Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Super chlapi, ze je to konecne venku. Doufam, ze to bude mit velkej uspech.
    • Ohlasy máme vesměs pochvalné.Problém asi bude warez scéna :(
      • Funguje na Ipod touch 4? Asi ne co.
        • Podporované zařízení máte v info. v app store.
          Ale počkejte si na náš update.Ten by měl hru více zoptimalizovat.
  • Koupeno - zahráno a musím říci - skvělá akce, dobrá práce autoři. Všem co váhají, můžu jen vřele doporučit - opravdu to za to stojí.
  • Jack1947
    Bry, ale jako vzdy pockam az na Android verzi a budu (doufat) ze rozjedu *15*
    • Na android verzi se už pracuje.A snaží me se, aby fungovala i na slabších strojích.
      • Jack1947
        Wow, tak diky za informaci, a mne nezbyva nez se tesit. *4*
  • Robotron3
    To je važně vtipný. V článku se píše, že to připomíná Doom3, ale když to někdo napíše v diskusi, tak je to hned troll, id*ot, blb*c a hater. Tak důležitý hlavně je, že nám to sem vývojáři přišli vysvětlit, jak se věci mají, urazit ty, co se jen zmínkou o hru otřeli, a sami si hru pochválili.
    • Souhlas. Sice nejsem příznivcem diskuzí, kde se na autory jen hází špína, ale tohle je opačný extrém. Myslím, že by bylo zajímavé vidět IP adresy všech těch lidí, kteří šli zrovna náhodou kolem, a hru nám tady tak pěkně vychvalují. Řekněme, že skladba příspěvků tak úplně neodpovídá standardu games.cz :) Krom toho, ač nechci vypadat jako grammar nazi, musím souhlasit s mrakem. Psaný projev pana Valáška je dost tragický. Pokud se chce někdo prezentovat na veřejnosti, možná by si mohl nejdřív zopakovat pravopis z páté třídy základní školy. scnr
      • Ach jo ... pan Valasek je soukroma osoba, ktera si tu haji svoji praci ... Neni oficialnim zastupcem studia a ani tak (podle me) nevystupuje. Svoji IP ti nedam, ale ano, jsem z Brna a par kluku z inDev znam osobne a docela dobre. To jaksi nemeni nic na mem pohledu na vec .. ten je spis ovlivnen tim, ze jsem take herni vyvojar. A tak nejak vim, ze kvalita psaneho projevu nema mnoho spolecneho s kvalitou odvedene prace ... at uz se jedna o grafiku, programovani, animace ci zvukarinu.
        • tak pardon ale nemuzes se divit ze na zaklade psanyho projevu nekoho lidi hodnoti. ja sem jen kolemdouci hater ale pokud vyvojar obhajuje svoji praci tak to musí bejt na urcity urovni. A ne ze tu pise jak 10ti lety dite. Mimochodem nechapu jak se poslední dobou rozmohlo to psani tri tecek to mate všichni z FB nebo co?
          • Asi jsi nikdy neslyšel o dysgrafii či dyslexii, co? Každý má svoje chyby a zaobírat se pravopisem druhých jsem vždycky považoval jen za ubohý způsob léčení svých vlastních komplexů... (A 3 tečky, tragéde)
            • Robotron3
              Kdo tvrdí, že u něj první dojem nehraje roli, tak lže sám sobě. To vůbec nemá co dělat s povrchností. Hodnotíš rozumem a to až dávno potom. Nad prvním dojmem nepřemýšlíš.
            • ano povrchni clovek hodnoti podle obleceni a moudry podle skutku...
            • Nekažte si pátek 13tého.Děkuji za zastání.Asi vyhledám lékaře a podrobím se patřičné, nápravné procedůře.
            • Ne, do dysgrafie se počítá celková úprava písma a grafický projev, a do toho já počítám i např. mezera mezi textem a čárkou, místo mezery až po čárce, jak to je správně (říká se tomu nekonzistentní mezera). Takže ty jsi vedle + jestli ti to udělá dobře, ano, opravdu jsi me naštval. Snad se dostavila adekvátní erekce...
            • Mno až tak moc času nemám. Pracuji při tom.
              Ani jednu chorobu nemám. Ale vymluvit ,bych se nato mohl.
            • Robotron3
              Pravopis je to první, co člověk při psaném projevu vidí. Jako když je člověk slušně oblečený, nebo vypadá jako somrák, je to první dojem a ten je důležitý. Nikde nevidím, že by byl Ondřej Valášek dysgrafik.
            • Tak koukam ze sem dneska nastval aspoň jednoho blbce na internetu, mam dobrej den. Ale sorry nikdo mi nevymluvi ze způsob tvyho vyjadrovani neovlivnuje jak te lidi vnimaj. Navíc to ze predpokladas ze ma vadu,no ja bych se skoro urazil bejt jim. (btw dysgrafie je porucha psani jako takového takze tady vedle kamo. Dyslexie je mozna ale je to porucha uceni a na netu mas dost casu si to po sobe zkontrolovat)
      • Asi ano , ale nato neni čas.
        A pro hráče jsou důležité spíše věci co napíši. Než to jak to napíši.
    • Hele, k tem tro(t)lum se hlasis sam a dobrovolne ... na komenty o tom, ze je to podobne Doomu nikdo az tak nenarazel. Jedna vec je podobnost (a popravde sposta her, postav atp. je podobna jinym hram postavam a podobne) a druha vec jsou komenty na tema neoriginalniho nazvu, komenty o vykradani assetu a vykradani vubec ... Nejak si nemuzu pomoct, ale to, ze se to necemu podoba, neni vykradani .. proste to ma stejny setting, tak to vypada podobne .... konec koncu z tohodle pohledu byl DeadSpace taky jen kruta vykradacka Doomu 3 ... ale jaksi se to jinak hralo, ze? A tak nejak je to s timhle ... ale co ja se rozciluju ... nejsem jednim z vyvojaru teto hry, nebudu Ondru obirat o zabavu s obhajovanim.
      • V pohodě :) Vítaná je jakákoliv pomoc. Při osvětě neinformovaných lidí.
  • Dobrá kopírka toho zombíka z doom 3 *1*
  • Tož rozehrál jsem to včera na hajzlu a po 3 hodinách mě volá stará, že kde se flákám - gratuluji k parádní hře, atmosférou a hratelností lepší než DT.

    Uvidíme co kluci předvedou v DT2.
    • Děkujeme mnohokráte. Tohle dicky potěší. Ikdyž 3h na záchodě, to jste zlomil můj rekord. Gratuluji.
  • Je tu možnost, že se dočkáme i verze pro Android? Tohle bych rád otestoval na své Xiaomi Mi2 a hlavně tak taky finančně podpořil vývojáře.
    • Určitě se dočkáte.Nespíme pracujeme dále.A Android verze by "měla" být hotová tak za 2měsíce.
      Je to dlouho, ale jak jsem psal. Děláme to při práci ,většina.
      • Hlavně, že bude. 2 měsíce jsou pro mě krátká doba a už teď se nemůžu dočkat. Jinak Vám přejí, ať to má úspěch, aby Vás to motivovalo k vývoji dalších her!
        • Děkujeme.

          Uvidíme. Zatím jsou ohlasy spíše pozitivní. Ale nemužu napsat vlastní názor. Neb by mně "jiní" členové diskuze, obvinili, že si naši hru vychvaluji.
          Napíšu jen ,že mi se ta hra ,hraje taky dobře.

          Vše záleži na prodejích a ohlasech.
  • Jeste ze cesky trh je naprosto smesny a zanedbatelny, tudiz kecy zdejsich tro(t)lu muzou byt klukum uplne, ale uplne ukradeny *15*. Za sebe gratuluju k dobre odvedene praci a hlavne k uspesnemu dokonceni v docela kratke dobe.

    P.S.: Ondro, ja se ti divim, ze se tu tak snazis ... ve zdejsich diskuzich je to ztrata casu z jakehokoli uhlu pohledu.
    • Mně je lito těch co sem příjdou a hra se jim libí. Ať vidí ,že nám. Českej trh ukradený není. Ikdyž prodeje budou mizivé procentuálně.
      • Black_Hand
        citim mensi masochismus. valceni v sekci komentaru je od vyvojare trochu boj s vetrnymi mlyny. velmi rychle se nadseni zvrhne v neco co ani vyvojar nezamyslel.

        pokud jde o hru, tak me moc nelaka, ale to zadna strilecka na mobilu. a ano, zadne iOS zarizeni nemam, takze to stejne neni ztrata.

        mimochodem, slechti vas, ze tam nejsou inapp nakupy utrzene ze retezu (nebo to jen v clanku neni napsane?)
        • Hru si koupite a pak už nic neplatíte.Vše dostanete při koupi hry.
          Ve hře si zbraně kupujete za progress a za peníze co naleznete ve hře.
          • Black_Hand
            ok. takze posledni bod zustava jako pochvala.
    • Ztrata casu je to pouze pro lidi s dost omezenym pohledem na vec. Ve skutecnosti to tu totiz cte o dost vetsi procento lidi, nez sem pise a casto si podle diskuze udelaji nazor na vec. A jeste kdyz sem pise sam jeden z autoru, bude to mit pro spoustu lidi velkou informacni hodnotu. Haterum a trollum se nevyhne zadna diskuse a daji se dost dobre ignorovat.
      • To, ze se Ondra snazi je zasluzne a chapu - je to srdcar ... Vim i to, ze to cte vic lidi, nez zde pise ... ale to nemeni nic na velikosti naseho ceskeho trhu a tudiz zanedbatelnosti zdejsi diskuze v globalnim meritku ... A Applestore je ponekud globalni ... ze :-) .......... to jen na doplneni, nic ve zlem
  • Velice dobrý počin, gratuluji k dokončení a mimochodem trailer je pěkně sestřihaný.
    • Děkujem Filmové školy nemáme ,ale snažíme se.
  • Jak muze nekdo hrat FPS na mobilu...
    • Je to kostrbate, škoda že apple a vyrobci mobilu nepříjdou z nějakým hardwarem co by nám dal aspoň joypad.Uvidime v budoucnu.

      Proč mobil.Ta hra je ,tak na 5-6h hrani.To by nám dali hráči PC,XBOX,PSX... A kvalitou je stavěna na mobilní platformu.Hlavně z důvodu času a peněz.Je to bohužel tak.

      Kdo ví třeba bude ohlas velký.A prodeje uspokojivé.A potom PC,Xbox verze by nebyla nemožná.
    • Asi stejne jako mohl nekdo v 94tym hrat dooma na klavesnici.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit