Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • solidní parba i když na muj vkus priliš rychla a fps taky nejsou zrovna muj šalek kavy. Chci se zeptat: jsou tam podobne kvalitní souboje s bossy jako ve trojce?
  • vypni V-synch a jede to...
  • jenze dema uz nexistujou, tohle je po 100 letech demo hry... dnes je to bud prealfa acc, nebo íííírly acc a jinak nic, proto je tu warez misto dema... sice tohle neni stazitelne, ale demo vypovida o vsem.. FUJ, stejnej neoptimalizovanej šit jako RAGE
  • ja to taky nebudu kupovat, uz vubec ne za plnou cenu, jejich engine me totalne se*e, SHIFT + DELETE
  • Veskoslav
    JInam.....
  • alespon víš že to nemáš kupovat, protože to jede nestabilne. od toho dema jsou
  • Presne, jede to v celku stabilne kolem 45 fps a najednou mam 10 snimku, pomuze az restart.
  • mne na dooma mp nesedí...mali sa zamerať čisto na singel a zdokonalit príbehovú linku viac...niečo ako trojka tá sa mi páčila.:)
  • demo stazeny, hraju par vterin krasne plynule a zacne se to sekat a nehne se to.. dela to nekomu?
  • Zir074
    Trochu se porozhlédni a najdeš to...
  • Veskoslav
    Ale je. Zadej si do vyhledávání Doom demo:) Ale je to tak přetížené, že to padá:)
  • Neviem, čo ste to tam pod článkom o Fallout 4 mleli o tom, že na DOOM sa VR očakávať nedá, keď ju oznámili prakticky zároveň s VR pre Fallout 4 *7*

    A inak za to palec hore, podpora AAA titulov je presne to, čo teraz VR potrebuje ako soľ
    *5*
  • Už to vidim *12*
  • Zkoušeli jste to někdo z toho Steamu stáhnout? Žádná možnost DEMA tam není, jen full game za full price *16*
  • Veskoslav
    Řekl hráč Codka.
  • museli by mě platit, abych to hrál.
  • Tuto hru aj demo obídem, vobec mi nesadla
  • Jj přesně to samé si myslím o Uncharted, Killzone, CoD... kdyby sis to místo kafrání radši zahrál, tak bys zjistil, že se to hraje i na gamepadu daleko líp než ty tvoje oblíbené hry, ale já vím nemůžeš tam sjíždět zadkem po vybuchujícím mrakodrapu a zběsile při tom mačkat tlačítko X na dualshocku=je to špatná hra *7*
  • TheGGG
    hru už jsem zkouknul na YT a nemyslím, že je třeba ji hrát... jedna z těch her, kde stačí koukat na youtubera...
  • Spades
    Jako dát MP DOOMa na starosti lidem co dělali Halo byla nehorázná blbost.
    O to víc nechápu, proč dělají Quake class based... To nebude mít UT4 žádnou konkurenci?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit