Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jack1947

Docela úsměvné číst titulek :P  když na PC byl a je ještě, ještě Mmmmnohem kráááásnější... 😉

• Inquisitor

Skvělá příležitost pro nás, co ještě nehráli.

• Není lepší počkat, jestli nevyjde lepší verze na PS6?

• Za mě ta hra vypadala skvělé na ps4 pro a jsem zvědav na ps5 verzi, kde už nebude nic brzdit pomalej a zastaralej procesor. Ten Jaguar je fakt tragickej. Že bych to rozjel celý znova? 

• virgil

😱

• Super, zatím se mi stále válí v knihovně a ještě jsem se k němu nedopracoval, tak je fajn, že až se k němu dopracuju, tak bude už s faceliftem. BTW docel by mne zajímalo, co na to řekne ten borec, co do mne šil, jak přicházím o hodně, když hru hraju až po x letech, že v té době už jsou čerstvě vydané jinde...

• Derp_1337

Hrát hry v době vydání má určitě svá pozitiva.

Člověk tím získává skvělé téma, které může probírat se svými známými, co taky hrajou hry. (např. diskuze o tom, jak člověk projel Detroit:Become Human). Pokud ale hrajete hru 7 let po vydání, tak je velká šance, že v té době už to nikdo nebude hrát a nikoho to nebude zajímat.

Samozřejmě pokud nemáte žádné známé, kteří hrají hry, tak tohle plus je pro vás bezpředmětné.

• JohnnyLegend

To jsem byl mozna ja. U Witchera ti zavidim, ze ho budes hrat poprve, je to vyjimecna hra. Na druhou stranu, hraju ho uz potreti, tentokrat na Switchi, a hodne veci uz je outdated, napriklad jizda na koni je u RDR2 uz uplne jiny level, celkove pohyb postavy a interakce s okolim uz jsou taky outdated, je proste znat, ze to starne - a to je ten problem. Hry jsou cim dal dokonalejsi a pokud si nahodou zahrajes neco novejsiho, mohlo by ti to pokazit zazitek ze stare hry s outdated mechanikama. Ja osobne to mam jako velke hobby a chci aktualne videt, kam se to posouva, ne s odstupem peti let.

• CRYPT

Ja Witchera dohral na plno 2x (i s dlc) a potreti jsem to zapl po asi rok a pul pauze a proste jak jsem se dostal k Baronovi uz jsem to nezapl... Ta hra je super, zabavne a graficky moc pekne rpg, ale .... Proste uz to znam a vim co cekat... A hrani DLC o vine a krvi, jako to je kapitola sama o sobe. Jako par momentek je zajimavych a funny, ale celkovy dojem - absolutne me to nebavi a i to zasazeni do "proslunene francie" mi taky moc nevoni

• JohnnyLegend

To ja tam vzdy nachazim neco noveho. Predtim jsem se treba vubec nezameroval na hledani zaklinacskeho vybaveni. A u vina a krve to mam naopak, super mapa.

• ja_nic_nevim

Hra selhává hlavně combatem...a když chybí zábavné mechaniky tam.... Kéž by to bylo jako Kingdome Come...

• JohnnyLegend

Jako kingdon come? To jako ze jeden combat deset minut mackas tlacitka podle sipecek na obrazovce a ve chvili, kdy uz te to nebavi vytahnes luk a sip a das radeji rychly headshot? To ja teda mam radeji combat ve witcherovi. Rozhodne na nem nevidim nic extra spatneho jako nekteri. Jinak vis treba ze na vyssich sermirskych levelech kdyz podrzis attack tak delas piruety a dalsi kousky?

• Derp_1337

Někdo, kdo hloupě spammuje o neustálých kotoulech, těžko bude vědět nějaké detaily o soubojovém systému.

Vysvětluj trollovi, že nikdo hráče kotouly dělat nenutí, klidně může blokovat údery mečem, parírovat a nebo dělat ty piruety.

• Derp_1337

Hra selhává combatem?? To záleží na osobních preferencích.

Lidi většinou hrajou příběhová RPG kvůli příběhu. Bojový systém je většinou až na druhém místě. Některé lidi dokonce combat ani nezajímá.

• Coffin.Corner

RPG bez dobře integrovaného soubojového systému je jako krásná holka bez druhotných pohlavních znaků. A musím souhlasit s názorem že boj v zaklínači není dobrý...

• Derp_1337

Reakce na příspěvek:

Nesouhlasím. Lidi, co tvrdí, že souboje v Zaklínači 3 nejsou dobré, buď pořádně nepronikli do soubojové systému a nebo se ten combat snaží srovnávat s Dark Souls. Zaklínač prostě není Dark Souls.

Spousta lidí u toho soubojového systému nepronikla do jeho hloubek, protože byli příliš líní. Některé nepřátelské útoky šlo skvěle parírovat, na jiné člověk musel používat úkrok a na další člověk zase musel používat piruetu. Jenže někteří hráči byli příliš líní experimentovat a prostě spammovali jednoduchý kotoul (do toho občas nějaké znamení a útok) a pak si stěžovali, že ty "kotouly" byly nudné. Přitom oni sami jsou vinni tím, že nezkusili něco jiného. 

A k tomu tvému přirovnání:

K tomu aby sis užil přijemný večer s krásnou holkou, tak opravdu nepotřebuješ, aby měla hodně vyvinuté druhotné pohlavní znaky (b**bs) 😉

• JohnnyLegend

Presne tak, u tak komplexni hry kde je combat jedna z mnoha featur je zvlastni stezovat si na combat, ze neni jak v dark souls, kde to je hlavni featura. To je jako stezovat si na combat v pillars of eternity, ze nevypada realisticky.

• Já s tím zase takový problém nemám, ne vždy je vše nové lepší a u strategií to platí dvoj možná trojnásob. Ale je pravda, že teď už je zase trochu lepší situace a hodně her po přešlapech s určitými díly teď docela mile překvapilo (Anno), ale třeba u Tropica je 4 stále nepřekonaná. Podobně jako králem RTS je Suprem Commander, škoda, že pak udělali dvojku, díky které krachli, protože to byl absolutní fail a od té doby nic lepšího kde by se i stavěla základna není. Některým hrám přijdu na chuť až časem. Třeba anno 2205 mi při vydání absolutně nesedlo, ale pořádně hrál a dohrál jsem ho poprvé loni se všemi DLC a musím říct, že to nebylo špatné, ale spíš se to mělo jmenovat jinak než Anno, protože tam bylo až moc věcí hodně jinak oproti celé sérii. A u těch nových RPG/Akcí - těžko definovat, protože dneska už je prakticky všechno mix RPG/Akce/Adventury mi přijde, že zejména mainstream se tak nějak unifikuje a ty hry se liší hlavně prostředím a zasazením a ani tam mi nevadí sáhnout po něčem starším, když je to dobré. Případně se doplnit herní "gramotnost", ale stejně těch her už je tolik, že je to hodně náročné. Obzvlášť, když má člověk v knihovně i hodně sandbox strategií, ke kterým se tu a tam vrací a hry typu EU/CK nebo Total Wary, kdy jedna kampaň taky není na odpoledne.

• Líbilo by se mi kdyby to vypadalo jako na E3 2013

• Derp_1337

Pokud jsi hrál Witcher 3 na konzoli, tak chápu, že ti ta grafika nepřipadala tak dobrá jako trailery na PC verzi, ale Witcher 3 rozhodně neměl problém s nějakou downgradovanou grafikou. Na výkoném PC ta hra ukázala opravdu dobrou grafiku.

Bohužel konzole jsou limitované slabším hardware (ani v době vydání konzolí se ten jejich hardware nedal označit za "high-end").

• Herní assety mi připadali lepší než na E3 2013 ale nasvícení a paleta barev byla vážně nic moc, bylo to pohádkové, nebylo to temné fantasy

• JohnnyLegend

To jako ze zamlzene sedive baziny a vubec cely Velen plny bahna a povesenych mrtvol na stromech, kde vecne prsi, neni dost temny na tebe?

• Derp_1337

To je problém s hrami a filmy, které byly vytvořeny na základě knižní předlohy. Každý fanoušek si totiž udělal nějakou představu, jak by to mělo vypadat, a vývojáři či filmaři se nedokážou zavděčit úplně každému.

Jde o základní princip knižní tvorby: dobrá kniha rozvíjí čtenářovu představivost (ve výsledku různí čtenáři dostanou různé představy). Problém je v tom, že v herní a filmové podobě už na něco takového není prostor a casting či kulisy musí být pevně dané. Proto se ještě nenašlo dílo, které by se zavděčilo úplně každému fanouškovi knižní předlohy.

• Dolero

Pc verze prošla také downgrade a to dost velkým, sami cdpr to to přiznali. 

Někdy vypadal třetí zaklínač opravdu mizerně, 

• Derp_1337

Jestli jsi to hrál na dřevěném zastaralém PC, tak to vskutku mohlo vypadat mizerně.

• dworkin

No oproti tomuhle

https://youtu.be/kbXvl7-XlaY

to mizerne vypadalo a navíc udělali ještě další downgrade po vydání. 

Mnohem později vývojáři přiznali, že tak jako v tom traileru hra nepobezi na sebelepším PC. Čili když tvrdili, že jsou to záběry in-game, tak přinejmenším mlzili.

• Derp_1337

Jelikož přes 3/4 toho videa jsou (cinematic) cutscény, tak nevím proč jsi z toho tak zklamaný? Ve hrách ty cutscény téměř vždycky vypadali lépe než skutečný gameplay.

Nicméně máš pravdu, že je škoda, že ne každá hra dokáže mít takovou grafiku, jakou prezentovali vývojáři v trailerech.

• dworkin

Reakce na příspěvek:

Když vývojáři říkali, že jsou to záběry ze hry a takto si to lidi budou moci zahrát, a pak se ukázalo, že to není pravda, tak je snad jasný, proč z toho jsou lidi zklamaní, ne? Jasně, že bych to býval chtěl v té slibované grafice. Kdo by nechtěl, za stejný peníze? Hru jsem si užil i tak a je parádní, ale tohle byl od CD Projektu úlet, navíc v té době špatně odprezentovaný.

• JohnnyLegend

Reakce na příspěvek:

Ta hra vypada skvele i po peti letech ve 4K. Nechapu lidi co si stezuji, ze slunecnice nevypadaj tak detailne jako na traileru z E3. Lolec. Pak napise neco o Kingdom Come, kterej mel na Kickstarteru trailer, kdy ve vysledne hre neni temer nic z toho traileru (matne si vzpominam na epickou hromadnou bitvu a uriznuti vacku na dukaty, coz ve finalnim produktu vubec neexistovalo - pokud tedy nepocitate jako masovou bitvu takove to tloukani do brneni mezi dvaceti pandulaky na konci hry).

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit