-intel-hd-graphic/
 • Za 1500 muzes ve hre mit opakovane pohlavni styk (), v realu to za tu cenu stihnes sotva 3x a uz te vyhazuje dvoumetrovej ukrajinec.
  Game of the Century
 • Obzvlášť u AC Unity byly v každé slušné recenzi zmíněny problémy. A nevím kam se chodíš dívat na recenze ty, ale třeba Jim Sterling nebo Angry Joe pochybuju, že ti berou úplatky. Ono pochybuju že 90% recenzentů bere úplatky. Prostě jen mají jinačí názor než já/ty nebo franta.
  A HW z 80% rozhoduje zda ti vše bude fungovat správně. Z 20% za to rozhoduje uživatel, jakýma s+ačkama si zahltí a zpomalí počítač tak, že mu to nebude fungovat správně. A děláš z DA úplný propadák *1* , ono to hra světa fakt není, ale zlá hra taky ne.
 • corfer
  Právě že nic... Koupil jsem na základě pozitivních ohlasů, vyzkoušel jsem to asi na tři hodiny a jakmile jsem zjistil, že se to hraje prakticky úplně stejně jako libovolné MMO, tak jsem dal ruce pryč. Že v BioWare dneska neumí napsat solidní příběh na to jsem si zvykl, že jsou dialogy otřesné, to mě už taky nevytrhne. Že ale po dlouholetých zkušenostech neumí vyprodukovat ani trochu uvěřitelný svět, to je pro mě u hry s !otevřeným světem! nepřekousnutelný problém a důvod, proč si u BioWare na příště dám opravdu dobrý pozor.
 • yuri337
  V diskuzích člověk velmi často narazí na lidi, kteří svým HW překračují doporučené požadavky a hra jim stejně neběží správně nebo nelze spustit. (Napadá mě třeba AC Unity, se svým rozbitým enginem nebo GTA 5 s vadným Social Clubem..) Ano dema jsou stále potřeba, protože jen HW nerozhoduje o tom, jestli ti něco bude fungovat správně.
  Navíc podplacené recenze, které špatným hrám dávají 10z10 nemají požadovanou informační hodnotu.
  Jediné v čem máš pravdu, ano hra se začne opravdu rozjíždět až po více hodinách. Sledoval jsem několik gameplayů. Hra je původně dělaná jako MMO grindovačka, narychlo předělaná do SP. Stejné, nudné opakující se questy, debilní dialogy a prakticky neexistující příběh. Nesympatické postavy a mrtvý svět s respawnujícími se nepřáteli. Ne díky, takhle si dobré RPG opravdu nepředstavuji.
 • Na co někdo potřebuje demo, aby si mohl vyzkoušet jestli mu to pojede ? Není rok 1996, existují stránky specializovaný nejen na HW , ale dokonce i na to, aby sis tam naklikal co máš za komponenty a ono ti to ukáže nejen jestli to rozjedeš, ale dokonce i v jaké kvalitě nastavení, takže zrovna tahle výmluva pro pirátění není zrovna košér. A abys nekupoval zajíce v pytli ? Podívej se na nějaké recenze, tištěné, youtube, či internetu + nějaké gameplaye. A po dvou hodinách jsi se možná tak dostal z úvodní lokace, než se vůbec hra nějak rozjela. Hra začíná teprve když dostaneš svoji pevnost, tak od té doby se vše pořádně rozjede ( což je asi po 8 hodinách ). Ale nemůžu říct, že bych se i u těch prvních 8 hodin nudil. To ne, ale bylo to slabší. Každopádně DA I bych dal tak 7/10, rozhodně ne 10, ale taky rozhodně bych neřekl jaká to je sra*ka jak se někteří lidé snaží naznačit, bez toho, aniž by hru pořádně hráli.
 • yuri337
  Ty nestabilito, ono bylo vydané DEMO, aby si mohl hru legálně vyzkoušet, jestli mu pojede? Nebo alespoň časově omezená verze k vyzkoušení? Ne?
  No tak to se potom nediv že si někdo nechce za litr koupit "zajíce v pytli".
  Já si například hru také zpirátil a i když mi jela bez technických potíží, po dvou hodinách jsem ji znechuceně smazal, protože tak ubohou spatlaninu jsem od Bioware opravdu nečekal.. Za stejné peníze jsem raději koupil na Steamu 3 jiné hry..
 • Lukass
  Tohle DLC nabidne i specialni quest kdy budeme muset drakovy skakat 15 minut po hlave, pak mu z hlavy vypadnou 3 chlupy a ty budete muset donest tem 3 novem postavam.
  Best RPG.
 • Jasně, mluvil jsem jen o singlu, multiplayer jsem zkoušel až po dohrání příběhu ( což bylo více jak týden po vydání ) a stejně pořádně nešel hrát, kvůli technickým problémům. Ale zrovna multiplayer jsem od DA vůbec nikdy nečekal a nikdy mě nechyběl. Takže jsem ho považoval za "bonus". Stejně ho nemá smysl hrát *1* A doufám, že ho v dalším díle vynechají. Radši.
 • Se singlem sem po technický stránce neměl sebemenší problém, ale multiplayer za "technicky odfláknutej" rozhodně považuju. Neustálý problémy s připojením, špatně načtený lokace, lagy a když se po třičtvrtě hodině konektění konečně match rozjede, tak se díky legendárnímu "key" bugu neotevře průchod do další lokace. Trága
 • Jen v multiplayeru je ( byl ) cap lv 20 v singlu je jen soft cap. Jinak hru jsem si koupil tři dny po vydání a technicky jsem žádný problém neměl ( i když mám Nvidii ) zvláštní ne ? Jak jsem psal nahoře, důležitý je nebýt totální ignorant a projít si trošku Geforce nastavení. Jasně, že každýmu to může dělat trochu něco jinýho, ale zrovna ten "problém" co jsi popisoval ty se vyřeší hned, a řešilo to dost lidí. A jinak je vtipný jak sem přijdeš a brečíš jak jsou EA hrozní a že ti to nejede, když jsi to UPIRÁTIL !! Já neříkám, že vše si jen kupuju, ale nechodím brečet na stránky s tím, že mi potom něco nefunguje je drzost a nebo retardace.. A rozjel si to za cenu nestability systému ? Dobře, dobře ti tak, co čekáš když cracky od 3DM obsahují chyby , který způsobují nestabilitu ? A čekám teda jen až mi řekneš své HW specifikace, když jsi napsal, že nemáš slabý HW. *3*
 • wenceslaus
  Hra roku.. nevím, ale nějak se k ní nemůžu dokopat. Ty gameplaye vypadají všechny naprosto otřesně, trochu jako wow-clon a hodně casual.

  Co je na té hře tak úžasné (a nebylo na youtube či v recenzi)? Přehlédl jsem snad něco?
 • A co máš za HW, když říkáš žádný slabý HW ? Já si na optimalizaci nemůžu stěžovat a to nemám žádný high end laptop ale základnější model s i7 a skoro vše frčelo v té hře na max.

  Můžeme argumentovat, že questy jsou nic moc a hra nepůsobí moc živě ( svět ) a jsou v ní mikrotransakce. Ale neřekl bych, že by to "technicky odfláknutý".
 • Hele ja mám taky notebook a taky s Nvidií a žádný problém u žádné hry ještě neměl. Když si vše nastavíš v Nvidia experience, aby se ti automaticky zapínala Nvidia, například když dáš profil Vysoký výkon. A máš originálku, nebo ne ? Ze začátku, když jsem neměl zkušenosti s Nvidíí mi to blblo nejen u DA: I ale i například Steam mi zapínal vše na integrované kartě. Takže si myslím, že tentokrát nebude chyba ve hře ale někde mezi klávesnici a židlí. A ano, četl jsem taky o tomto "problému" ale stačí 3 minuty a je pryč. *7*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit