Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Já zase hraju jen ten multiplayer. Každýmu podle jeho chuti.
  • singleplayer mě bavil,ale ten multiplayer co tam je...odfláknuto jak nejvíc to jde,děs a naprostá nuda. *7*
  • vies si predstavit, aky to je problem najst v priemernej rubacke (pre hnisavca tzv. mohutne rpg)nejake pozitiva, vychvalit ich a hlavne pod svojim menom to zverejnit? nezavidim to terajsim redaktorom.
  • Keyz
    Je pravda, že jsem již zapomněl co se tam přesně dělo. Tolik k tomu jak to bylo zajímavé. Ale pamatuji si, jak jsem měl na mapě 150 značek a hromadil 6468 hovadin abych poté něco nějak získal (a bylo stejně na nic, protože i tak hra byla lehká). Nikdy jiný, to prostě nemohl najít jen hráč! Najedou hráč najde nějaké shardy, nějaké další věci atd... Sranda.

    Nebudu zde vzpomínat na nic. Většinou u RPG si pamatuji questy atd, ale zde není co. Ano, pamatuj si dané srandy a generické questy ale to je špatný. Zadání stylu "najdu papír" apod...

    Jako rubačka to bylo vcelku pěkná. Nic více bych tam nehledal. (prej tam podle Aleše Smutného má být nějaká ta politika). To jsem asi nějak přešel nebo nevím. Bylo vždy jasné co se děje a nic jsi neřešil (aby to mělo smysl a šanci za změnu). Prostě ten je zlej, ten dobrej a hotovo. Pak se nějak rozhodneš (hra dá najevo, aby jsi náhodou neudělal chybu) a to je celé.
  • Jako argumentace, že nesplňuju min. nároky je vrchol. Mam noťas. Na integrovaný grafice jsem to spustil (lagy jak sviňa) a na Nvidia ne. Samozřejmě jsem nebyl sám s tímhle problémem. Je to problém výhradně notebooků, které spočívá v nějakém nastavení v BIOSu (když máte 2 graf. karty).
    Samozřejmě že jsem to rozjel, a celkem plynule, bohužel za cenu nestability systému.
    Takže žádný slabý HW, prostě to odflákli ... prostě EA :D
  • No když sem to pustil nedavno a viděl, že 5 měsíců od vydání neopravili ani jeden problém, tak bych tomu moc šancí nedával..
  • Ano hraje
  • RazorProduction
    Picoviny jako ty nehraju.
  • Vytahat poslední halíř jo? Hned první věta pod nadpisem obsahuje slovo "zdarma".
    Chce to víc číst a míň psát.
  • jdi zas spát u farmville bud hodny
  • mohutne? rpg? na com slapes? tiez by si som si dal
  • RazorProduction
    To jeste nekdo hraje *7* ??? jako to prislo tak i odislo a v hracke komunite potom ani pes nestekl,dalsi EA paskvil ktory zvas chce vytahat i posledni halir,dost trapne mi taky prijela nahota,...(proc jako ?! chteli nejakej hunbuk jako u Zaklinac 2 aby se o hre vice bavilo !? sex dnes predava,ale bohuzel tu ne,ani nenastane jedina scena kde by ste si povedali jako u Triss v jezirku ze tuhle by ste si dali *3*)...Protoze graficky a celkovo hra je na urovni Zaklinaca 2,ne ale pribehove.-myslim enginove,a kdyz si vezmem ze v dobe Z2 visel taky DA2 tak to jen dokazuje ze v BioWare poriadne zaspali dobu,snazi se nam naservirovat kopiju neceho co tu uz davno bylo skvor a i lepe fungovalo. *6*
  • Tak jsem dostal mínusko, asi od nějakého milovníka transakcí ve hře za 40 euro nebo kolik mě to stálo. Ale jo já chápu, že některým to nepříjde dát za mikro-transakce víc peněz než za samotnou hru.
  • Hnisavec
    mohutné RPG muselo prísť primárne úplne na konzoly (tým myslím, že ovládanie, interface a herné mechaniky sú podriadené úplne konzoliam plus DLC obsah je časovo exkluzívny, z čoho jasne pramení konzolová primárnosť) aby sa z neho stala GOTY a naozaj zábavná hra...a že konzoly brzdia vývoj...skôr opačne.
  • Zkoušel jsem 2x a rusky se mě nechce učit, protože to snad nikdo jiný nehraje (hraji na EU steam, ne na ruským steamu) + mikrotransakce HAHAHHAHAHAHHA.
  • Muzikant ? :D
    No, jsem zvědav jestli od mýho posledního upirátění opravili podporu pro Nvidia mobilní karty, ale pochybuju ...
    Zvedli aspoň level cap ? V základu byl dost nízký ...
  • uu, draka... to chcem

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit