Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Team Deathmatch v D3 bude, jen asi v jine podobne nez jsme meli moznost videt na Blizzconu atd. Takze ta prvni veta je pomerne zavadejici.
  • hergot kdyz vidim ten screenshot tak sem dostal chut si to zas zahrat. Pak si ale vzpomenu jaka je to nuda a na dvd se praší dál. Kdyby aspon byl už ten path of exile.. *3*
  • to si zomna robi blizzard srandu preco to nebolo v zaklade ? som cakal nieco ine toto je fail roku
    • Shania
      Nebylo to v základě proto, že chtěli mít hlubší pvp systém který by měl nějaký účel (areny), vzhledem k tomu, že to (zatím) nedopadlo, tak se rozhodli aspoň povolit duely. A ano, máš pravdu, mohlo to být ve hře od vydání.
      • myslím, vzhledem k tomu, jak dlouhou dobu hru vyvíjeli, jaký hype a humbuk byl okolo a co z ní vylezlo, má BO$$ naprostou pravdu, ta hra si nezaslouží jiné označení než fail roku... ve dvojce mám nahráno stovky hodin... tenhle paskvil mě snad poprvé za život donutil litovat investovaných peněz
        • Shania
          To je právě ten problém, každý chce od hry něco jiného, mě třeba D2 nebavilo, D3 byl krok správným směrem co se týká skillu, grafiky, souboju, ale kdyby se od D2 oprostili ještě víc (grind, nahodne generovane predmety), tak hra mohla byt vyrazne lepsi. Podle me to byla prave přílišná snaha zalibit se fanouskum D2 co z D3 udělalo pouze dobrou hru.
        • genki.sudo
          Tak tak.. Menej ušomrancov v D3 komunite, tým lepšie.. A mimochodom, nezabudni tu potom zreklamovať ten hlúpy paskvil zvaný PoE :-D
        • Veskoslav
          A jestli si taky pamatuješ, jaký "fail" byl Diablo II v době vydání a jak na něj hráči nadávali. Já ano, Diablo v té podobě v jaké ho ty máš rád a máš v něm stovky hodin, tak přinesl až datadisk:)
          • Drž už konečně hubu ty teplá p*čo. Celý svět už uznal jaký je D3 fail, nikdo už to pomalu nehraje, ale ty pořád dokola budeš kecat ho*na
            • Tak mne sa vymaže komentár za slovo "ignoranti". A toto tu je vyvesené už pol dňa ????? To redakcia nemôže myslieť vážne. Really ?? Really ??

              Chcelo by to trochu sebareflexie !!!
            • D3 je momentálně mnohem úspěšnější než jakékoliv jiné ARPG. Nemáš pravdu že je to fail. Zklamání možná.. ale pořád je to vynikajicí hra kterou hrají miliony hráčů na celém světě :)

              Není nic co by se aspoň vzdáleně mohlo přiblížit D3 v daném žánru.

              Úspěch je vždy hejtován, a dokud budou na diablo lidi nadávat tak ta hra bude prostě žít a mít se k světu :
  • Po půlroce od vydání přijít s něčím tak směšně ubohým? Tak to je teda síla!
    • Veskoslav
      Pravda, EA nebo Ubisoft by za to chtěli 10,99:)
      • Dnešní EA nebo Ubisoft by měli MP už v základu.
        • Veskoslav
          No jo a proto EA vyhrálo titul nejhorší firma v USA, co se týče přístupu a dalšího:)
          • Ten titul najhorsia firma roku ma asi taku vypovednu hodnotu ako recenzie CoD, kde dostava 8 ci 9 z 10,, dokonca aj 10 z 10...Tak ci tak to bolo hlasovanie ludi, po tom hype, co si Ea na seba urobila nadavanim na CoD, tak to inak dopadnu v USA ani nemohlo...Blizzard zatial do D3 nic nepridal okrem trapneho prestige modu pre blbeckov, co budu hrat to iste dookola, celkovo Diablo seria je jeden velky fail, nedostatok obsahu, deja a pribehu sa maskuje neustalym hranim tej istej blbosti dookola na tazsich obtiaznostiach, lebo vraj az tam zacina prave diablo, no co mam z toho, ze bude nerdit za hrou a miesto moba s 1000 hp zabijem toho isteho s 1000 0000 hp a s legenadary itemom? Radsej chodte vonku sa prejst, toto normalny clovek viac ako raz nezapne, to uz radsej COD!
          • Jo, to si moc dobře pamatuji :D . To byla hezká mediální smršť. Ale stejně pokrytci kupují jejich hry dál po milionech. Ale MP přeci obě firmy cpou kde to jde...
      • Keyz
        Tak EA a Ubisoft nemají příjem z aukcí,tak za přídavky chtějí platbu.
        • Veskoslav
          No nevím, ale co takový Sc II a přidávání nových map atd.? Tam žádná aukce není a přesto máme po celé dva roky nový obsah:)
          • vsak kdybych cekal ze tomu bude jinak tak si to nekoupima a uz jen to ze to nekolik let hraji Blizzardu prinasi plno prasuli pac nejsem sam jehos kamosi si to i diky mne poridili
        • Ale nevsiml jsem si, ze by blizz vydaval patche rozsirujici hru o content jen tem kdo pouzivaj aukci ...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit