Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • exoslav

    A jak to souvisí s tím, co jsem napsal? Rozhodně se tady nebudu svěřovat s tím, kolik mi je let.

  • DummyTarget

    V planescape torment si pamatuju že po tom co jsem se dostal na začátku z toho labyrintu tak na mně opodál z nějakého důvodu zaútočila skupinka npc a vůbec jsem nevěděl proč a nějak mi to pokazilo dojem ze hry. Rozhodně by byla škoda kdyby u toho zůstalo ;)

  • Úplně ze zvědavosti, kolik je ti let?

    Jen mě zajímá, zda lidé co dnes nadávají na ženy s vyholenou hlavou jsou ta stejná generace, která v pubertě nadávala, že ve škole těm staromódním dospěláků vadí jejich provokativní účes :-D

  • 0tecFura

    Systém shock jsem taky nehrál. Teď se dělá nejakej remaster, tak do toho bych pak asi i šel a koupím to. 

    Planescape torment je možná nejlepší hra co jsem hrál. A to jsem to hrál celkem nedávno poprvé. Tak max 4 roky. Dá se sehnat remasterovana verze i s češtinou krabicova za pár stovek. Na to nikdy není pozdě 🙂 Má to skvelej příběh. 

  • DummyTarget

    Zaklínač 2 je prokletej :D nedostal jsem se za 4 hodiny herní doby. 

    Teď mně napadly hned dva resty co bych mohl zmínit (mám jich moc) ale planescape torment a system shock sérii jsem nehrál a jsou to hry co jsou často zmiňovaný mezi top hrami.


  • 0tecFura

    Já Kotor zkoušel jen jedničku. Ale padalo mi to třeba každých deset minut. A zhruba jednou za půl hodky se to seklo tak, že jsem musel natvrdo restartovat kompa. 

    Jak to máš s tím zaklínačem, tak takhle jsem to měl s dvojkou. Na podruhy jsem to dohrál a bavilo mě to. 

    Baldurs gate jsem poprvé hrál a dohrál teprve předloni. A i když z nezaujateho hlediska (bez nostalgie) ta hra hodně zestarla (hlavně co se týká takový ty uživatelsky privetivosti jako práce s inventářem a tak). Pořád je to skvělé, promakane rpg, které jsem si hodně užil. A tu dvojku musím někdy zahrát. 


  • DummyTarget

    Baldur's gate jsem kdysi dávno hrál ale není tam ta nostalgická hodnota co by mně motivovala se k tomu vrátit.

    Dark souls série je mi asi zapovězena... hollowing na mně působí asi víc než na jiné hráče ale chovám tu sérii ve velké úctě ;)

    Ač mám Heroes sérii moc rád tak se přiznám že kvůli příběhu jsem je nikdy nehrál. Hrál jsem 1,2,3 a 5... snad bych někdy mohl zkusit 6 nebo 7.

    Zaklínač 1 jsem začínal nadvakrát... napoprvé mně ta hra moc neoslovila ale když jsem ji rozehrál o rok později tak jsem si jí moc užil. Nevadil mi divný soubojový systém ale graficky ta hra hrozně zestárla.

    KOTORy můžu oba jen doporučit. A co se týče technických potíží tak jsem kromě občasných pádů nic moc nezaznenal. Nikdy jsem nerozchodil první dva fallouty stabilně a padaly mi pořád... i tak bych na ně nedal dopustit :D

  • 0tecFura

    S tím F.E.A.R.em to mám podobné jako ty. Několikrát rozehrany, ale nikdy jsem to nedohrál.

    Hidden And dangerous 2 jsem hrál, ale nedohrál. Už ani nevím proč. 

    To resistance mě tehda nějak uniklo. Ani nevím, že to existuje. Škoda, protože původní operace flashpoint byla super. 

  • Aja1984

    Moje resty? Nejpalčivější jsou asi tyto:

    1) Operace Flashpoint: Resistance

    2) DCS: A-10C Warthog - The Enemy Within 3.0 Campaign (Od tohoto autora jsem dříve hrál F-15C: The Georgian War Campaign a byl jsem mile překvapen a nadšen)

    2) F.E.A.R (Mnohokrát rozeráno, ale nikdy nedohráno)

    3) Hidden and Dangerous 2 (Jedničku jsem tehdy hltal, ale na dvojku už nebyl nikdy čas.)

  • 0tecFura

    Ten předchozí koment už nejde upravit tak to doplním tady. Sice jsem zaregistrovanej a píšu do diskuzí teprve chvíli, ale na gamescz chodím už roky.  Díky tomu mám u pravidelných diskutujících (včetně tebe) takový pocit jako, že už vás jakoby tak nějak znám. A třeba konkrétně i tvůj názor v těchto mojich žebříčcích mě vážně zajímá. 

  • exoslav

    Zhlédnul jsem video, ale sám se za vývojáře cítím trapně. Ta hra působí naivně, hloupě, dětsky. Technická stránka otřesná, animace obličejů jsou tak deset let zpět. Do toho tam běhají emancipované ženy s vyholenou hlavou v ninja stylu (ale kdo ví, třeba to jsou vlastně muži, v dnešní době už jsi nejsem jistý). Jestli jsou cílovka puberťáci, tak to asi projde. Mě ten trailer tu hru akorát zhnusil. 

  • TheGGG

    zrovna ten nejnovější díl mě tolik nechytal... možná to bylo tím politickým podtextem no.

  • 0tecFura

    Mě chybí to nejnovější modern warfare. To prý mělo slušnou kampaň. Tobě se líbilo? 

    A trojku jako pc hráč nedohraju asi nikdy. 

  • Maxianimal

    Od toho je přece reddit, nebo milion dalších stránek, a ne že bude pořád OTčkovat na diskuzích...

  • 0tecFura

    Přesně tak. Bohužel v mém osobním životě neznám moc hráčů. Tak to doháním tady. Myslím ale, že většinou si zde člověk pokeca celkem v pohodě. 

    Maxianimal. Toho si nevšímá. Všiml jsem si i v jiných diskuzích, že jenom ostatní prudi. Jeho příspěvky už ani nečtu. 

  • TheGGG

    jediný aktuální rest který mě napadá je Call of duty 3, koupím ho na xbox one na storu ve zpětné kompatabilitě a konečně si ho zahraji. Pak budu mít konečně zfouknutý kampaně ve všech hlavních CoD hrách...

  • TheGGG

    harsh, třeba chce jen pokecat... já naštěstí znám dost lidí co hrají hry nebo sledují anime, ale pokud nikoho v reálu na pokec nemáte je to blbý.... já zas nemám s kým řešit k-drama, protože se mě do toho nikoho z kámošů a známých nepodařilo seriozně navést....

  • Maxianimal

    souhlas

  • Maxianimal

    Tak tohle už zavání diagnózou, která se na internetech nazývá "attention wh*re"...

  • 0tecFura

    Napadlo mě další OT téma. Top 5 herních restu (tedy hry, které jste buď nehráli, nebo nedohrali). Snad to někoho zaujme a napíše. U mě to jsou:

    Baldurs gate 2 (chystám se na to. Jedničku jsem hrál a dohrál teprve předloni) 

    Dark souls (zatím jsem hrál a dohrál akorát trojku a líbilo se mi to moc) 

    Heroes of migth and magic 3 (hrál a dohrál jsem akorát 6 a 7) 

    Zaklínač (dvojku a trojku jsem dohrál) 

    SW:KOTOR (rozehrál jsem to v minulosti již několikrát, ale vždy mi to padalo takovým způsobem, až jsem se na to vykašlal) 

    Jinak herních restu mám samozřejmě mnohem mnohem víc, ale těchto 5 mě ,,trápí,, nejvíc. 

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit