Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jack1947
    Wow, tak diky za informaci, a mne nezbyva nez se tesit. *4*
  • Podporované zařízení máte v info. v app store.
    Ale počkejte si na náš update.Ten by měl hru více zoptimalizovat.
  • Danny28
    To chce klid Justine...
  • Funguje na Ipod touch 4? Asi ne co.
  • Ohlasy máme vesměs pochvalné.Problém asi bude warez scéna :(
  • Na android verzi se už pracuje.A snaží me se, aby fungovala i na slabších strojích.
  • Super chlapi, ze je to konecne venku. Doufam, ze to bude mit velkej uspech.
  • Koupeno - zahráno a musím říci - skvělá akce, dobrá práce autoři. Všem co váhají, můžu jen vřele doporučit - opravdu to za to stojí.
  • Robotron3
    Kdo tvrdí, že u něj první dojem nehraje roli, tak lže sám sobě. To vůbec nemá co dělat s povrchností. Hodnotíš rozumem a to až dávno potom. Nad prvním dojmem nepřemýšlíš.
  • ano povrchni clovek hodnoti podle obleceni a moudry podle skutku...
  • Jack1947
    Bry, ale jako vzdy pockam az na Android verzi a budu (doufat) ze rozjedu *15*
  • Nekažte si pátek 13tého.Děkuji za zastání.Asi vyhledám lékaře a podrobím se patřičné, nápravné procedůře.
  • Ne, do dysgrafie se počítá celková úprava písma a grafický projev, a do toho já počítám i např. mezera mezi textem a čárkou, místo mezery až po čárce, jak to je správně (říká se tomu nekonzistentní mezera). Takže ty jsi vedle + jestli ti to udělá dobře, ano, opravdu jsi me naštval. Snad se dostavila adekvátní erekce...
  • Tak nejsem publicista a zatím si nikdo nestěžoval. Češtinu používám jen doma. Práce je komplet v Angličtině.
    Vstoupil jsem do diskuze pod svým jménem. Né pod jménem studia.
    Taky vám přeji hezký den.
  • Ondřeji, v pohodě. Jenom jsem se podivil, že člověk, který dělá ve studiu a prezentuje svoji hru, má takový pravopis. Jasně, ty umíš animovat, jiný zase psát. Hezký den.
  • Mno až tak moc času nemám. Pracuji při tom.
    Ani jednu chorobu nemám. Ale vymluvit ,bych se nato mohl.
  • Robotron3
    Pravopis je to první, co člověk při psaném projevu vidí. Jako když je člověk slušně oblečený, nebo vypadá jako somrák, je to první dojem a ten je důležitý. Nikde nevidím, že by byl Ondřej Valášek dysgrafik.
  • Tak koukam ze sem dneska nastval aspoň jednoho blbce na internetu, mam dobrej den. Ale sorry nikdo mi nevymluvi ze způsob tvyho vyjadrovani neovlivnuje jak te lidi vnimaj. Navíc to ze predpokladas ze ma vadu,no ja bych se skoro urazil bejt jim. (btw dysgrafie je porucha psani jako takového takze tady vedle kamo. Dyslexie je mozna ale je to porucha uceni a na netu mas dost casu si to po sobe zkontrolovat)
  • Asi jsi nikdy neslyšel o dysgrafii či dyslexii, co? Každý má svoje chyby a zaobírat se pravopisem druhých jsem vždycky považoval jen za ubohý způsob léčení svých vlastních komplexů... (A 3 tečky, tragéde)
  • tak pardon ale nemuzes se divit ze na zaklade psanyho projevu nekoho lidi hodnoti. ja sem jen kolemdouci hater ale pokud vyvojar obhajuje svoji praci tak to musí bejt na urcity urovni. A ne ze tu pise jak 10ti lety dite. Mimochodem nechapu jak se poslední dobou rozmohlo to psani tri tecek to mate všichni z FB nebo co?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit