Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Zdravim Lidi
    Ja uz mam tu cest tuhle hru hrat den a reknu vam:-) my vsichni kdi jsme mely radi sillent hill a dalsi povedene ducharsko psychlogycko detekvni zanry tak vam srdce zaplesa stejne jako me.Od sameho zacatku mne uchvatila videa a jejich plynule prechody do hry a naopak :)))) pak jsou tu ruzne postrani skladacky pribehu a s tim spojene cteni myslenek jinych osob.
    Ja bych dal 8/10
  • Tak jsem to hodil na jakýsi blog a jdu si raději dát pauzu :)

    http://honestgamezreviews.blogspot.cz/2014/06/murdered-soul-suspect-recenze.html
    • Aspoň normální recenze, né jak tenhle ten paskvil, psanej v negativním slova smyslu už od začátku..
  • Jedna z nejhorších recenzí, autor si asi musel výlečit nějakej komplex, ta hra je tak na 7/10..Zatím jsem odehrál asi tak 3 hodiny a jako nuda mi to teda nepřijde...
    • Asi nedostali bakšiš od tvůrců
    • maros.goc
      po prvych 3 hodinach to mozno na 7/10 prislo aj recenzentovi
  • kdo doparil beyond a heavy rain tak tomuhle da max 4 body !!!
    • Jack1947
      Kdo srovnává tohle s klenotem Heavy rain a průmerným/nadprůměrným Beyond:Two souls by měl nejen navštívit očaře ale hlavně ústav , protože to může jen chorý a nesvépravný člověk jinak si to vysvětlit neumím. *7*
      • no srovnavat se to neda toto je vic 3D adventura s pixelhuntigem v 3D prostredi, ja to hral a proste me to nevtahlo jako ty dva jiz zminovany.
    • Ani nie, tu aspon nieco robis pri tych druhych hras len prides a kukas film.
      • jo s tim souhlasim, ale zas to reseni tech hadanek je vic pitomejsi nez ovladat Aidena s dvouma analogema
    • Miserius
      Me Heavy Rain znicil i Beyond protoze jsem cekal dalsi podobnou pecku a na tohle jsem se taky tesil, pro dobro mojich nervů to raději nebudu zkoušet
      • Jen to zkus a pak rekni jak ti to sedlo, zas tolik lidi co hralo vsechny tri tituly neni.
    • kennyB
      Pravda, Beyond bylo o mnoho lepší.
  • Hram to asi hodinu a musim povedat ze je to celkom pohode. Az na ovladanie menu co je fakt drbnuto spravene. Ak to mam porovnat s hodnoteniami ostatnych hier tak to ma tych 7/10.
  • Do verdiktu bych nacpal zmíňku o té super-absurdní cigaretě v puse ducha.
    • To cigáro je ze stejné matérie jako duch. Otázka je, kam se občas ztrácí:)
      • "To cigáro je ze stejné matérie jako duch."

        No a to je ale taky naprostá hovadina...vlastně i ty hadry, co nosí.
        • Kolikrát už jsi viděl ducha? Co jsem já je zatím viděl, nebyli nikdy nahatí.
          • Black_Hand
            je vam jasne, ze se bavite o necem cemu prinejmensim nemuzete rozumet, protoze nicemu cemu by clovek rikal duch z podstaty nerozumite, pri nejhorsim o nicem, protoze duchove s nejvetsi pravdepodobnosti neexistuji :).
  • Lotr
    Já to fakt nechápu. Průměrné hry obdrží 7/10
    Dobré hry 8/10
    A výborné příběhové hry 4/10

    Dobře budu soudný. Tu hru jsem nehrál. Hraje jí přítelkyně. Viděl jsem dejme tomu hodinu dvě tak nějak.
    skvělý dabing - skvělé dialogy a podle všeho i dobrá zápletka. Grafika mi přišla také dobrá. To že nemůže postava procházet vším je prý také vysvětleno.
    Dobře uznávám že pokud jsem jí nehrál nemohu soudit. OK
    Ale tak budeme věřit hodnocení hráčů - 7.6

    Hmm to opravdu není zlé.
    • MickeyMutant
      Když jsi to nehrál, tak nesuď a nepiš "výborné příběhové hry". A věřit hodnocení hráčů na Metacritic je stejně naivní jako slepě věřit průměru hodnocení tamních profi recenzentů.
      • a komu potom má věřit, když ne hodnocení samotných hráčů či profi recenzentů? tobě?
        • MickeyMutant
          Schválně píšu "slepě věřit průměru hodnocení tamních profi recenzentů". Jde o to, najít stránky, nebo spíš recenzenty, kteří jsou na podobné vlně, kteří mě dokážou přesvědčit a měli v minulosti podobný pohled jako já. Nebo, jak správně píše Jack, když jsem na pochybách, tak stáhnout a vyzkoušet.
        • Jack1947
          Svému zdravému usudku a lidem co netrollují a také vyzkoušení verze za pět prstů. *4*
    • Ale tak budeme věřit hodnocení hráčů - 7.6.

      A díval jsi se vůbec na komentáře od hodnotitelů s 10? Vypadá to, jak kdyby je psal jeden a ten samý človek s vícero účty.

      Kdy už si konečně vytáhneš hlavu z pr...?
      • Áa, zase dalsi koko. co se naucil hlasku diky Ano sefe. Boze, sem myslel, ze tihle trapaci uz vymreli:-(((
        • Inquisitor
          Tak on jí nevymyslel, ta už je tady nějakej ten pátek.
  • Hlavně tahle hra je alespoň v něčem unikátní. Ano, je lineární, ano, můžete dělat jen a pouze to, co vám autoři v danou chvíli dovolí, ale nemusí být každá hra sandbox. hrát za ducha, vyšetřovat smri ostatních lidí ztracených mezi světem živých a mrtvých - obrovský odkaz Shadowmana, který až doteď vůbec nikdo znovu nezpracoval.

    Navíc výtky, že duch nemůže procházet vším - s takovou by duch měl správně umět procházet i podlahami a to by zase Peťan řval, jakej je to guláš.

    Trochu soudnosti, fakt.. Tentokrát se urvu a někam napíšu recenzi i sám, kde logicky vše rozeberu už mě tohle neba..
    • "který až doteď vůbec nikdo znovu nezpracoval."
      - Ehm ehm, Ghost Trick.
  • No , už som tu zažil omnoho väčšie hovadiny a nikdy nedostali menej ako 6. Na hodnotenie 4 musi byť hra totálne zlá. A to táto nie je. Pokiaľ sa recezent riadi pri hodnotení averziou a nie objektivitou, tak by nemal robiť recezenta. Veľmi často tu dostávajú vysoké hodnotenia hry, ktoré boli totálne dodrbané. Taktiež začínam mať dojem, že dosť často sa tu s objektivitou pri hodnotení nemaju radi.
    • Na hodnocení 4 hra totálně zlá být nemusí. Stále tu jsou hodnocení 3, 2 a 1. Pokud je 5 průměr, tak 6 je mírný nadprůměr a 4 mírný podprůměr. A tato hra mírně pod průměrem prostě je.
      • Mirne pod prumerem tvoreneho cim? Dalsiho preskinovaneho dilu COD, doted nefunkcniho BF, WatchDogs, kde vse co spadne na zem zmizi v casoprostoru?
        Ono je sice hezke rici, ze ciselne je 5 prumer, ale pripadit k tomu hru, u ktere by se vsichni shodli, ze je prumerna, je podstatne tezsi.
        • Mno, ten doteď nefunkční BF4 tady dostal v recenzi 8/10.
          A je doteď nefunkční? Páč v recenzi pan Smutný přiznal, že to týden nefungovalo, ale pak to opravili. Sice to ani potom nebylo úplně odladěné, ale jinak už to prý fungovalo, jak má. Už týden po vydání. *1*
  • Krescz
    ne! to neprijmu....tesim se na to tak dlouho...at to udelaji znova a poradne *16* *16* *16*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit