Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Nojo ale co hrat?? Nabidka mmo titulu neni moc pestra.ted vaham nad guild wars2 ale nechci se spalit jak u star wars.napad dobrej levelovani v pohode jenze pak uz to nikdo nehral u dalsich postav uz to nebyla takova zabava.
  • Tak pokud člověka na MMO bavíá expit a zkoušet různé classy, pak by měl po všech na 80 začít hrát jinou mmo a expit tam :P nebo lvli pety *3*
  • No cetl clanek a momentalne wow u ledu a cekam co z toho vyleze.protoze hrani za ty koule nenadchlo.nejvic co me u wow bavi je levelovani.proste zkouset nove postavy vylevelit pres questy a dungrony.jenze co dal?? Na max levlu uz jen raidy coz me nebavi daily questy nezajem. Pvp me neoslovilo.achivemty k smrti nenavidim.takze pro me jen to levelovani.chtelo by to neco noveho.
  • Kdybys nebyl BŮH tak bych řekl, že si troll.
  • V GW si nikdo kupovat drahokamy nemusí.
  • nejlepsi hra vdejinach lidstva ne jako gw dva kde si lide msi kupovat drahokamy za realne penize !! wow je revolucni hra tak jako kazda od uzasne firmy blizzard.
  • četl jsem poznámky k patchu, ktery se chysta a ten motiv války mezi hordou a aliancí se mi do pandarie vubec nehodí. Prece ustredním motivem Pandarie je spíš mír. Když tam prisli ty male oddíly válčit tak se v pandarii začali objevovat ty "sha", neco jako zhmotnene negativní emoce. tak si predstavte co by se tam asi objevilo, kdyby prisla cela armada (podle jejich lore).
    Navic treba do te oblasti pro lvl 90 pandareni povolili vstup jen protože zastupci hordy a aliance slibili že nebudou válčit. Navíc ma bít konflikt i uvnitr hordy - vzpoura proti warchiefovi.
    Zda se mi že blizard ma zmatek ve vlastním lore a z pandarie po pristim patchi vznikne divny guláš.
  • no ultima byla snad prvni mmorpg takze tak :) jinak ji taky miluju ja ted hraju Everquest 2 kterej se muze obsahove rovnat wowku a zatim je to super ja kdyz jsem skoncil z wowkem tak jsem zkousel opravdu hodne mmorpg a mel sem prave vzdy problem stim ze po mesici nebo 2 me ta hra naprosto nebavila u gw 2 jsem vydrzel tyden a pak uz jsem nemel nejmensi chut to zapnout hra mi prisla celkem asocialni z hracema jsem nemel zadnou potrebu komunikovat proste jsem jel jen to svoje ja jsem mnohem radsi kdyz se ve hre muzu zlepsovat a pomahat i lidem v guilde tedy ze hra ma nejakej smysl ze se nekam posunem wowko promne asi uz navzdy bude takove neprekonane mmorpg pravdepodobne proto ze jsem si tu hru velice idealizoval i kdyz dokonala nebyla
  • poslední výtečná byla Ultima, alespoň dle mýho názoru.
  • chce to ještě pár let, než příjde skutečně nové MMORPG... zatím je to pořád to samé a někdy ještě horší.
  • bohuzel je to tak
  • Na mmorpgčka už definitivně seru, WoWko mě nasralo jenom tim, že mi nasadilo kdysi dost vysokou laťku a když jsem ho přestal hrát, tak sem postupně vyzkoušel všechny možný tituly jako je swtor, tera nebo gw2 a pak přes původní nadšení jsem je taky postupně všechny odinstaloval, protože po relativně krátký době začaly bejt všechny extrémně nudný.
  • edit: vedle sorry
  • Cilem hateru je lidi nastvat,bez ohledu na cokoliv. Takze jake prekvapeni?
    Ale rict svuj nazor a jakykoliv jiny nazor predem odsoudit jako blbost(jste ovce co to nikdy nehrali),to je to same jen z opacne strany.
    Kdyby lidi ''klasicke'' hatery ignorovali,uz davno by vetsina z nich zmizela
  • Bude me to bavit, kdyz jsem zral jen Vanillu+BC ? Wotlk uz byl pro me odvar a cataclysm me vubec nebavil.
    Po failech typu AOC,Aion,Rift,SWTOR,GW2, bych se zas rad vratil do mladsich let :D
  • nevim, valka se mi do klidne pandarie vubec nehodí
  • Shania
    To že naprostá většina haterů to nehrala.
  • Shania
    Skutečnost je ale taková, že hráči mají mnohem větší výběr a volnost, než kdy předtím a můžeš přepínat podle situace.

    Když nepočítám to, že strom talentů měl vždy jen iluzy volby, tak si hrač stejně mohl vybrat jen 2-3 aktivní ability a zbytek to byl jen +% dmg a podobny věci. Tenhle balast teď každý dostane automaticky, protože by si ho každý stejně musel vzít a hráč si konečně muže vybrat ze zajímavých abilit.

    A pro Asharaka: spíš je opak pravdou a hodně těžko najdeš stejné buildy, vzhledem k tomu, že většina talentu nemá vliv na dps, tak si každý bere to s čím se mu nejlíp hraje a podle situace. Dřív se prostě zkopíroval nejlepší build a hotovo, všichni měli to stejný.

    Podle mě nejlepší věc na tomhle systému je to, že nemám pevně dané to co je nejlepší a můžu si to bez penalizace měnit.
  • Tak to jsem to pak asi nepochopil systém... ok, beru zpět.
  • sleepless
    Má ale pravdu chlapec, s tím oslovením....zatímco ty ne.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit