Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Žádný zázrak, celý je to v podstatě o hře Arma, ta navíc není úplně pro každého. Zbytek portfolia stojí za prd.
  • Nějaký 4 kila není zrovna babka.
    • Pro mě jo. To mrdám tohle, nechtěli byste ty hry zadarmo????
    • Jaký 4 kila? Ani ne pět dolarů.
      • koukni se tam jeste jednou, nicko *3*
        • 4 a půl dolaru tam je, nikoliv 449 Kč
          • Tedy pres prazdniny tady vazne vladne dmnce *7* Palec dolu pro ceske skolstvi.

            Mas tam nekolik baliku, za kazdej musis zaplatit nejakou minimalni sumu, 1$ za nejmensi, za dalsi minimalne 4,71$, pokud chces k tomu jeste Take on Mars + 1 hru tak 20$ a za kompletni balik Bohemky 100$.

            P. King pochopitelne myslel ten treti.
  • A Take on Mars zase bez slevy...Už na to mám zálusk snad rok, ale méně jak za 15 eur jsem to ještě neviděl.
    • Tak zľaviť hru, ktorá stále nevyšla a je naplno vo vývoji, nebude pre vývojárov asi ideálne, že...
      • Caincz
        Nemluvě o tom, že když něco chci rok, tak 15€ mě asi neodradí...
        • Za 15€ koupím ve slevě 2-3 hry, které chci. Nekradu, netisknu, takže proč kupovat jednu, když můžu mít dvě, nebo tři.
          • Take on Mars bych zatim nekupoval, já to teda udělal a dostal jsem tak odpověď na otázku "když hry od BI při releasu vypadají jako paskvily, co potřebují 10 patchů aby se vůbec daly hrát, jak proboha vypadaly v beta verzi??" *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit