zavřít
...

Na Humble Bundle si můžete už podruhé koupit hry od Bohemia Interactive za pár babek

České studio Bohemia Interactive se už v minulosti se svými tituly na Humble Bundle objevilo. A zřejmě z toho byl takový úspěch, že si dali repete. Hry od Bohemky jsou právě teď k mání za pár šupů v aktuálním Humble Weekly Bundle, který nese název Bohemia Interactive 2. Pokud systém Humble Bundlů znáte,...
  • veskoslav (ten opravdový) (anonym)
    5 souhlasí, 2 nesouhlasí
    Žádný zázrak, celý je to v podstatě o hře Arma, ta navíc není úplně pro každého. Zbytek portfolia stojí za prd.
    11.7.2015

reagovat

• P. King (inkognito)
    2 souhlasí, 9 nesouhlasí
    Nějaký 4 kila není zrovna babka.
    11.7.2015

reagovat

• Nikdo (anonym)
      2 souhlasí, 0 nesouhlasí
      Jaký 4 kila? Ani ne pět dolarů.
      11.7.2015

reagovat

• trubec (anonym)
        0 souhlasí, 4 nesouhlasí
        koukni se tam jeste jednou, nicko *3*
        11.7.2015

reagovat

• CS (anonym)
          1 souhlasí, 1 nesouhlasí
          4 a půl dolaru tam je, nikoliv 449 Kč
          12.7.2015

reagovat

• trubec (anonym)
            1 souhlasí, 0 nesouhlasí
            Tedy pres prazdniny tady vazne vladne dmnce *7* Palec dolu pro ceske skolstvi.

Mas tam nekolik baliku, za kazdej musis zaplatit nejakou minimalni sumu, 1$ za nejmensi, za dalsi minimalne 4,71$, pokud chces k tomu jeste Take on Mars + 1 hru tak 20$ a za kompletni balik Bohemky 100$.

P. King pochopitelne myslel ten treti.
            12.7.2015

reagovat

• Rust (anonym)
      5 souhlasí, 0 nesouhlasí
      Pro mě jo. To mrdám tohle, nechtěli byste ty hry zadarmo????
      11.7.2015

reagovat

• L.P. (anonym)
    2 souhlasí, 5 nesouhlasí
    A Take on Mars zase bez slevy...Už na to mám zálusk snad rok, ale méně jak za 15 eur jsem to ještě neviděl.
    10.7.2015

reagovat

• libra (anonym)
      10 souhlasí, 0 nesouhlasí
      Tak zľaviť hru, ktorá stále nevyšla a je naplno vo vývoji, nebude pre vývojárov asi ideálne, že...
      10.7.2015

reagovat

• Caincz tiscali.cz
        4 souhlasí, 1 nesouhlasí
        Nemluvě o tom, že když něco chci rok, tak 15€ mě asi neodradí...
        11.7.2015

reagovat

• L.P. (anonym)
          2 souhlasí, 2 nesouhlasí
          Za 15€ koupím ve slevě 2-3 hry, které chci. Nekradu, netisknu, takže proč kupovat jednu, když můžu mít dvě, nebo tři.
          11.7.2015

reagovat

• Frank (anonym)
            3 souhlasí, 1 nesouhlasí
            Take on Mars bych zatim nekupoval, já to teda udělal a dostal jsem tak odpověď na otázku "když hry od BI při releasu vypadají jako paskvily, co potřebují 10 patchů aby se vůbec daly hrát, jak proboha vypadaly v beta verzi??" *1*
            12.7.2015

reagovat

Tento formular nevyplnujte!!!
Jmeno:
Email:
Text:
povolené tagy

Přidej příspěvek

Přistupujete z neznámé IP adresy 54.80.26.116.
Opište kód z obrázku:   (Kód je nečitelný, ukaž jiný)

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PS4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Wii, 3DS, DS, PS Vita, iPhone a iPad. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Call of Duty, World of Warcraft, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield nebo FIFA.