Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Libo MX&FMX
    Naprosto souhlasím! Hra má sice oproti jiným hrám tohoto typu relativně dobrou fyziku, ale ten zvuk a bariery kolem tratě... hruza.
  • Hraju na xbox 360 a musím říct že chvilku trvá se ve hře vyznat, některé tratě mi spíš připomínají enduro. Trochu mi ještě dělají problémy zatáčky ale to se dá vypilovat hraním. Ale tak si říkám viděli vývojáři někdy vůbec MX trať ? Co to je nápad dat hned ke kraji tratě nějaké nesmyslné balíky s logem hry ? a Ty cedule třeba několik za sebou. Fakt nechápu, kdo tohle vymyslel. A trochu bych uvítal větší zvukové rozhraní všechny motorky mají stejný zvuk to trochu mrzí.
  • chalani poradte mi nejde mi multiplayer mam samozrejme original hru email som zapisal nick som zaspsial hned na stranke kde spustam htu no nebola ziadna odozva email stale neprisiel ..mali by poslat nejaky potvrdzovaci eamil ale stale nic *9*
  • Nevim co se deje, ale od prechodu na novej vzhled mi nektery recenze hazej internal server eror
  • ¨no nevim nevim,,, pro me o nicem, na Motocross Madness to absolutne nema :( tam treba slo jezdit jen tak po prirode a davat ruzny triky, jezdila se baja... tzn zase po volný přirode závody s protivnikama, zajímavejsi trate atd... proste zase nic no, snad priste
  • Jack1947
    Nemam rad moc Motocross prijde mi to nudne a zda se ze toto je dost podobne. ( teda nemusim asi jeste vic okruhove zavody kdy jezdci jedou ve skluzu v zatackach a drou kolenem o zem). *4*
    • tebe by rodice nemeli poustet k pocitaci
      • K počítači jo, ale hlavně ať ho nepouštěj ven mezi lidi !!
        • NO KLUCE PEKNE STE MU DALI. TAK SA MI TO PACI *5* *5* *6* *6* *12*
  • Moto Racer 2 stále nepřekonán
  • Podle mě hodně povedená hra. Škoda toho, že multiplier je skoro nehratelny (po jednom závodě často shodí hru a program přestal pracovat, nebo pro lagující servery ani nevidíte s kým zavodite). O simulaci tu nemůže být řeč, kolikrát se vám stane že místo toho aby ste někomu zavreli zatáčku zadním kolem tak on vás předním kolem pošle k zemí (v realu se tohle nemůže stat). Jinak zábavná napodobenina mx závodu.
    • mne vobec multiplayer nejde oni mi nezaslali email ked som v networ zadal prezyvku a eamil...neviem preco mi he neposlali teraz si nezahram
  • Nejvic mi to pripomina staricke "nate adams freestyle motocross" na ps1
  • zdeeneek
    Na VITU by to nemuselo byt marny, na malym displeji by ani nevadilo horsi graficky zpracovani.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit