Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • ERLDER

    Připojte se k iluminátskému království a nechte projít všechny vaše touhy srdce, rychlá auta, bodová světla, peníze, vliv a sílu.

    Vydělávejte měsíčně 25 000 $ za to, že se stanete členem, a 1 000 000 USD za to, co chcete dělat. Pokud máte zájem laskavě kontaktovat prostřednictvím

    E-mail: worldilluminatikingdom@gmail.com

    WhatsApp: +1 747-240-5224

    POZNÁMKA: Žádné hry, pouze pro zájemce „PLAM LO PLAM“.

  • Jack1947

    Hell yeah, Price is back! 😎😍

  • ALHAZRED

    Jejo nove CoD ko 76 komentarov ako za starych časov 😍

    Toš ...rusi su svine, amici su svine, je CoD ko naborovy nastroj Pentagonu ??

    Keď som bol malý, pozeral som serial 4 tankisti a pes, a stal sa zo mňa tankista 😱

    a kto je s kym dneska prepojeny...tak to ani srnky netušia, ale na hadku je treba dvoch 😉...

    ale šak veríííme, že naša vlada, a vlady všetkych krajin, su tu pre nas, pre ludi a ide im len o naše blaho...

    eee ku hre: jaaaj konečne poriadne CoD ko a ten engine vyzera dobreee...😍

    • patr

      Presne. Engine vyzera paradne a este lepsie ohlasene novinky ako crossplay.

      Konecne cod ktore bude posobit aj realistickym vojenskym dojmom a vizualom. Blackops 4 je brutalne farebny a saturovany

      • Jack1947

        COpak ? vždyt si se tady tak rozplýval jaké půarádní to není a ted tohle ?!

        • patr

          Co zas.  Len pisem ze toto cod bude na uplne iny styl ako blackops4.  Ono je to jedno, kazde cod je ine a niecim typicke.  Nemozu dokola vydavat mw 1 2 3 4 5 .... Ja len dufam ze na tom crosplayi si daju zalezat a stane sa normalnym standardom kazdeho cod. Pc zakladna vzdy rapidne klesla po par mesiacoch, tazko najdes hry vo vsetkych hernych modoch.  Ak si chces zahrat barebones, cwl apod.

          A battleroyale by mohli odclenit ako samostatnu cast ktora by sa vzdy updatovala s novou cod sezonou. 

          Free to play a zvysok hry za poplatok.  Neviem, chcelo by to nejaky ucelenejsi koncept a nove cod by malo byt prave o tom zjednocovani.  Dufam ze su si toho vedomi

          • Jack1947

            S tím souhlasím Battlerojál bych zkusil a už nikdy dál nehrál.

  • Whoossain

    Já se jen musim smát jak nejdřív celý téma propojení armády, ministerstva obrany a herního průmyslu bylo označovaný jako nesmysl, konspirace a pramenilo to z mojí údajný neznalaosti angličtiny a teď jsme se už dopracovali k tomu, že vlastně to jako náborovej nástroj funguje, ale netýká se to nás, Evropanů. Že vlastně teda vojenský poradci na hrách spolupracujou od nepaměti a že vlastně jsem měl pravdu. 😂

    • Derp_1337

      Nezapomeň nosit aluminiovou čepku na hlavě, ať ti Ilumináti nemůžou ovládat myšlenky.

  • Derp_1337

    Poslední dobou jsem si říkal: "Proboha, co nám posledních pár let Infinity Ward předhazuje za brak? S takovou nám už chybí jenom restart série!" A hele, je to tady!


    Je vidět, že scénaristům už fakt docházejí, když poslední Black Ops 4 už ani neměl kampaň a teď přicházejí s "restartem" série.

  • Coffin.Corner

    Nejvíc se mi líbí ta Priceova superschopnost udržet na klobouku noktovizor :)

  • patr

    Paradne novinky, paradne zabery, ingame zabery. 

    Jedine co tomu chyba je battleroyale a dufam ze tam bude.  Ked uz to velke zjednotenie, bolo by to prospesne hlavne pre battleroyale, na pc je vzdy ovela menej hracov online. Bolo by to paradne, militaristicky pocit z hry, pomalsie, menej farebne, temnejsie, nocne videnie, pocasie, popularne mapy z mw serie.

    Dufam ze to spravia rozumne a crossplatform bude fungovat stylom, ze na konzolach bude mozne pripojit klavesnicu a mys.  A hra bude automaticky davat hracov dokopy v zavislosti s akym ovladacom hraju.

    Takze kto ma chut na gamepad na gauci, zahra si tak a kto na sutaznejsi styl hry s co najlepsim a najostrejsim aimom, zahra si s mysou

  • MARTASLJ19

    Takže na PC to bude len na Battlenetu jo? Nevyjde to inde neskôr napr. na Steamu co? 

    • patr

      Urcite nie

  • TheGGG

    ale jo, kdy naposledy vyšla pořádná SP FPS? A jaká jiná pořádná má vyjít? Toto si asi zahraji, kvůli kampani. Podobně jako všechny modern military hry, filmy, seriály, knížky atd. to bude nacpané tupou gumáckou propagandou a budou podstrkávány ty správné názory, ale to bude třeba holt ignorovat a jen si užít akci.

    Když jsem se koukal na čínský Zhan lang, taky jsem moc neřešil propagandu a jen si užíval akci.

    Radikální islamáci a fiktivní ruští nacionalisti, to je takové vždy vděčné téma, když nechcete nikoho moc urazit, ale je třeba si do něčeho zastřílet. Každopádně na to mám překvapivě dost chuť.

    Jsem zvědav, jestli se to s dalšími modern warfare díly zase změní v celosvětový konflikt WWIII jako u původní MW trilogie, nebo na to pujdou nějak jinak a originálněji...

    • Jack1947

      Mě se u starších cod líbily ty skoro "auentické" cutscény, Pád letadla a popravu prezidenta? výbuch bomby u které bylo dítě atp... takže to i hezky prokreslilo atmosféru , prostě čekám dost po pauze.

      J doby kdy jsme tu měli každej rok plno budgetovek od Buky nebo City interactive které byli na pár hodin ale člověk si zastřílel jsou už nenávratně pryč, jak bych si dal další Terrorist Takedown jediné co zbylo je Sniper"Ghost warrior jenže to zas taková pecka naposled nebyla. Njn tak hrát remaky jako je Sniper elite v2 a být v klidu nebo jak achich...

  • Whoossain

    Zlí Rusové bombardujou hodné Bílé Přílby. To je všechno, co jsem potřeboval vidět. Jakou částkou se na vývoji podílí Pentagon? 😂

    • Jack1947

      Tak jasně co bys čekal, je to emerická hra a Američani by ani z legrace nesnsli zabijení Americké armády.

    • Derp_1337

      Ty tvoje narážky jsou nesmyslné. Tady prostě jde jenom o prachy. Kdyby jsi byl vývojář, tak taky by ses řídil podle publika (tržeb).

      Pokud tvoje hra má největší tržby v USA, tak prostě hráčům budeš muset vyjít vstříct a dát tam nějakého nepřítele, jehož motivace budou běžní američané schopni pochopit.

      • Whoossain

        Co je na tom nesmyslnýho? To, že se na vývoji podobnejch her aktivně podílí Pentagon & co. je stejně známá věc jako fakt, že tyhle hry slouží jako náborovej nástroj armády už hezkou řádku let. Někdy je to míň okatý, někdy víc. Tady to je tak očividný až to mlátí dveřma. Mimochodem, když jsme u CoD - bývalý producent a scénárista série Dave Anthony má hodně blízko k US DoD nebo Atlantic Council...

        • iSpirit

          Takže Pentagon se podílí na CoD. Super. Tak víš ty co.  Jdu si zahrát CoD a v pondělí narukuji.  


          Nechceš sem poslat odkaz na Aeronet, jak Pentagon spolupracuje na novém Codku. 😂

          • Whoossain
            • iSpirit

              nevím, jestli neumím anglicky nebo ty. Ty články ale rozhodně nepíši, o čem píšeš ty😉

              • Whoossain

                Reakce na příspěvek:

                Samozřejmě, že píšou. Konkrétně se v článku mluví o spolupráci vojenských poradců na Black Ops II "He certainly has familiarity with troops from his time at Treyarch, the studio behind Black Ops II. There, Anthony worked closely with military advisers to ensure that, even if the game had more in common with Hollywood than the real world conflict, the surrounding props and details were based in truth. “My greatest honour was to consult with Lieut. Col. Oliver North on the story of Black Ops 2,” says Anthony."A přestaň už otravovat. Než se začneš o nějakym tématu bavit, tak si o něm něco taky nastuduj. Podobně spolupracovali vojenský poradci na posledních Medal of Honor. Armáda má svojí vlastní herní sérii America's Army. Kolem čehokoliv se značkou Tom Clancy se motají tuny poradců z armády.

                Tady pár dalších článků (žádnej z nich není k tvojí smůle z RT nebo Sputniku):https://www.independent.co.uk/voices/army-military-video-game-fortnite-battlegrounds-call-duty-esports-defence-a8648656.html

                https://www.stripes.com/news/uncle-sam-wants-you-to-play-video-games-for-the-us-army-1.555885

                A tenhle je z mýho oblíbenýho webu, NewsRep, bývalý SofRep. Tenhle web je založenej a vedenej bývalými členy US SOFs...:https://thenewsrep.com/94391/when-the-u-s-army-uses-a-video-game-for-recruitment/

                • Derp_1337

                  Reakce na příspěvek:

                  Hezký, ale žádný z těch článků opět nepíše nic o tom, že Washington se podílí na vývoji CoD.

                  Všechny 3 články jsou jenom o tom, že vláda USA chce oslovit teenagery skrz video hry, aby je nalákali k rukování.

                  Prej dokonce poslali rekrutéry na esport akce (LOL) - to je zhruba tak na stejné úrovni jako když jehovisté stojí před obchoďákem a snaží se rekrutovat 😂

                  Prostě vtipné články, ale reálně nic, co by nás Evropany mohlo zajímat.

                  • Whoossain

                    Reakce na příspěvek:

                    Já jsem taky nepsal nikde nic konkrétního o Evropě ffs. Já jen poukázal na do očí bijící skutečnost ohledně propagandy v novym CoD a sarkasticky se zeptal kolik na to Pentagon přispívá. Mě se tu snažíš přesvědčit, že neumim anglicky a sám ani nepochopíš česky psanej text. Wtf?

                    • Derp_1337

                      Reakce na příspěvek:

                      Jestli hraní za amerického vojáka považuješ za cílenou propagandu, tak v tom případě každá druhá válečná hra podle tebe musí být propaganda. Ano i taková česká hra jako je Operace Flashpoint!

                      Doufám, že mi řekneš, že Operaci Flashpoint dotovali zlí američané aby protlačili propagandu do českých zemí 😂

                      • Whoossain

                        Reakce na příspěvek:

                        Znovu nepochopení psanýho českýho textu z tvojí strany. V komentáři výslovně odkazuju na pasáž traileru, očividně z herní cut-scény, ve který Frogfoot bombarduje pozici s White Helmets. Není těžký jakou roli tahle přinejmenším rozporuplná partička vousáčů bude v nejnovějším díle CoD zastávat. Na internetu se nechají dohledat i další, detailnější informace o ruských vojácích útopčících nerovym plynem atd.:

                        "As they start running and getting closer to their house, the Russian soldiers throw some sort of nerve/lethal gas."

                        https://charlieintel.com/call-of-duty-modern-warfare-campaign-missions-walkthrough-overview/54423/

                        Nikde jsem nepsal o tom, že prepagandou je to, za koho hraješ. Zaměřuju se příběh, kterej bude oslovovat předevšim mladý publikum a kterej očividně bude obsahovat hromadu propagandistickýho materiálu podporujícího agendu neokonzervativců.

              • Derp_1337

                Reakce na příspěvek:

                To jsi trefil Spirite, Whoossain má očividně problémy přeložit/pochopit angličtinu. V článku vidí úplně něco jiného než tam ve skutečnosti je.
                :FACEPALM:

    • PCMR

      No jo, když se rozpadá propaganda v reálném světě, tak to aspoň zkoušet v tom digitálním. Opakovat lži kde to jen jde. Je to fakt zoufalost. Už se těším na BBC dokument o Skripalech. To bude určitě kvalita - od renomovaného média "s tradicí".

      • iSpirit

        trollíku, propaganda se jedině rozpadá Rusku a Putinovi. Nikdo soudný nepotřebuje propagandu, aby si uvědomil, že Rus je od nepaměti zlo. 

        • Whoossain

          Zlo jsou především blbci...

          • iSpirit

            naopak ti jsou většinou neškodní. 

            • Whoossain

              Tak to si dovolim nesouhlasit. Třeba takový vítači jsou blbci do jednoho. A škody už nadělali, že to ani spočítat nejde...

              • iSpirit

                Reakce na příspěvek:

                už jsme zase u vítačů. Ach bože. Tak dám příklad. Myslím jsi o tobě, že jsi blbec, ale jsi neškodný. 

                • Whoossain

                  Reakce na příspěvek:

                  Já si myslim, že máš problémy s komunikací a když se setkáš s názorem, kterej odporuje tvýmu přesvědčení, tak jako nejlepší reakci volíš tu nejjednodušší formu odpovědi - útoky ad hominem a odbíhání od tématu. 

                  • iSpirit

                    Reakce na příspěvek:

                    jak jsi na to příšel? Pořád řešíme blbce a zlo. Ty jsi do diskuze okamžitě zatáhl vítače jako klasickí nicka, co řeší svoje komplexy na diskuzních forech. Umím si tě představit na novinkách/aeronetu apod. Prostě typický blbec dneška, který je ale neškodný, bude jenom nadávat, nadávat, ale stejně nic neudělá. Absolutně jsem se neodchýlil od diskuze. Pořád řešíme, co jsi sám nakousl. Tak prosím, sleduj diskuzi pořádně. Jinak jsi prostě typický zmasírovaný produkt dneška. Prostě černobíle myšlení. Vítači, Zlá EU, Zlý západ. Nuda. Vždyť vás je v každé diskuzi x. 

                    • Whoossain

                      Reakce na příspěvek:

                      Lol! "trollíku, propaganda se jedině rozpadá Rusku a Putinovi. Nikdo soudný nepotřebuje propagandu, aby si uvědomil, že Rus je od nepaměti zlo."


                      Aspoň si pamatuj co kam píšeš! Off topic reakce, která začíná osobním útokem na pisatele. Typický pro všechny emocionálně nestabilní pravdoláskaře a neoliberály. V Americe je pro tyhle lidi celkem výstižný označení - cucks.


                      Měj se, hezkej víkend.

                      • iSpirit

                        Reakce na příspěvek:

                        Vídíš a zase černobíle vidění světa. Označením pravdoláskaře a liberálem. Ještě ti chybí kavárna a splníš do puntíku zadaní, jak ze sebe udělat blbce během pár minut.


                        Jinak nick PCMR snad jednoznačně značí trolla. Tak mi řekni, proč člověk, který se pojmenuje jako troll, nemůže být nazván trollem? 

                        Fu*k logic!

                    • TheGGG

                      Reakce na příspěvek:

                      je toto ukázka černobílého vidění špiritíku?, cituji tebe: "Nikdo soudný nepotřebuje propagandu, aby si uvědomil, že Rus je od nepaměti zlo."

                      ty jsi v*l až za roh

                      • iSpirit

                        Reakce na příspěvek:

                        Tak Rus v nebližší historii udělal něco dobrého? Můžeme začít Leninem, hladomorem, vražděním přes druhou světovou a rozdělení Polska a pak můžeme jít dál k Stalinovi, který vyvraždil miliony a miliony, dále tu máme obsazení ČR a dalších států. Co vlastně v posledních 100 let udělal Rus dobrého? Je mi z teba na blití. 

                        • TheGGG

                          Reakce na příspěvek:

                          takže černobílé vidění... co udělal za posledních 100 let dobrého němec...? odjakživa jen škůdci evropy a pohroma pro okolní země

                          jsi naprosto trapný, jako obvykle, když tu něco plácneš

                          • iSpirit

                            Reakce na příspěvek:

                            tomu říkám argumentační faul prvního kalibru. Jo, nezapomeň. V Americe bijí černochy. 

                            • TheGGG

                              Reakce na příspěvek:

                              a v Rusku zase gaye a novináře, známe... tobě ani nedošly argumenty, ty jsi ani nikdy žádné neměl.

                              zase začneš nějakou diskuzi a až se ti všichni vysmějí, tak zdrhneš

                              máš nějaké moc černobílé vidění špiritíku

                              • iSpirit

                                Reakce na příspěvek:

                                Promiň. Pořád si myslím, že nevíš, co znamená argument. Já nikdy netvrdil, že západ je svatý. Nikdy jsem nikoho nevítal. Nikdy jsem nepodporovat migraci. Jen si uvědomuji, že migrace tu byly vždy a vždy to přineslo nějaké problémy. Uvědomuji si ale fakt, že to nevyřeší Rusko či populistické strany a politici, kterým jde jen o jedno. Problém máte vy. Učenci života. Bohužel ta inteligence tam chybí, takže sebereflexe není možná. Podívej se na Vás. Okamžitě pravdoláska, neo-liberál, vítač. Vždyť už jste k smíchu. Každá diskuze je vámi zaplevelená. 

                                • TheGGG

                                  Reakce na příspěvek:

                                  kdepak, ty tady píšeš, že rusko je ultimátní zlo a pak ostatní osočuješ z černobílého vidění světa... propagandistické filmy se netočí jen v rusku a číně

                                  migraci tu vůbec nebudu řešit, neb bych zase dostal ban za názor

                                  každopádně ty díry v tvé pochroumané logice jsou úsměvné

                                  • iSpirit

                                    Reakce na příspěvek:

                                    A není? Zkus mi to nějak vyvrátit. V čem je Rusko aktálně jiné  než SSSR za minulosti. Putin se ani netají obdivem k SSSR. Sám by SSSR rád znovu obnovil.

                              • Derp_1337

                                Reakce na příspěvek:

                                Tak v jednom vlákně Spirit píše blbosti, v druhém slušně ukázal, že Whoosain napsal totální nesmysl (Washington se podílí na vývoje CoD ... LOL ).

                                Statistika je zatím 50:50

                                • iSpirit

                                  Reakce na příspěvek:

                                  moje statistika je samozřejmě 100%. 

                                  • TheGGG

                                    Reakce na příspěvek:

                                    100 % ukázka blbosti, ano to tu předvádíš

                                    • iSpirit

                                      Reakce na příspěvek:

                                      V čem přesně. Popiš mi, co se ti nelibí na mých názorech. V čem se mýlím. Rád si poslechnu opoziční názor. Zkus třeba s tím Ruskem. Rád bych si poslech, čím pro nás bylo přinosem. Prosím vynech argumentační fauly s Německem. Netvrdím, že Němci pro nás v historii udělali něco dobrého. Poslední národ co nás obsadil bylo ale Rusko. Tak prosím začni.

                                      • TheGGG

                                        Reakce na příspěvek:

                                        to je najednou my, my, my... co udělal pro nás Rus dobrého nevím (proč by něco měl dělat, žádná mocnost se o pidi česko nezajímá a kdo pro nás jiný co dobrého udělal?), ale jednak měli rusi velkou roli v obou světových válkách a i v období studené války bylo rusko nezbytnou a nutnou mocenskou protiváhou k západním silám.

                                        Nebýt ruska v první světové válce, tak německo převálcuje frantíky a brity jak nic, ve druhé světové válce je jejich úloha taky zřejmá.

                                        Navíc psát o tom, že rus je ultimátní zlo, naznačuje, že hážeš všechny obyvatele ruska do jednoho pytle, kvůli tomu jaké měli vedení.

                                        A pokud jde o současné Rusko, tak pokud si myslíš, že Putin nějak reálně vojensky ohrožuje evropu, tak jsi skutečně ukázkově vymasírovaný západní propagandou


                                        • iSpirit

                                          Reakce na příspěvek:

                                          ty máš problém s historií. Druhá začla rozdělením Polska. Hitler se domluvil se Stalinem. Takže tady je podíl i Ruska na konfliktu. Takže špatně ty.

                                          "A pokud jde o současné Rusko, tak pokud si myslíš, že Putin nějak reálně vojensky ohrožuje evropu, tak jsi skutečně ukázkově vymasírovaný západní propagando"

                                          Hele, říkal jsem ti, vykašli se na argumentační fauly. Můžeme čerpat z fakt. Putin připojil ke své zemi Krym. Jestli ohrožuje záp. Evropu? Nedokáži odhadnout. Dle mého ne, Rusko na to nemá finanční sílu. Jestli ohrožuje svrchovanost států východní Evropy. Ano. O tom nemůže být sporu.

                                          "studené války bylo rusko nezbytnou a nutnou mocenskou protiváhou k západním silám"   Je ti snad jasné ,že Rusko obsadilo polovinu východní a střední Evropy tankami? Takže jaká protiváha? Západ snad obsazoval západní Evropu. Co to proboha kecáš za zmaty. Kdo tě takhle vymyl?

                                          • TheGGG

                                            Reakce na příspěvek:

                                            No nebýt drsných podmínek versailleské smlouvy od zakomplexovaných frantíků a amerikou zapříčiněné ekonomické krize (a typické válkychtivosti němců), kdo ví, třeba by ani žádná WWII nebyla.... ovšem řekl bych, že rusko na své počáteční paktování s německem doplatilo více než dost...

                                            pokud chceš vědět jaký je rozdíl mezi sssr a současným ruskem, sám sis odpověděl, současné rusko už nemá finanční prostředky na to jakkoliv ohrožovat evropu a krym byl tak to první a poslední na co se zmohli

                                            sovětský svaz zabral polovinu evropy, američani zase zabíjeli po stovkáchtisíc vietnamce a dělali bugr v X dalších zemích, kde se snažili prosadit své zájmy. A jestli myslíš, že za studené války provokoval jen východ, tak jsi pořád zmazaný propagandou jak hrom. 

                                            BTW: jestli se ti nelíbí že v diskuzi řeším vlivy ostatních zemí, tak to máš holt blbé, toto nebude klubík "pojďme nadávat a flusat na rusko, ale ani půl slova o ostatních mocnostech a národech"

                                            • iSpirit

                                              Reakce na příspěvek:

                                              Proč zase fauluješ. Kdo se tady baví o Americe, Francii, Německu. Jsi normální už sakra? Bavíme se o Rusku. Přestaň používat Red Herring. SSSR rozdělilo s Německem Polsko. Finíto. Jedeme dál. Nemáš nic. Ok.

                                              Krym už je ohrožení svrchovanosti Ukrajiny. Takže zase si protiříčíš a fauluješ. Finíto. Rusko tedy ohrožuje v. Evropu, kdyby měli finační zdroje, tak jdou mnohem dál. Finíto. Zase bod pro mě.

                                              Takže. Američani zabíjeli rákosniky, proto je v pořádku, že nás Rusko obsadilo. Pic! Zase argumentační faul na úrovni školáka. Jinak dávat do paralely Vietnam(kde byl zapojen i SSSR, který podporoval Vietcong) a naše obsazení? Kdybych tě potkal, tak se fakt neudržím. Tohle je vlastizradné chovaní.

                                              Ostatní národy jsou mi celkem u paty. Ono nás USA nikdy neobsadilo tankami, takže nemám na ně potřebu plivat stejně jako na Rusy. Snad tohle alespoň pochopíš. Jinak můj praděda byl třeba zavřen po ruské okupaci. Nevím, co by ti na tohle, co říkáš teď, dnes řekl, kdyby žil.

                                              • TheGGG

                                                Reakce na příspěvek:

                                                hahaha, nejhorší je, když se troll začne vztekat a nezvládat diskuzi.... předně tvůj děda by ti asi nafackoval za tvé názory o imigraci, ale to je vedlejší.

                                                Teď to hlavní.

                                                Rád řešíš věci izolovaně, ale nemůžeš o jedné věci napsat že je nejhorší a přitom se vyhýbat srovnání s ostatními věcmi.

                                                Z celosvětového hlediska prostě nemůžeš napsat, že je Rusko ultimátní zlo a přitom se za každou cenu snažit vyhnout srovnání s ostatními zeměmi.

                                                Jak může být něco nejhorší, když to odmítáš srovnat s ostatními věcmi? Abys to pochopil i ty, nelze říct, že např. McDonald je nejhorší fast food z toho a toho důvodu, když podobné věci dělá i KFC a Burger King. Nelze prostě říct, McDonald je nejhorší, ale o ostatních fastfoodech se nechci  bavit. Stejně tak nelze říct např. LoL je nejhorší moba hra proto a proto a pak nadávat každýmu kdo zmíní ostatní moba hry a jejich nedostatky. Při jakémkoliv porovnání prostě musíš řešit víc věcí.

                                                Proto, když se řeší Rusko a jeho dopad na ČR a svět, musíš taky zvážit dopad jiných mocností, pokud tedy chceš vyhodnotit kde je to ultimátní zlo.

                                                Já se jako evropan rozhodně necítím ohrožený tím, že se ruská většina na krymu přidala k rusku, víc mě vadí, jak západ destabilizuje fungující arabské země a vyvolává náboženské války.

                                                Když jsou ti ostatní národy u paty a netrápí tě generace vietnamců co kvůli agent orange umírají na rakovinu, proč tady řešíš nějaký Úkáčka a Krym, to se ČR taky netýká a na evropu to má nulový vliv.  Jestli si dáváš body za faily, tak do toho

                                                • iSpirit

                                                  Reakce na příspěvek:

                                                  "děda by ti asi nafackoval za tvé názory o imigraci, ale to je vedlejší."


                                                  Aha, jaké jsou vlastně ty názory. Ty asi víš něco, co ani nevím já. Pověz tedy jaké mám názory a proč by mně děda nafackoval.  Jinak jsi zatočil celkově diskuzi úplně jinam, vše co jsem napsal jsi ignoroval a začal jsi znova. Takže budu tedy hodný a přistoupím opět na tvoji hru, i když nevím vlastně proč.


                                                  • TheGGG

                                                    Reakce na příspěvek:

                                                    už několikrát jsi tu napsal, že s imigrací se nedá nic dělat, je přirozená a že tě štvou lidi co proti tomu nadávají.... 

                                                    • iSpirit

                                                      Reakce na příspěvek:

                                                      chápu, že takový skunk se nebojí těch nejhorších lži. Nikdy a nikde jsem imigraci nepodporoval. Nelibí se mi imigrace a ještě méně se mi líbí, že se populisticky využívá při politikaření, přitom ty strany ničím jiným než s tím populismem nepřispějí. Migrace byla na spadnutí, když se dostal internet do Afriky, kde internet ukazuje, že vše je na západě super. V ten moment bylo jasné, že to přijde. Tohle není otázka posledího roku dvou, ale musíme pár let zpátky a právě tam Evropa selhala. Nepřipravila žadný plán, proto tady máme krizi. Kdybych se měl čistě bavit o Česku, tak my s uprchlíky žádný problém nemáme, nikdo sem nechce, čili nechápu, jak tu vlastně může být ten populismus tak úpěšný. Ale ještě jednou. Jestli si myslíš, že chci mít za sousedy arabáče, tak se sakra pleteš. 

                                                      • TheGGG

                                                        Reakce na příspěvek:

                                                        psal jsi, že migrace je přirozená věc, že se s tím nedá nic dělat a kritizoval každého kdo proti tomu něco dělat chce? Ano, takže když nejsi vítač, jsi pasivní hejhula, který čeká jak to dopadne a každého kdo chce něco proti imigraci dělat označuješ za populistu...

                                                        jak moc je migrace přirozená nevím, je to přirozené, když neziskovky vozí migranty od afrických břehů až do evropy a saudská arábie platí výstavbu stovek mešit po německu, o mainstreamu který tlačí pro imingrantské názory nemluvě...? Nevím, to nechám na tobě, každopádně to byl hlavně západ, kdo zabíjel posledních sto let araby a vyvolal v nich nové touhy po svatých válkách, takže ať si to klidně odskáčou, mě je to fuk...

                                                        • iSpirit

                                                          Reakce na příspěvek:

                                                          ty už mě neserr. Nikdo není tak blbý. To snad děláš už naschvál. Migrace je přirozená. Stěhovaní národu? Nic? Podívej se do historii. V jakých formách se objevu je věc druhá. 

                                                          Klidně mi pověz, co populista Zeman, Okamura boji proti migraci udělali. Rád se přiučím. Dle mého nic, Okamura maximálně vytunelovat druhou stranu. Babiš se taky závázal boji. No, nakonec to skončilo tak, že si z EU dotací udělal krasný byznys a na uprchlíky není nějak čas, ale oni mu na to lidi zase před volbami skočí a on si bude mastit kapsu dál. Jestli jsem pasivní? Ano. Nevím přesně jak bych měl řešit uprchlíky, kteří v Česku ani nechtějí být. Ty co přesně děláš proti migraci? Pověz ty komediante. Spamuješ Games.cz. Jaká to ušlechtilá cesta. Nenech se vysmát.

                                                          • TheGGG

                                                            Reakce na příspěvek:

                                                            takže přesně jak jsem si myslel, dle tebe je nejlepší nedělat nic a pěkně čekat jak se to vyvine, hlavně nebýt nekorektní a působit progresivně... občas třeba zvolit nějaké ty Piráty a top0,9, aby nám zajistili nějakou tu pokutičku či sankce za nepříjímání těch migrantů co sem vůbec nechtějí...

                                                            Mě naprosto stačí když vyhrají strany, které budou na každém mezinárodním summitu a setkání kde se řeší migrace jasně tvrdit, že ČR je proti přijímání migrantů a v zemi nebezpečné nelegály nechce, pokud dotyčný vytvoří takový obraz o ČR, budu velice spokojen. 

                                                            To ovšem dle tebe je populismus a zkuhrání... 

                                                            jestli je přirozená migrace, když se někde vyvolá válka, svrhnou se tamní vůdci, rozdají se prachy a návody na cestu za nejlepšími sociálními dávkami a pak se to pojistí ještě pár cestovníma kancelářema směr afrika > evropa, tak to je hodně zajímavý názor.


                                                            • iSpirit

                                                              Reakce na příspěvek:

                                                              jo debílku, proto vyhravá volby největší eurohujer Babiš, který se doma nad dalšími miliardami vysmívá všem těm blbcům, co ho volili. Si říkám, že ten Babiš je vlastně frajer a my jsme úplně ztraceni a tohle co se děje, si zasloužíme. No, možná mu to tam příště hodím, i kdyby byl v base. 

                                                              • TheGGG

                                                                Reakce na příspěvek:

                                                                a co sem taháš babiše, ten nikdy nevystupoval jako strana proti imigraci... lidi co ho volí, nejsou odpůrci současné EU, ani imigrace ani neřeší podobná témata...

                                                                jestli toto už není trochu diagnóza, rusko už se propralo, teď babiš a zeman a pak třeba ještě čína, tou jsme se dosud nepostrašili, ještě nezapomeň na neo-nacisty a fašisty (všudypřítomné) a práva LGBTQ na závěr, třeba tě zaměstnají na nějaké české pobočce CNN, až u nás vznikne...

                                                                • iSpirit

                                                                  Reakce na příspěvek:

                                                                  " lidi co ho volí, nejsou odpůrci současné EU"

                                                                  To se sakra pleteš. Ti co ho volí, si to naopak myslí. Babiš se i chlubil, že bojuje proti migraci. Ty vůbec nic nevíš. Od historie až po současnost jenom blekotáš. Smutný pohled na hloupého člověka.

                                                                  • TheGGG

                                                                    Reakce na příspěvek:

                                                                    proti nelegální migraci byla i ODS, to ovšem neznamená, že jsou to protiimigrační strany a ani u ANO není imigrace hlavní téma. 

                                                                    Ostatně když se naposledy v europarlamentu hlasovalo v otázkách souvisejících s migrací, konkrétně bezpečnými cestami pro migranty, hlasovali i členové ANO a KSČM pro a zdrželi se pouze europoslanci ODS...

                                                                    každý volič ANO kterého znám si stranu pochvaluje kvůli navýšení důchodů a EET, takže seš to opět ty, stejně jako s historií, kdo buď úmyslně lže, nebo neví o čem mluví

                                                                    • iSpirit

                                                                      Reakce na příspěvek:

                                                                      "každý volič ANO kterého znám si stranu pochvaluje kvůli navýšení důchodů a EET."

                                                                      😀😂

                                                                      Jasně, takže znáš důchodce  a potom nějaké podnikatele, kteří si pochvaluji EET. Jasně. EET je pro malé podnikatele úplně dar z nebes. Nemusí platit za E-pokladnu, nemají s tím byrokracii. Ty si myslíš, že ti tady tyhle sr@čky někdo uvěří? Použivej někdy mozek. Nevím, jestli vyděláváš. Koukni se někdy na superhrubou mzdu a pak na čistou. Já mám superhrubou nějakých 70K, no je mi do breku, kolik mám pak z toho čisté. Takže jestli znáš lidi, kteřá jsou rádi, že platí důchodcům větší důchody a jízdné zdarma, tak fakt ne. Už toho nech.


                                                                      Chápu, že jsi hloupý. Ale ještě jednou. Je jedno, jak se Ano chová, v moment, kdy Babiš vycítí, že je potřeba být proti EU, tak proti EU je a tím si dělá hlasy u svých věrných. Dělá to moc chytře! Využívá EU všemi možnými prostředky. 

                                                                      • TheGGG

                                                                        Reakce na příspěvek:

                                                                        ty nemáš hlavně žádný plat, natož 70k, nevím co to zkoušíš... možná žiješ v nějaké bublině nadbytečného a zbytečného studentíka fylozofie, ale dohledat si názory a postoje voličů ANO není problém ani na internetu (a představ si, důchodců znám docela dost).

                                                                        Nikdo nevolí ANO protože by bylo proti EU a babiš nikdy neměl program opuštění EU, nebo boje proti EU, důchodci ho volí, protože jim přidal cca 900kč a spousta lidí co dřív volila KSČM ho volí, protože považují živnostníky za zloděje a EET berou jako opatření proti úniku daní... jsi absolutně mimo a je mi tě docela líto, nemáš přehled ani o základních politických souvislostech a pouštíš se do debat na které nemáš.... hodně smutné, když se troll zamotá do vlastního trollení...

                                                                        • iSpirit

                                                                          Reakce na příspěvek:

                                                                          😂tak znáš je osobně, nebo je znáš skrz diskuzi? Ty jsi hloupý fakan, co ještě žije u rodičů a ještě nehrábl k pořádné práci, natož aby se živil  sám. Kdybys pracoval, tak víš, že 70K superhrubé není nic slavného.Filozofie se ty d#bile píše s i. 

                                                                          • TheGGG

                                                                            Reakce na příspěvek:

                                                                            představ si že některé znám osobně a často vidím i názory lidí na diskuzi, to je co, skoro těžko uvěřit. Samozřejmě občas někdo může lhát, jako třeba ty, ale zase nevěřím že je zde tolik jiných trollů a šašků, kteří nevědí o čem mluví...

                                                                            super hrubá mzda 70k, to jest cca 38k čistého, což je pořád pár tisíc nad průměrnou mzdou, na kterou značná část pracujících nedosahuje...

                                                                            přesně jak jsem čekal, jsi nadbytečný studentík odněkud z FFUK, který žije ve své bublince a nemá ponětí o okolním světě....

                                                                            samozřejmě tu blábolíš nesmysly jako každé netáhlo, ale tvá hrubá mzda by byla 52k, což je o víc jak 20k více než průměrná hrubá mzda v ČR, takže zase bláboly....

                                                                            • iSpirit

                                                                              Reakce na příspěvek:

                                                                              Takže znáš komouše a důchodce. Super. Jde vidět, čím se obklopuješ. Přestaň tady lhát. 38 tisíc čístého je nad průměrnou mzdou, jenže uvědom si kolik stojí hypotéka, inkaso, internet, jídlo. Moc mi z toho nezbývá. Student už nejsem pár let, ale rád bych se vrátil, byl jsem podsatně více volnější. Bohužel  se tady střetává realita(já) s člověk, co ještě nezačal žit. Ono poznáš, asi budeš muset začit platit věci sám. Nikde jsem netvrdil, že jsem na úrovni průměrné mzdy, to jsi jen vyblábol další nesmysl. Neumím si představit žít s průměrnou mzdu. Dle mého to ani nejde v Brně. 

                                                                              • TheGGG

                                                                                Reakce na příspěvek:

                                                                                ty žádnou realitu hlavně vůbec neznáš, jsi buď arogantní studentík, nebo netáhlo, které opovrhuje důchodci a blábolí tu něco o tom, že 70k není zas tak moc, když nemáš nejmenší představu o hodnotě peněz. Internet, jídlo, inkaso, hypotéka, to jsou věci, které platí i lidí co mají 20k čistého, takže buď si vymýšlíš kompletně, nebo jsi takový tydýt bez finančních znalostí, že nedokážeš ani vyjít s nadprůměrným platem.

                                                                                2/3 lidí v ČR nedosáhnou na průměrnou mzdu, tsss a pravděpodobně zvládají vyžít lépe jak ty ze svých fiktivních 38k čistého... jak říkám, jsi člověk mimo realitu, ani vymýšlet si neumíš.

                                                                                • iSpirit

                                                                                  Reakce na příspěvek:

                                                                                  ty už raději vůbec nic nepiš. Přestaň se ztrapňovat. Hypotéka 2+KK a stavební spoření mi bere 15K. Inkaso a další poplatky 5K. To máš 20 tisíc. Pryč. Nevidíš 20K. Takže pokud chceš mít hypotéku s 20 tisíc čistého, tak pak žiješ asi ze vzduchu.

                                                                                  • TheGGG

                                                                                    Reakce na příspěvek:

                                                                                    co to tu meleš za blbosti, 15k měsíčně na spoření a hypotéku? To buď nevíš o čem meleš, nebo jsi se nechal odrbat jako drak, to jsi pěkných pár tisíc nad tím, co by jsi měl platit a co se v průměru platí. A i tak, pokud ti po zaplacení všech poplatků nestačí 18k na měsíc, no možná bys měl přestat chodit do těch nóbl restaurací a kupovat pořád nějaké iBlbouny... samozřejmě, je toto debata čistě na úrovni fantasy, protože ty tady kecáš víc jak děcka na prvním stupni ZŠ, když si vymýšlí platy svých rodičů...

                                                                                    až jednou dostuduješ a v práci ti nabídnou nástupní plat 25k hrubýho, tak to tě asi klepne... to bublina praskne a obličej se protáhne až na zem.

                                                                                    Takový malý patetický tydýt co tady brečí nad tím, že vydělává 38k čistýho, to už jsem dlouho neviděl... skutečně bujná fantasie, doporučuji ti začít psát fantasy...


                                                                                    • iSpirit

                                                                                      Reakce na příspěvek:

                                                                                      víš,  co je tvůj  problém, že diskutuješ s člověk, co to musí platí. Takže kopeš do své mrtvoly a já se skvěle bavím. Tady všem ukazuješ, že vůbec nic nevíš o životě. Jsi jen bezvýnamná nula. Super. Jsem rád, že jsem tě zatáhl do této diskuze. 2+KK. 54m2, balkon, Brno Střed, 12 tisíc hypotéka, 3 tisíce stavební spoření, abych mohl hypotéku dostat. Elektřina, fond, internet, voda atd. dělá pětku měsíčně. Možná by ses mohl podívat na ceny bytů prvně, abys zjistil, jak v prdeli je aktualně situace s bytami a cenami, pak bys pochopil, že 20 tisíc je výsměch, pokud chceš hypotéku. Absolutně nevíš nic o životě. Jediný kdo žije v bublině jsi ty a ještě si myslíš, že +-38 tisíc čistého měsíčně je nějak moc peněz. Ach jo😂. Dospěj děcko konečně.

                                                                                      • TheGGG

                                                                                        Reakce na příspěvek:

                                                                                        můj problém je, že diskutuji s trollem, nebo pomateným tydýtem, který nemá představu o reálném světě... zatím tu ze sebe děláš naprostého hlupáka a já se tedy bavím skutečně znamenitě. Průměrná výše hypotéky za měsíc je kolem 7k, takže jsi zase naprosto mimo. 3k za stavební spoření je opět hodně přestřelené... příště ti doporučuji si informace líp ověřit.

                                                                                        38k je hodně pěněz, kór na brno, kde je to dost nad průměrnou mzdou. Pokud s tím nedokážeš vyžít (i když opět, všechno co říkáš jsou jen bláboly a kecy) tak jsi zřejmě naprosto finančně negramotný (FFUK studentík no) a je to jen a jen tvůj problém...

                                                                                        i dle vzorových příkladů ČNB lze dostat hypotéku při čisté mzdě lehce přes 20k.

                                                                                        Varianty jsou v podstatě dvě, buď jsi naprostý lhář a meleš tady jen bláboly jako každé jiné netáhlo... nebo jsi se nějak dostal k výborné nadprůměrné mzdě 38k, ale jsi takový hlupák že s takovými penězi nedokážeš slušně vyžít a existovat... těžko říct co je smutnější (že sis pořídil byt v drahé lokalitě na který nemáš není můj problém a není to ani problém státu).

                                                                                        Hádám že tu takto brečíš proto, že bys nejraději platil nižší danně a vyhnul se sociálnímu a zdravotnímu... podobné plačky mě vždy pobaví

                                                                                        Jak říkám, tvůj děda by tě nakopl s rozběhem a radši by za vnuka chtěl mě.


Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit