Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Takže naděje na PC verzi RDR pořád existuje? *1*
    • jeanczarny
      nedá se RDR teoreticky hrát na pc přes PS Now?
      • Já to na PS3 dohrál na normal i hardcore, ale stejně bych to měl radši na PC, kde bych se nemusel dívat na 720p rozlišení a hrát ve 30fps s častými propady. Navíc by znovu ožil multiplayer a modeři by hru změnili k nepoznání.
      • da, nekdy na podzim jsem to zkousel, ale vyprdl jsem se na to, protoze pomerne casto doslo k vypadku obrazu pri streamu. Bylo to otravne behem misi, kdy neslo ukladat. Nebyt toho to bylo solidne hratelne.
        Treba je to ted uz lepsi
    • bukrr
      Pššš. Ať to nezakřikneš.
    • jeanczarny
      já tiše čekam na Demon's Souls :P
      • Litr za konzoly a 300 za hru,není zase taková investice :D
      • Nemá na to práva Sony?
  • Maximálně doporučuji!
  • Jinak pozor, hra ma zatim bug, kdy pri vyssich frameratech dostavate vetsi dmg. Pri 30 fps se tzv "AR" (automaticke slowmo tesne pred smrti) mod zapne automaticky po 6-7 sekundach strelby do vas, pri 144hz zacnete kapat uz po 1-2 sekundach.
  • Jack1947
    Pěkná to nostalgie *14* *5*

    Jo, jednohubka a baví i na pc i když ta grafika a textury jsou občas celkem maglajz.

    I Po patchi to má problémy s ubíháním zdraví... což je celkem otravné když si vezmem že tu není žádný ukazatel jen overheat a když se to děje musíte do krytu.
  • Jack1947
    No nebude to / není hra úplně pro každého a na to že to má jen dle howlong2beat cirka 6hodin... tak to dokáže i solidně potrápit. Grafikou někoho odradit a příběh taky není nijak extra zajímavý... spíš je zajímavé pojetí hratelnosti/akce.

    Jak již jsem psal jsou i jiné lepší hry u kterých je port utopie tak aspon něco.
  • Krescz
    7 let zpoždění
  • Nezahráním téhle hry na PC nikdo o nic nepřišel, hrozná blbost....
    • Souhlas. Na PC je trochu jiny standart co se tyce strilecek...
  • Problém je ale, že animace se nijak nezměnily, takže jsou děsně low res a skok mezi hrou a animaci je prostě do očí bijící věc (je to ještě horší než v dobách x360 kdy kvuli dvd kapacite museli být animace u her pro x360 a casto tak i u multiplatform -vanquish- markatne kompresovány a už tehda to bylo nepříjemný, ale ted když hru pustíte ve 2k tak je to o to markantnější ), nehledě na to, že ty animačky maj tendence dropovat nekam k 10fps. První dojem je tak značně rozpačitý.
    • Jack1947
      Nj je to prostě port se vším všudy jen lepší grafice. Podporou vyššího rozlišení.
    • snorgrind
      Tak jako u starych her s tim asi moc delat nejde. Maximalne by museli vsechno prerenderovat pokud realtime cutsceny ten engine nepodporuje. Stejnej problem ma i valkyria chronicles kde ten rozdil mezi 4k a tema kostickama v kterych je to nahrany byl naprosto silenej. Sranda je ze tenhle problem maji i nektery novy hry jako Nier kde naprosto nechapu proc ty cutsceny nenechali renderovat v realnym case takze by to mel kazdej v tom rozliseni v kterym by to pustil. Navic by usetrili hodne mista tim ze by tam ty video soubory ani nebyly.
      • No muze za to právě ta konverze kvuli Xbox360 protože DVD.
    • Mě zajímá, jak dobře se to hraje, ne kvalita animovaných scén (stejně je to v 99 % případů nudný patos, který přeskakuji). Takže jak?
      • Preskakovat příběhové animace to muže jen uplnej buran... pardon ale je to tak. Hraj fifu.
  • Tenkrát jsem si to chtěl zahrát, mělo to hrozně hezky udělanej trailer, ale nebylo to na PC... po 7dmi letech už mě to moc netankuje. Kdyby to na PC vydali po jednom nebo dvou letech, tak bych si to ještě dal...
  • Ta PC scéna se rozjíždí :-D :-D :-D

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit