Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Tož rozehrál jsem to včera na hajzlu a po 3 hodinách mě volá stará, že kde se flákám - gratuluji k parádní hře, atmosférou a hratelností lepší než DT.

    Uvidíme co kluci předvedou v DT2.
  • Je tu možnost, že se dočkáme i verze pro Android? Tohle bych rád otestoval na své Xiaomi Mi2 a hlavně tak taky finančně podpořil vývojáře.
  • To, ze se Ondra snazi je zasluzne a chapu - je to srdcar ... Vim i to, ze to cte vic lidi, nez zde pise ... ale to nemeni nic na velikosti naseho ceskeho trhu a tudiz zanedbatelnosti zdejsi diskuze v globalnim meritku ... A Applestore je ponekud globalni ... ze :-) .......... to jen na doplneni, nic ve zlem
  • A sakra pátek 13tého si vybral svou dan.Omlouvám se ,přehlédl jsem šipku :)
  • Mně je lito těch co sem příjdou a hra se jim libí. Ať vidí ,že nám. Českej trh ukradený není. Ikdyž prodeje budou mizivé procentuálně.
  • Ztrata casu je to pouze pro lidi s dost omezenym pohledem na vec. Ve skutecnosti to tu totiz cte o dost vetsi procento lidi, nez sem pise a casto si podle diskuze udelaji nazor na vec. A jeste kdyz sem pise sam jeden z autoru, bude to mit pro spoustu lidi velkou informacni hodnotu. Haterum a trollum se nevyhne zadna diskuse a daji se dost dobre ignorovat.
  • V herní branži jsem už nějaký pátek. Asi 7let a prošel jsem skoro všechny české herní společnosti. Nyní 5let pracuji pro swedské herní studio. Ano jsem sice animator, ale 2roky jsem dělal i grafika.
  • Jeste ze cesky trh je naprosto smesny a zanedbatelny, tudiz kecy zdejsich tro(t)lu muzou byt klukum uplne, ale uplne ukradeny *15*. Za sebe gratuluju k dobre odvedene praci a hlavne k uspesnemu dokonceni v docela kratke dobe.

    P.S.: Ondro, ja se ti divim, ze se tu tak snazis ... ve zdejsich diskuzich je to ztrata casu z jakehokoli uhlu pohledu.
  • Děkujem Filmové školy nemáme ,ale snažíme se.
  • Děkujeme za nápad.Budem o něm uvažovat.
  • To bude dalsia hra tzv. Spin off
  • Je to kostrbate, škoda že apple a vyrobci mobilu nepříjdou z nějakým hardwarem co by nám dal aspoň joypad.Uvidime v budoucnu.

    Proč mobil.Ta hra je ,tak na 5-6h hrani.To by nám dali hráči PC,XBOX,PSX... A kvalitou je stavěna na mobilní platformu.Hlavně z důvodu času a peněz.Je to bohužel tak.

    Kdo ví třeba bude ohlas velký.A prodeje uspokojivé.A potom PC,Xbox verze by nebyla nemožná.
  • Asi stejne jako mohl nekdo v 94tym hrat dooma na klavesnici.
  • No důležité je si to sám pochválit :-). Ale jinak přeji úspěch.
  • To máte pravdu jsou všude a jdou nám po krku.

    Z jiného pohledu jsou zombici , ideální pro rychly projekt.Nejsou až tak naroční na model. Ani na animace. Přeci jen na zombíkovi moc nepoznáte ,jestli se cuká ,nedobrá animace ,nebo to byl záměr. Proto jsou to zombíci. Při originalních charakterech a pavoucích, stonožkách, motýlech a slonech. Bysme ten projekt dokončili asi až v důchodu :)
  • Mrak sice pravopis umi, ale asi mu nic jinyho nejde, kdyz v diskuzi o hre resi pravopis.
  • Velice dobrý počin, gratuluji k dokončení a mimochodem trailer je pěkně sestřihaný.
  • Bohužel je nás ,ale nemáme zdroje k nabírání.Ano název hry je "neoriginální" ,ale vzhledem k tomu ,že byl vybrán demokraticky hlasováním. Je dobře ,že je takový jaký je.
  • Jak muze nekdo hrat FPS na mobilu...
  • Mno nejsem školastik.Pravopis byl a je, moje slabá stránka.Proto dělám animace ,tam se tolik nemluví a nepíše.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit