Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Cahir
    Správně bude spíš "Kronne" pane docente...
  • kostejnesmrtelny
    Ne. Na začátku hry si vybereš specializaci, a pak si vybíráš každých 15levelů jeden talent ze tří, který jsou společný pro všechny tři specializace. Vůbec žádný stromy. To je všechno *13*
  • OK, takže jestli jsem to pochopil, vyberu si skill (talent) a podle něj se budou odvíjet následující, než si vyberu další (velký po těch 15cti)? Tudíž odpadne ta kombinace? Pak asi souhlasím :| tenhle typ stromů mě baví nejvíc :(
  • kostejnesmrtelny
    Jo, talenty. No...abych pravdu řekl, tak to podle mě nebyla dobrá volba. Vím, že se snažili odstranit cookie-cutter buildy, ale to prostě z podstaty tý hry nejde. Vždycky bude nějaká kombinace pro nějaký prostředí nejlepší, vždycky jí někdo vyzkoumá, a vždycky to pak zbytek hráčů - minimálně ti, co to s raidováním myslí vážně - obšlehne podle něj. Obávám se, že nejlepší byl ten starej systém buildů, který mohly bejt klidně i hybridní. I když i tam to bylo tak, jak jsem řekl, aspoň si měl člověk s čím hrát a ne jak teď.

    Spíš než jako chybu Pandalandu bych to ale viděl jako neopravenou chybu Katáče *10*, tohle je prostě jenom další krok stejným (blbým) směrem.

    EDIT: Možná bych měl ještě doplnit, že to, co jsem napsal vidím z pohledu pouze svý jedný postavy, což je rogue, kterej navíc (v tomhle datadisku) nevlezl do raidu. Možná, že jiný třídy to budou vidět jinak, a možná taky, že je v raidech nějaký speciální prostředí, kde se vyplatí ty buildy přizpůsobovat. Kdo ví?
    Podle mě by celej systém talentů měli odpískat a vymyslet něco jinýho, co bude dynamičtějš reagovat na složení raidovacího týmu, aktuální výzbroj postavy a tak. Jenže se obávám, že doby, kdy něco takovýho bylo možný, už má WoW bohužel za sebou.
  • Béééééé *1*
  • (OT) A to sem byl max na OL... sakra. Má smysl hrát to po datadicích nebo stačí jít rovnou na MoP? Hlavně co se týče příběhových questů, nevíš? *3*
  • MoP je naprosto úžasný datadisk. Ten, co tvrdí opak, to ještě nehrál a je jen ovce, která jde s ostatními, kteří někde četli, že by to mohlo být Kung-fu Panda. Ach jo. A že jich je...
  • treba me se cataclysm líbil i když jsem moc questu nedelal ale ty zony byli fajn, treba podvodní svet je imo neprekonan, pak mount hyjal atd.
  • Imrael
    Jasně, je to otázka každého hráče. Je taky pravda, že jsem to mohl vzít do podrobna, ale snažil jsem se napsat to nejhlavnější. Kdybych se měl rozepsat dopodrobna, bylo by to podstatně delší a otázka je, jestli by to vůbec někdo přečetl. Ale i tak, děkuji za věcnou připomínku. Jsem rád, že se recenze líbila. *4*
  • treba me se ten system talentu líbí, dokonce bych rekl ze je lepší nez to co bylo predtím.
  • A názor na talenty nebo co s tím udělali?
  • Velice dobrá čtenářská recenze. Jen bych dodal že mě narozdíl od tebe baví daily questy a jsem rád že je blizzard dal jako hlavní prostředek ke získávání reputací. Protože co se týká cataclysmu tak tam absolutně nebylo co dělat po tom co jsem získal plný gear z heroic dungů tak jsem se logoval akorát na raidy nebo když chtěli kamarádi s něčím pomoct. Tady mám zatím pořád co dělat.
    Jinak ses mohl ještě zmínit o dalších rasách které jsou na pandárii například Hozeny, Mogu Mantidy atp.
  • kostejnesmrtelny
    My jsme to poznali, nemusíš se přiznávat. Hloupé dítě. Velmi hloupé dítě.
  • Ještě si zapoměl zmínit uvozovky a závorky *3*

    (btw, myslí: Proč? (né Proč ?); udělal: „Aáááá“; suma sumárum:; kapišto?! *4* kdyžtak viz http://www.abclinuxu.cz/blog/naopak/2008/4/typografie-spravne-psani-mezer)
  • kostejnesmrtelny
    Pandy jsou překvapivě velice fajn, alespoň po tu část, kam jsem to dotáhl já (pár dní po 90ce). Rozepisovat dlouze se mi nechce, stejně by to v záplavě těch hoven, co se sem za chvíli spláchnou nikdo nečetl, takže jenom ve zkratce:

    Pandaria vypadá vizuálně naprosto úžasně, Kung-Fu Pandu mi připomněla jenom místy; vzhledem k tomu, že se jedná o uzavřenej kontinent a zpátky do "starýho světa" se příliš nechodí, tak inspirace Čínou nepůsobí nijak strašně rušivě a vůbec, levelování jsem si ohromně užil, což se o předchozím datadisku fakt nedá říct ani omylem. Jednotlivý zóny jsou odlišný, a přece na sebe tak nějak pasujou (opět totální výsměch Cataclysmu) - nejvíc se mi zamlouvá asi "tibetskej" Kun-Lai Summit.
    Dungeony jsou sice totálně blbuvzdorný, ale motivace nutnost do nich chodit každodenně je fuč, takže to ani tolik nevadí.
    Po 90ce vás čeká ohromná (!) záplava dailies; tady se názory budou asi dost lišit. Já jsem hrál jen pár dní a vzhledem k tomu, jaký jsou jich hrozný kvanta, nezakusil jsem žádnou protivnou repetetivnost. Koho ale z podstaty nebaví questování, bude asi řvát (otázku co potom dělá ve WoW, který questováním proslulo nechám taktně stranou *3* ).

    Na raidy jsem se nedostal, takže nemůžu v tomhle ohledu nijak sloužit.

    Hodnotit datadisky MMOček po releasu je ošidný, vzhledem k tomu, že dva blbý content patche za sebou jsou schopný i jinak úžasnej datadisk totálně pohřbít. Když bych to měl ale porovnat s Cataclysmem, tak má MoP opravdu slibně nakročeno; hlavně úvodní levelovací část dává místy vzpomenout na WotLK, kterej jsem doposavad považoval za v tomhle ohledu (immersion) nedostižnej.
  • Imrael
    Mezery dělám za interpukncemi nee ?? *15* ?? Jestli to mám obráceně, tak se omlouvám .. *5*
  • Před interpunkčními znaménky jako je tečka, vykřičník, otazník nebo dvojtečka se nedělá mezera.
  • Kronnosi chybí mi tu tvůj příspěvek :)
  • dítě.
  • triple facepalm!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit