Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • A kdy vyjde DLC Mass Space?
    • TheGGG
      Ano, tento vtip tu je pokaždé když se tu píše o té hře, je to celkem nuda.
      • Danny28
        To chce klid Justine...
    • Děkujeme za nápad.Budem o něm uvažovat.
    • To bude dalsia hra tzv. Spin off
  • Už jsem to tu psal v předešlém chatu ke hře Dead Effect.

    Tato hra byla jako test jestli nové studio ,bude schopno dokončit nějaký projekt.Jsme hodně malé studio a vše jsme dělali ,tak řikájíc na koleně a při zaměstnání.Originalita a super napady nebylo možné aplikovat, protože šlo o čas a peníze.

    Vzhledem k tomu ,že to měl být test.Hra vypada hodně dobře po všech stránkách.

    PS:Dneska už asi neuděláte ,jakýkoliv počin.Aby nebyl podobný nějaké hře současné či minulé.
    • No důležité je si to sám pochválit :-). Ale jinak přeji úspěch.
    • Dobrý no, hry sice děláte, ale pravopis neumíte.
      • Mrak sice pravopis umi, ale asi mu nic jinyho nejde, kdyz v diskuzi o hre resi pravopis.
        • Jako sorry, ale když už se tu někdo z vývojářského týmu prezentuje, tak by měl aspoň umět trochu psát. Jak se pak mám dívat na jejich hru, když sem píše člověk, který má pravovis na úrovni neandrtálce. Jasně, každý umí něco, ale stejně...
          • Tak nenadrtálec by asi nic nenapsal.
            A nemyslím si ,že se to po mně nedá číst. Jsem trochu pokřiven Angličtinou a interpunkce mi moc nejde. Scripting a programováni si vybraly svou daň. Všem co moje psani vadí se omlouvám.

            A jelikož jsem psal ,že jsme malý tým. Tak nemáme na placené blogery. Co by s váma ,vedli slovni přestřelky ,bravůrných slovních spojeni.
            Nic vám nebráni moje příspěvky nečíst.
            • Tak nejsem publicista a zatím si nikdo nestěžoval. Češtinu používám jen doma. Práce je komplet v Angličtině.
              Vstoupil jsem do diskuze pod svým jménem. Né pod jménem studia.
              Taky vám přeji hezký den.
            • Ondřeji, v pohodě. Jenom jsem se podivil, že člověk, který dělá ve studiu a prezentuje svoji hru, má takový pravopis. Jasně, ty umíš animovat, jiný zase psát. Hezký den.
            • Hele .. klidne me muzete platit :-) To bych si pak i zapnul diakritiku :-)
          • To jako fakt myslis vazne? A hry od velkych studii hrajes v pohode, nebo se na ne divas take skrze prsty, protoze ta studia jsou PLNA lidi, kterym moc nerika psana verze jejich rodneho jazyka (pripadne to mnohdy neni jejich rodny jazyk, protoze snad vsechna velka studia jsou jaksi nadnarodni spolecnosti). Ja osobne jsem se treba v CR nikdy nesetkal s pohovorem tykajicim se ceskeho jazyka, at uz se jednalo o reklamni agentury, nebo herni studia (pozice grafika ... copywriter v reklamni agenture cesky umet musi) a v zahranicnich studiich se take musite jen umet domluvit a ne psat (dokonce ani mluvit) gramaticky spravne. ........... Takze? Tvuj argumnt je jaksi ponekud mimo, ne?
            • Díky!
              Nerozčiluj se, nestoji to zato.

              Ale já s tou češtinou bojuji odjakživa. Má pravdu, že by tu místo mě měl být PR člověk. Ale kde na něj vzít?
      • Mno nejsem školastik.Pravopis byl a je, moje slabá stránka.Proto dělám animace ,tam se tolik nemluví a nepíše.
  • Jeste ze cesky trh je naprosto smesny a zanedbatelny, tudiz kecy zdejsich tro(t)lu muzou byt klukum uplne, ale uplne ukradeny *15*. Za sebe gratuluju k dobre odvedene praci a hlavne k uspesnemu dokonceni v docela kratke dobe.

    P.S.: Ondro, ja se ti divim, ze se tu tak snazis ... ve zdejsich diskuzich je to ztrata casu z jakehokoli uhlu pohledu.
    • Mně je lito těch co sem příjdou a hra se jim libí. Ať vidí ,že nám. Českej trh ukradený není. Ikdyž prodeje budou mizivé procentuálně.
      • Black_Hand
        citim mensi masochismus. valceni v sekci komentaru je od vyvojare trochu boj s vetrnymi mlyny. velmi rychle se nadseni zvrhne v neco co ani vyvojar nezamyslel.

        pokud jde o hru, tak me moc nelaka, ale to zadna strilecka na mobilu. a ano, zadne iOS zarizeni nemam, takze to stejne neni ztrata.

        mimochodem, slechti vas, ze tam nejsou inapp nakupy utrzene ze retezu (nebo to jen v clanku neni napsane?)
        • Hru si koupite a pak už nic neplatíte.Vše dostanete při koupi hry.
          Ve hře si zbraně kupujete za progress a za peníze co naleznete ve hře.
          • Black_Hand
            ok. takze posledni bod zustava jako pochvala.
    • Ztrata casu je to pouze pro lidi s dost omezenym pohledem na vec. Ve skutecnosti to tu totiz cte o dost vetsi procento lidi, nez sem pise a casto si podle diskuze udelaji nazor na vec. A jeste kdyz sem pise sam jeden z autoru, bude to mit pro spoustu lidi velkou informacni hodnotu. Haterum a trollum se nevyhne zadna diskuse a daji se dost dobre ignorovat.
      • To, ze se Ondra snazi je zasluzne a chapu - je to srdcar ... Vim i to, ze to cte vic lidi, nez zde pise ... ale to nemeni nic na velikosti naseho ceskeho trhu a tudiz zanedbatelnosti zdejsi diskuze v globalnim meritku ... A Applestore je ponekud globalni ... ze :-) .......... to jen na doplneni, nic ve zlem
  • Je tu možnost, že se dočkáme i verze pro Android? Tohle bych rád otestoval na své Xiaomi Mi2 a hlavně tak taky finančně podpořil vývojáře.
    • Určitě se dočkáte.Nespíme pracujeme dále.A Android verze by "měla" být hotová tak za 2měsíce.
      Je to dlouho, ale jak jsem psal. Děláme to při práci ,většina.
      • Hlavně, že bude. 2 měsíce jsou pro mě krátká doba a už teď se nemůžu dočkat. Jinak Vám přejí, ať to má úspěch, aby Vás to motivovalo k vývoji dalších her!
        • Děkujeme.

          Uvidíme. Zatím jsou ohlasy spíše pozitivní. Ale nemužu napsat vlastní názor. Neb by mně "jiní" členové diskuze, obvinili, že si naši hru vychvaluji.
          Napíšu jen ,že mi se ta hra ,hraje taky dobře.

          Vše záleži na prodejích a ohlasech.
  • Tož rozehrál jsem to včera na hajzlu a po 3 hodinách mě volá stará, že kde se flákám - gratuluji k parádní hře, atmosférou a hratelností lepší než DT.

    Uvidíme co kluci předvedou v DT2.
    • Děkujeme mnohokráte. Tohle dicky potěší. Ikdyž 3h na záchodě, to jste zlomil můj rekord. Gratuluji.
  • A co to sakra znamená Dead Effect? Dává to někomu nějaký smysl? Nebo to je jen kombinace Dead Space a Mass Effect spolehající se na podobně znějící název? Mrtvý Efekt?? *7*
    • je to moc originalni nazev (a von i ten obsah) je to jak na vietnamsky trznici tam taky koupis elektroniku Somy , Panasonik a dokonce jsem tam naposled vydel herni konzoli PloyStation *1*
  • Dobrá práce, že jste to vůbec dokončili kluci - moc vám fandím!
    Mám koupeno a zatím mě to velice baví.
  • Původně jsme o hru neměl vůbec zájem, přišlo mi to jako kopie DT a podobných her, ale na TouchArcade se rozjela zajímavá diskuze, NE jako tady mezi bandou trollů, kde má hra velice pozitivní hodnocení a to hlavně kvůli dost kvalitní hratelnosti, dost dobrému obsahu a hlavně parádní atmosféře.

    Tudíž hodnotit hru už podle obrázku panáčka dokážou jen opravdoví machři, kteří jsou jen tady v naších hájích a lesích.

    Rozhodně, kdo má rád akční hry - doporučuji. Nezklame vás to - ba naopak příjemně překvapí.
    • Robotron3
      Že to připomíná Doom3, se píše už v článku...
  • Tak jsem neodolal a koupil, hraji a zatím musím říct že super hra. Srovnání s Doomem a ostatními je dost mimo.
  • Zakoupeno ... tož hraju to a perfektní, super příběh a hlavně dabing.
    Neváhejte, stojí to zato.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit