Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Me ta PS5 drzi v poho, neprijde mi problemova nebo nestabilni :) Hrat je co, pokud clovek pred tim zadnou nemel, takze PS4 hry pohoda :)

  • Tak s touto novinkou meskate asi mesiac 😁 http://www.psmania.sk/threads/digitalna-edicia-ps5-je-o-300-gramov-lahsia.34908/

  • dworkin

    Ten starej stojánek jde zašroubovat i mincí, spíš je problém v tom, že i ve zcela utažené poloze to není extra pevné spojení. Drží to, konzole nepadá, ale je tam trochu vůle.

    To úložiště nakonec není taková tragédie, aspoň ne teď. Ono na té konzoli skoro není co hrát, teda nového. 

    3D audio pro TV reproduktory je úplně k ničemu. Potřebujeme 3D audio na výstupu HDMI.

      • dworkin

        Vždyť píšeš úplně to samý, co já. Tak kdo koho nepochopil.

        • Píšeme přesný opak.

          Ty: 3D audio pro TV reproduktory je úplně k ničemu

          Já: 3D audio pro TV reproduktory je pro drtivou většinu hráčů extrémní posun vpřed

          Ty: Potřebujeme 3D audio na výstupu HDMI.

          Já: Ta věta nic neznamená, 3D audiu je uplně, jedno jestli jde přes HDMI, bluetooth, 3.5 kabel či optický výstup. Záleží na výstupním HW.

          • dworkin

            Nepochopils. Nevadí.

            • Rád si to nechám vysvětlit, jak jsi to myslel.

  • mne to pride ako maximalny detail, viac ma stve, ze SSD musi mat nakoniec pasivny chladic. To su dalsie prachy navyse

    • Uz si videl ssd ktore ma viac ako 3500MB/s bez chladica? O to viac ked to ma byt v tak malom priestore s tak vykonnym HW

  • spoock

    Bohužel, horizontální uchycení stojánku je fail.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit