Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Z části máš pravdu, ale ono by nebylo úplně chytré nasypat ten národ do jednoho pytle, jako ostatně jakýkoliv jiný národ na světě. Jeden by se divil kolik rusů by jsi nerozeznal od lidí, kterých si člověk váží.
  • XorxoxTalarius
    Ne jako vazne k cemu ti tam ta komunita je? Jako chces rict ze spoluhraci jsou debilove? Tak to neni problem komunity ale celkove populace a cim je hra rozsirenejsi, tim vic debilu v ni potkas ;)

    P.S.: To nema nic spolecneho s nejakou komunitou ...
  • Hru sem hral dobra hra ale po par hodinach omrzi bohuzel cekam na War thunder cim pridou urcite je prevalcujou spojeni letadel a lodi muze bejt velke +
  • Havloid, sluníčkář? Kdo příčetný tyhle módní nálepky používá?
  • Nemam tuseni jak jsi tenhle blabol z mojeho krmeni trolla vydedukoval, ale jestli jsi opravdu postizeny slunickarstvim a tohle te urazilo, pak chapu.
  • Ja jich vidim kolem sebe spousty. Jestli s tim mas problem, asi jsi jeden z nich. *3*
  • pro Dana (dole)
    Ale velice uspesna tovarna na prachy, kdyz je jim lidi dobrovolne posilaji. Asi vi za co.
    Jeste jsem nevidel blba co by nekde posilal penize jen tak, pro nic za nic.
  • větší nesmysl jsem dnes nečetl :D ty jsi dobře vylízanej :D stačí vypnout chat a hrát s přáteli trotle
  • Uz to pojde len dolu vodou, lebo vacsinou v alphe/bete byvaju hraci privetivejsi, ale ked sa to rozsiri pre masy tak to bude rovnake ako vsade.
  • Tilwaen
    A to já mám s komunitou v lodích vesměs kladnou zkušenost, na rozdíl od tanků.
  • Ále, zase nějaký bipolarista, který si myslí, že se svět dělí jen na příznivce Havla a Zemana?
  • Magister_Peditum
    Pokud jde o multiplayerovou hru, tak bych řekl, že to je docela zásadní aspekt. *4*
  • frag.ment
    Je to inzerce, předpokládám, že s textem nemá TG nic společného.
  • Možna ale je to vodkou nasáklá zvěř
  • Tak to pak musí být zážitek. *1*
  • hmm, ze by to bylo tim, ze tu hru dela ruske studio? ne, to nemuze byt tim. cesi by si prece do ceske hry taky nic nedali
  • XorxoxTalarius
    A komunita je ti v te hre k cemu? :D
  • elwiscomeback
    tak to můžu říct že jsi nehrál Dotu/lol
  • Tak nevím, lodě jsem zkoušel a je to dobrá hra, ale hrát ji nebudu, protože musím říct, že wargaming má jednu z nejhorších komunit, jaké jsem kdy ve hrách viděl.
  • Je vidět, že o Ivanovi ohledně světového působení víš fakt kulové.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit