Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • ERLDER

    Připojte se k iluminátskému království a nechte projít všechny vaše touhy srdce, rychlá auta, bodová světla, peníze, vliv a sílu.

    Vydělávejte měsíčně 25 000 $ za to, že se stanete členem, a 1 000 000 USD za to, co chcete dělat. Pokud máte zájem laskavě kontaktovat prostřednictvím

    E-mail: worldilluminatikingdom@gmail.com

    WhatsApp: +1 747-240-5224

    POZNÁMKA: Žádné hry, pouze pro zájemce „PLAM LO PLAM“.

  • Jack1947

    Nlack ops1 bych pochopil tam byl docela uvěřitelný příběh ale v BO2 leda na zbraní a technice a navíc té trochu vzdálené když se to odehrává v budoucnosti s VTOL a jinými srandy které ještě dneska nejsou...

  • Jack1947

    Tak jasně co bys čekal, je to emerická hra a Američani by ani z legrace nesnsli zabijení Americké armády.

  • Jack1947

    Mě se u starších cod líbily ty skoro "auentické" cutscény, Pád letadla a popravu prezidenta? výbuch bomby u které bylo dítě atp... takže to i hezky prokreslilo atmosféru , prostě čekám dost po pauze.

    J doby kdy jsme tu měli každej rok plno budgetovek od Buky nebo City interactive které byli na pár hodin ale člověk si zastřílel jsou už nenávratně pryč, jak bych si dal další Terrorist Takedown jediné co zbylo je Sniper"Ghost warrior jenže to zas taková pecka naposled nebyla. Njn tak hrát remaky jako je Sniper elite v2 a být v klidu nebo jak achich...

  • Jack1947

    S tím souhlasím Battlerojál bych zkusil a už nikdy dál nehrál.

  • patr

    Co zas.  Len pisem ze toto cod bude na uplne iny styl ako blackops4.  Ono je to jedno, kazde cod je ine a niecim typicke.  Nemozu dokola vydavat mw 1 2 3 4 5 .... Ja len dufam ze na tom crosplayi si daju zalezat a stane sa normalnym standardom kazdeho cod. Pc zakladna vzdy rapidne klesla po par mesiacoch, tazko najdes hry vo vsetkych hernych modoch.  Ak si chces zahrat barebones, cwl apod.

    A battleroyale by mohli odclenit ako samostatnu cast ktora by sa vzdy updatovala s novou cod sezonou. 

    Free to play a zvysok hry za poplatok.  Neviem, chcelo by to nejaky ucelenejsi koncept a nove cod by malo byt prave o tom zjednocovani.  Dufam ze su si toho vedomi

  • Jack1947

    Hell yeah, Price is back! 😎😍

  • Jack1947

    COpak ? vždyt si se tady tak rozplýval jaké půarádní to není a ted tohle ?!

  • TheGGG

    můj problém je, že diskutuji s trollem, nebo pomateným tydýtem, který nemá představu o reálném světě... zatím tu ze sebe děláš naprostého hlupáka a já se tedy bavím skutečně znamenitě. Průměrná výše hypotéky za měsíc je kolem 7k, takže jsi zase naprosto mimo. 3k za stavební spoření je opět hodně přestřelené... příště ti doporučuji si informace líp ověřit.

    38k je hodně pěněz, kór na brno, kde je to dost nad průměrnou mzdou. Pokud s tím nedokážeš vyžít (i když opět, všechno co říkáš jsou jen bláboly a kecy) tak jsi zřejmě naprosto finančně negramotný (FFUK studentík no) a je to jen a jen tvůj problém...

    i dle vzorových příkladů ČNB lze dostat hypotéku při čisté mzdě lehce přes 20k.

    Varianty jsou v podstatě dvě, buď jsi naprostý lhář a meleš tady jen bláboly jako každé jiné netáhlo... nebo jsi se nějak dostal k výborné nadprůměrné mzdě 38k, ale jsi takový hlupák že s takovými penězi nedokážeš slušně vyžít a existovat... těžko říct co je smutnější (že sis pořídil byt v drahé lokalitě na který nemáš není můj problém a není to ani problém státu).

    Hádám že tu takto brečíš proto, že bys nejraději platil nižší danně a vyhnul se sociálnímu a zdravotnímu... podobné plačky mě vždy pobaví

    Jak říkám, tvůj děda by tě nakopl s rozběhem a radši by za vnuka chtěl mě.


  • iSpirit

    víš,  co je tvůj  problém, že diskutuješ s člověk, co to musí platí. Takže kopeš do své mrtvoly a já se skvěle bavím. Tady všem ukazuješ, že vůbec nic nevíš o životě. Jsi jen bezvýnamná nula. Super. Jsem rád, že jsem tě zatáhl do této diskuze. 2+KK. 54m2, balkon, Brno Střed, 12 tisíc hypotéka, 3 tisíce stavební spoření, abych mohl hypotéku dostat. Elektřina, fond, internet, voda atd. dělá pětku měsíčně. Možná by ses mohl podívat na ceny bytů prvně, abys zjistil, jak v prdeli je aktualně situace s bytami a cenami, pak bys pochopil, že 20 tisíc je výsměch, pokud chceš hypotéku. Absolutně nevíš nic o životě. Jediný kdo žije v bublině jsi ty a ještě si myslíš, že +-38 tisíc čistého měsíčně je nějak moc peněz. Ach jo😂. Dospěj děcko konečně.

  • TheGGG

    co to tu meleš za blbosti, 15k měsíčně na spoření a hypotéku? To buď nevíš o čem meleš, nebo jsi se nechal odrbat jako drak, to jsi pěkných pár tisíc nad tím, co by jsi měl platit a co se v průměru platí. A i tak, pokud ti po zaplacení všech poplatků nestačí 18k na měsíc, no možná bys měl přestat chodit do těch nóbl restaurací a kupovat pořád nějaké iBlbouny... samozřejmě, je toto debata čistě na úrovni fantasy, protože ty tady kecáš víc jak děcka na prvním stupni ZŠ, když si vymýšlí platy svých rodičů...

    až jednou dostuduješ a v práci ti nabídnou nástupní plat 25k hrubýho, tak to tě asi klepne... to bublina praskne a obličej se protáhne až na zem.

    Takový malý patetický tydýt co tady brečí nad tím, že vydělává 38k čistýho, to už jsem dlouho neviděl... skutečně bujná fantasie, doporučuji ti začít psát fantasy...


  • iSpirit

    ty už raději vůbec nic nepiš. Přestaň se ztrapňovat. Hypotéka 2+KK a stavební spoření mi bere 15K. Inkaso a další poplatky 5K. To máš 20 tisíc. Pryč. Nevidíš 20K. Takže pokud chceš mít hypotéku s 20 tisíc čistého, tak pak žiješ asi ze vzduchu.

  • TheGGG

    ty žádnou realitu hlavně vůbec neznáš, jsi buď arogantní studentík, nebo netáhlo, které opovrhuje důchodci a blábolí tu něco o tom, že 70k není zas tak moc, když nemáš nejmenší představu o hodnotě peněz. Internet, jídlo, inkaso, hypotéka, to jsou věci, které platí i lidí co mají 20k čistého, takže buď si vymýšlíš kompletně, nebo jsi takový tydýt bez finančních znalostí, že nedokážeš ani vyjít s nadprůměrným platem.

    2/3 lidí v ČR nedosáhnou na průměrnou mzdu, tsss a pravděpodobně zvládají vyžít lépe jak ty ze svých fiktivních 38k čistého... jak říkám, jsi člověk mimo realitu, ani vymýšlet si neumíš.

  • iSpirit

    Takže znáš komouše a důchodce. Super. Jde vidět, čím se obklopuješ. Přestaň tady lhát. 38 tisíc čístého je nad průměrnou mzdou, jenže uvědom si kolik stojí hypotéka, inkaso, internet, jídlo. Moc mi z toho nezbývá. Student už nejsem pár let, ale rád bych se vrátil, byl jsem podsatně více volnější. Bohužel  se tady střetává realita(já) s člověk, co ještě nezačal žit. Ono poznáš, asi budeš muset začit platit věci sám. Nikde jsem netvrdil, že jsem na úrovni průměrné mzdy, to jsi jen vyblábol další nesmysl. Neumím si představit žít s průměrnou mzdu. Dle mého to ani nejde v Brně. 

  • TheGGG

    představ si že některé znám osobně a často vidím i názory lidí na diskuzi, to je co, skoro těžko uvěřit. Samozřejmě občas někdo může lhát, jako třeba ty, ale zase nevěřím že je zde tolik jiných trollů a šašků, kteří nevědí o čem mluví...

    super hrubá mzda 70k, to jest cca 38k čistého, což je pořád pár tisíc nad průměrnou mzdou, na kterou značná část pracujících nedosahuje...

    přesně jak jsem čekal, jsi nadbytečný studentík odněkud z FFUK, který žije ve své bublince a nemá ponětí o okolním světě....

    samozřejmě tu blábolíš nesmysly jako každé netáhlo, ale tvá hrubá mzda by byla 52k, což je o víc jak 20k více než průměrná hrubá mzda v ČR, takže zase bláboly....

  • iSpirit

    😂tak znáš je osobně, nebo je znáš skrz diskuzi? Ty jsi hloupý fakan, co ještě žije u rodičů a ještě nehrábl k pořádné práci, natož aby se živil  sám. Kdybys pracoval, tak víš, že 70K superhrubé není nic slavného.Filozofie se ty d#bile píše s i. 

  • patr

    Presne. Engine vyzera paradne a este lepsie ohlasene novinky ako crossplay.

    Konecne cod ktore bude posobit aj realistickym vojenskym dojmom a vizualom. Blackops 4 je brutalne farebny a saturovany

  • ALHAZRED

    Jejo nove CoD ko 76 komentarov ako za starych časov 😍

    Toš ...rusi su svine, amici su svine, je CoD ko naborovy nastroj Pentagonu ??

    Keď som bol malý, pozeral som serial 4 tankisti a pes, a stal sa zo mňa tankista 😱

    a kto je s kym dneska prepojeny...tak to ani srnky netušia, ale na hadku je treba dvoch 😉...

    ale šak veríííme, že naša vlada, a vlady všetkych krajin, su tu pre nas, pre ludi a ide im len o naše blaho...

    eee ku hre: jaaaj konečne poriadne CoD ko a ten engine vyzera dobreee...😍

  • TheGGG

    ty nemáš hlavně žádný plat, natož 70k, nevím co to zkoušíš... možná žiješ v nějaké bublině nadbytečného a zbytečného studentíka fylozofie, ale dohledat si názory a postoje voličů ANO není problém ani na internetu (a představ si, důchodců znám docela dost).

    Nikdo nevolí ANO protože by bylo proti EU a babiš nikdy neměl program opuštění EU, nebo boje proti EU, důchodci ho volí, protože jim přidal cca 900kč a spousta lidí co dřív volila KSČM ho volí, protože považují živnostníky za zloděje a EET berou jako opatření proti úniku daní... jsi absolutně mimo a je mi tě docela líto, nemáš přehled ani o základních politických souvislostech a pouštíš se do debat na které nemáš.... hodně smutné, když se troll zamotá do vlastního trollení...

  • Derp_1337

    Nezapomeň nosit aluminiovou čepku na hlavě, ať ti Ilumináti nemůžou ovládat myšlenky.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit