Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • pouc me a ted to myslim zcela vazne, digitalni distribuci se vyhybam jako cert krizi, tak mi pls rekni v cem je to tak uzasne, kdyz pominu nejake ty balicky, ktere vyjdou levneji nez krabicovka
  • Cypri
    "S jedenácti miliony registrovanými uživateli se Origin rychle stává tím místem, kam zákazníci chodí za čerstvým obsahem, jenž mohou hrát se svými přáteli," LOOOOOL

    To je tak "věříme si hodně mega moc jak jsme skvělí" komentář, až to práská dveřma.
    Oni si snad myslej, že kdyby si tolik regnutejch uživatelu nevydupali nutností mít tu srajdu nainstalovanou, že by jich tolik měli?? To ať si ani nedělaj srandu jako.
  • Ahá, takže by ti to nevadilo... toto je už ukázka ignorace a vymazaného mozku panem Koblihem.
  • Já bych všechny ty EA a Originy zakázal
  • Hezkej překlad *1*
  • Kdyz zacal Steam, tak nebyla konkurence a nikdo nikde nemel ucty. Tedka ma spousta lidi na Steamu sbirku, a ma zase zacinat nekde jinde? Kdyby treba konkurovali cenama, funkcema klienta, ale takhle nasilne nutit si to kupovat jinde, kdyz uz mam nekde spoustu her?
  • Steam je hlavne nekde uplne jinde po komunitni strance, Origin je jenom na to spustit ho, spustit hru a zavrit. Ve steamu mas skupiny, friendlist se tam narozdil od Originu pouziva a celkove je ta komunita velice dobre propojena...samozrejme pokud se to nekomu nelibi, lze se jednoduse oddelit *3*
  • Nevim, kde jsi byl na tom, ze to dela i Steam...ale i kdyby, to je naprosto jina firma nez EA, u nich by me to ani nevadilo, Valve se od EA, Ubisoftu a Activisionu dost lisi a jejich pristup ke komunite a zakaznikum se s temahle prachozroutama neda srovnat...
  • "S jedenácti miliony registrovanými uživateli se Origin rychle stává tím místem, kam zákazníci chodí za čerstvým obsahem, jenž mohou hrát se svými přáteli,"

    Aneb Máme přístup k 11 milionům počítačů registrovaných uživatelů a Origin se rychle stává tím místem, kam zákazníci chodí za čerstvým obsahem, který nemohou hrát nikde jinde.
  • Origin má hodně registrovaných jed díky tomu že BF3 a Fifa to vyžadují. Hry tam jsou velmi drahé a i se slevou se dají koupit jinde levněji.
  • pozn.

    a pro ty, co tady hází špínu na Steam... ztráta času vám tady vysvětlovat, co vlastně Steam umí, nabízí apod. Buď máte zkušenosti (několika leté) a nebo si hry prostě stahujete. Ti, co ho využívají (v tom pravém slova smyslu), vědí moc dobře, že je to pro komunitu velice přínosná fíčura.
  • Oba první Mass Effecty mám na Steamu (utratil jsem za ně cca 10 Eček dohromady, díky akcím a mimochodem debilní způsob pořízení dlc pro ME2 mě stál v přepočtu mnohem víc než původní oěb hry...). To, že třetí je hra lowrigin only, jsem těžce nesl. Nicméně sérii miluju, a proto těžce nesu i fakt, že jsem hru koupil a mám ji na lowriginu. Těžce jsem to překonal a rozhodl jsem se už více ea nepodporovat. Doufám, že nevyjde ME4.

    Už nikdy si nekoupím hru od ea, pokud bude nás hráče nutit do své neuvěřitelně stupidní bety klienta lowrigin, která je prachsprostá napodobenina Steamu, která nic neumí.
  • Grifus
    Si stezuj lamko, Origin stoji momentalne za dve veci, ale casem bude treba rovnocenou konkurenci. A z toho pak budeme tezit my, hraci...
  • Absence komunitních služeb (profil, skupiny, screeny a videa atp.), absence Achievementů (a to všechny EA hry achievementy mají), absence patch logu, Origin Overlay je naprosto ve všem horší jak Steam Overlay (nepodporuje taby, RMB, klávesové zkratky, žere výkon i po zavření, je náročnější, při pádu shodí celý Origin)...
  • Ne je špatné kopírovat STEAM a ještě tu kopii víc zmršit ;)
  • nejak nechapu, mam obe sluzby a obe mi umozni koupit hru, stahnout hru a hrat hru. sem si nevsim rozdilu
  • Ať jsou hry dostupné ke koupi kde chtějí, pokud nejsou origin only anebo nepoužívají origin jako formu DRM i pro krabicové verze - opruz se steamem stačí, děkuju...
  • Tak táto firma odo mňa neuvidí ani vindru, to je isté *2*
  • Internet Heroes! Kdo Vám brání sebrat své koule do hrsti, najmout pořádného právníka, koupit letenky do USA a zažalovat EA? Je známé, že Blizzard takový případ prohrál a musel z provozu vyřadit svého Guardiana, který šmejdil po PC a hledal BOTy a Key-loggery. Mimochodem, zlatíčka... to, co dělá Origin dělá i Steam a Valve to dobře ví, protože mají stále problémy ve svých hrách.
  • takze je spatne kdyz mu roste ted? nebo co tim chtel basnik rici?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit