Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Gamesplay je na youtube uz par let, mel to nejaky rusak, buhvi jak se k tomu tehdy dostal. Hra rozhodne nebyla az tak zastarala, 3D z te doby je dnes az na vyjimky zlo, naopak kreslena grafika je nestarnouci. Dodnes me mrzi, ze hra nikdy nebyla kompletne dokoncena a nevysla, podle me to blizzard tehdy podcenil, holt Warcraft tehdy jeste nebyl takovy pojem. Ovsem kdyz clovek vidi, ze hra byla skoro kompletni, je zmareni celeho vyvoje dost nepochopitelne.

    Jestli to konecne jde nekde stahnout - jdu do toho!
  • solomon.short
    pry chybi uplne zakonceni a nektere dialogy. tudiz predpokladam ze to dohrat nelze
  • solomon.short
    asi hral Baldurs Gate za paladina no... taky ma pravo na nazor :)
  • Tak a je hotovo... Adam nejdyl zejtra ban do vsech her Blizzard Activision a jak se dozví dalsi výrobci tak to bude následovat. Zákaz na všechny akce, bude moci recenzoval jen ty pixelovy retro kousky co nám omladina vytváří.... Nasledovat bude půlroční snížení načítání rychlosti stránek games.cz a místo reklam rok a pul omluva Blizzardu. Wir schaffen das
  • To první je navádění k trestnému činu případně přestupku to druhy je prostá informace. Já v tom rozdíl vidím jednoznacnej.
  • Ty jsi psal zákazu vstupu na akce a tak. Zabránit šíření je jasnej krok ale další nebudou. Apropo je to dobrej kousek... hrál sem asi hodinu a něco a jeste se k tomu vrátím za chvíli. Jinak je podle mě dle vaší etiky horší dat Link na stažení nez napsat ať si to obstaras na torrentu. Navíc v případě že se to jinak legálně sehnat nedá. Můžeš to oželet a nebo prostě si to stahnes... no co. Hlavně kolik lidí to bude hrát... jak psali nize my pametnici Zacka mc Krakena nebo jak se jmenoval, Larryho a Monkey Islandu. Promiň ale děláš z komára velblouda...
  • To je jak napsat "běžte bukkrovi rozbít hubu na adresu XYZ" a "bukkrovi je obecně možno rozbít hubu na adrese XYZ". V takovým případě bych nechtěl hledat deset rozdílu. *4*
  • Jojo, devadesát devět procent provozu na torrentech jsou fotky z dovolené a linuxové distribuce. *1*
  • Blizzardu, resp. Activision to jedno není, kdybys pořádně četl článek, tak zjistíš, že se aktivně proti šíření té leaknuté verze brání. Bohužel je pravda, že i některé velké herní weby odkazovaly na diskusní fórum, kde se ten leak zveřejnil (posílání na torrenty je, co jsem tak koukal, české unikum). Nevím. Myslel jsem, že aspoň na západě je etika herní žurnalistiky trochu dál, než u nás, ale v tomhle případě jsem se spletl. Na druhou stranu si Homola může oddychnout, vedle IGN a Kotaku jsou Games.cz malá ryba. *4*
  • Nahlaseno pravnimu oddeleni spolecnosti blizzard
  • Lidi, kdo to prošvihl mrkněte na datoid.cz stačí zadat název hry, já už hraju a právě jsem se dostal z vězení :)
    *3*
  • Chces tedy rict, ze mezi tebou uvedenymi priklady z fyzickeho sveta a torrentem hry co se nikdy ani neprodavala nevidis zadny rozdil? Nerikam, ze je to spravne, ale tuhle "lawful good" logiku asi nikdy nepochopim.
  • ...lol - tak jeste dva roky meli pockat a pak je to po 20ti letech legalni, nebo ne? jouzo.. rozlisuj novou hru a 18 let starou hru nadsencu + lidi co si to vubec stahnou pokud jim ted neni kolem 45 let. a maj jiny starosti. omg.
  • O tom jsem se ani slůvkem nezmínil.
  • Víte někdo co znamená téměř hotová? Dá se to dohrát? Nebo chybí jen některé animace?
  • No tak je to nikdy nevydanej kousek 18 let Starej místo abyste byli nadšený že si to muzete zahrát tak rejpete. Blizzardu je to jedno. Maximálně tímhle docílí toho že tu hru možná vydaj. Hrál sem včera sice chvíli ale je to parádní návrat zpět v čase.... Dneska se na to mrknu poradne..... pro mě je p. Homola hrdina, ochránce kulturního dedictvi
  • Jinak si hru nezahrajes
  • Na většině byl Link na původní mediafire
  • Tjn, bejt tebou si davam pozor, abys zase nedostal petku z diktatu.
  • Rozdil mezi sdilenim torrentu a zminenim se o nem je velky rozdil :-D A kdyby jsme slovickarili, v clanku neni nic o tom, ze mas bezet na torrent a stahnout to

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit