Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • nekromant33
    Jedině Elasto Mania.
  • mtocross madness od microsoftu byla ve sve dobe taky super.
    • ja pamatuju, ze kdyz se clovek vysplhal po skalach na okraj mapy, tak ho to vystrelilo do vzduchu pres pul mapy zpatky :-D
  • Ondřej Švára:Hoď tam prosímtě do té recenze nějaky gameplay kde je jízdní model nastavený na Pro a zapnuta váha motorky,to co tam je tedka vypadá fakt dem3ntě spoustu lidí by to mohlo odradit *4*
  • "Donedávna proto motocyklová zábava de facto začínala a končila s akrobatickou sérií Trials" - ani si nemyslím.
    Buďto jsem to přehlédl, nebo nikde není zmínka např. o MX vs ATV Reflex, který je sice přes 4 roky starý, ale pořád s výbornou hratelností/ovladatelností a úrovní realismu (výborná deformace terénu a krom motorky ovládáte taky i těžiště jezdce v obou osách, navíc krom AMA tratí jsou tam režimy FMX a Freeride, multiplayer) nebo o MXsimulator, který je dokonce pro všechny platformy a má poměrně bohatou fanouškovskou základnu co se tvorby tratí týče.
  • Něco, co má v názvu "OFFICIAL VIDEOGAME" a není to pr*ser? Tak to je snad první případ.
    Vzkaz redakci: prů*er a zakázaný slovo? To si snad děláte legraci.
  • Podle mě hodně povedená hra. Škoda toho, že multiplier je skoro nehratelny (po jednom závodě často shodí hru a program přestal pracovat, nebo pro lagující servery ani nevidíte s kým zavodite). O simulaci tu nemůže být řeč, kolikrát se vám stane že místo toho aby ste někomu zavreli zatáčku zadním kolem tak on vás předním kolem pošle k zemí (v realu se tohle nemůže stat). Jinak zábavná napodobenina mx závodu.
    • mne vobec multiplayer nejde oni mi nezaslali email ked som v networ zadal prezyvku a eamil...neviem preco mi he neposlali teraz si nezahram
  • zdeeneek
    Na VITU by to nemuselo byt marny, na malym displeji by ani nevadilo horsi graficky zpracovani.
  • Nevim co se deje, ale od prechodu na novej vzhled mi nektery recenze hazej internal server eror
  • kubi-wan
    Hned jsem si vzpomněl na ty hodiny strávený u ujetýho Edgar Torronteras' Extreme Biker, co jsem na základce za svoje mrzký kapesný koupil v Penny Marketu, to byla jízda! *14*
    https://www.youtube.com/watch?v=s_9gGOObNKk
  • *1* *1* Takhle na tom sedet s prdeli prilepenou k sedlu, tak ho ta motorka shodi drive nez rekne Hatatitla.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit