Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • TheGGG

    působí to chladně a nudně, jako skoro vše od ubisoftu v posledních letech... toto přeskočím, navíc téma trapné a edgy

  • DummyTarget

    Myslel jsem to spíš po stránce RPG mechanik a jak tu píše OtecFura, v tom jak se jim podařilo zachytit krajinu, architekturu a dobu obecně... technicky to asi nebude žádná sláva ale co dneska je? :) 

  • 0tecFura

    U toho kingdome Come se mi strašně líbí, jak dokázali vychytat ten feeling ty český přírody. Při hraní máš fakt pocit, jak kdyby se to odehrávalo ve vedlejší vesnici. A hratelnost taky bomba. 

    U toho death stranding jsem se taky že začátku musel trošku přemlouvat k hraní, ale pak když do hry člověk pořádně pronikne tak je to opravdu nářez. 

    Už je to dlouho co jsem watch dogs dohrál a přiznám se, že příběh už si úplně nepamatuju. 

  • michaelfoucault

    KC:D je právě cokoliv, jen ne technicky dobře vyrobená hra. Ta optimalizace, ten engine... to je prostě katastrofa. Bohužel i dva roky od vydání. 

  • uher

    Takže když je všechno tak výborné, tak to znamená konec copy/paste úkolů, čištění nepřátelských základen x30, mapa plná otazníčků apod?

    Václav mi dává naději, že to tentokrát nebude další Ubisoft prefabrikát, s fajn otevřeným světem, který vůbec neumí zaplnit.

    Třikrát hurá!

  • DummyTarget

    Ale snad každý z nich měl ve hře moment který je ukázal v jiném světle a svým způsobem zranitelné  a ta snaha znít vždycky cool pak vyzní jinak. 

    Na KC:D se snad jednou odhodlám... myslím si že je to řemeslně dobře provedená hra a poklona české kultuře a historii (jen škoda že bez cz dabingu). 

    Na Death stranding budu asi potřebovat změnit mindset nebo něco. Mám takový konfliktní vztah s japonskou kulturou a uměním... a pak první a poslední zážitek z kojimovi tvorby (MGSV) ve mně zanechal spíš nepříjemnou pachuť.

  • 0tecFura

    Tady z těch gta like her na gtacko nemá nic. Ale watch dogs 2 bych řekl patří mezi ty lepší. Mě se hodně líbilo sleeping dogs

  • victor

    Jednička měla kouzlo , z které dvojka udělala bezbřehý sociální balast s kterým jsem se prostě nesžil ...Navíc ve dvojce - koukám dopředu projede kolem mne auto , počkám chvilku a otočím se  ....auto fuč .Jako ve starých GTA kde se musely šetřit zdroje ....bohužel engine ani zdaleka nedosahoval kvalit rockstaru :/

  • 0tecFura

    Tak nějak oboje dohromady. Jak byli za každou cenu cool, jak v hláškach, tak i jak vypadali. Přišlo mi, že těma hrdinama až moc okatě ubisoft cilil na mladší publikum. 

    Vynechat jak kingdome Come, tak death stranding by byla velká chyba. Obě hry jsou naprosto boží. A je pravda, že na jindru jsem si musel taky chvíli zvykat. Vzezřením to byl strasnej nouma. 🙂

  • DummyTarget

    A myslíš nesympatičtí povahově nebo tím jak vypadali?

    U mně to bylo naopak a ty charaktery jsem si postupem času docela oblíbil. V tomhle mám problém s kingdom come který jsem nikdy nezkusil kvůli tomu jak je mi nesympatický Jindra... je to také jeden z důvodu proč se asi nikdy nepustím do death stranding protože tam jsou mi nesympatické skoro úplně všechny postavy a tím myslím spíš vzhledem... povahu nemůžu u KC:D posoudit. Možná že kdybych mu skrze dialogové možnosti vytvořil jinou osobnost než s jakou jsem se setkal v let's playi tak bych to viděl jinak.

  • 0tecFura

    Souhlas. I když mě celkově watch dogs 2 bavilo. Tak je pravda, že hlavní hrdina a jeho nejbližší kumpani byli obzvlášť nesympatičtí. 

  • vonTossis

    Jestli naopak ta neosobnost nebude po druhém díle, kde se naháněli hláškující puberťáci, ještě výhodou. Ubisoft je skvělý ve tvorbě sandboxů. Neumí tak dobře stavět a prezentovat příběhy. Takže za mě naprosto ok a těším se.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit