Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Z tých videí priam srší tá nabitá a číra atmosféra, ja osobne sa veľmi teším, po GTA V na pc hneď druhá hra na budúci rok od ktorej očakávam fakt veľa :)
  • Uvažoval správce už konečně definitivně dostát své výsostné objektivity a začít od normálních uživatelů separovat tuhle WC verbež? Není přece normální, aby se v diskusi věnované exkluzivní konzolové hře nachomejtlo tolik gum, který to ani zajímat vlastně nemusí. Není nutný je likvidovat, klidně jim jako kuriozitě vyhraďte plácek pro hlupáky a teplomety, kde se můžou ukájet nad svýma nadřazenýma pochodama. Apeluju na Vás, zbavte nás té špíny už jednou provždy, děkuji.
    • Veskoslav
      Nereagovat, rovnou to hlašte.
      • Za dovolávání se trošky spravedlnosti? Ale no ták ty starej bonzáku...
        • A uz se naklikavaji plusy, ja nevim treba kdybys mel obcas zenskou , nepotrebovals by sis naklikavat trapny plusy na Games, zrejme smysl tvyho zivota :-)
    • :-D :-D :-D
  • Hype uz se rozjizdi na plny obratky :-)
  • Nezbývá, než doufat, že to bude dobrá hra, pevně věřím, že to nebude zklamání... *3*
    • Veskoslav
      Při oznámení jsem záviděl. Tiše a hodně. Viktoriánská Anglie, prvky steampunku, krásná grafika, vlkodlaci atd. Ale teď? Po shlédnutí gameplay videí je můj zájem a případná koupě PS4 kvůli této hře menší a menší. QT event co minutu, další minutu filmová sekvence, AI nepřátel na úrovni mrtvých jednorožců, filmové pruhy atd....
      • hele psychoslave ty tvoje *11* nikoho nebaví
        Jsi Pakoušek *16*
      • ty si to už hral ? wow, šikulka !
        • Veskoslav
          Vidíš to tam někde napsané, že jsem to hrál? Jako nemůžu hratelnost posuzovat z videí nebo co? To jako když to budu hrát, tak QT a filmové scény budou jiné než v těch videích?
          • Kriste pane ty si tupý ako také tágo.
          • Já prostě doufám, že to bude dobrý :D a nic a nikdo mě do první recenze nepřesvědčí o opaku... *5*
  • Veskoslav
    Tak to už je solidní masáž...Přijde mi, že Sony valí slušné prachy do propagace. To dopadne jako WD a možná ještě hůř.
    • Ty mi s týmito tvojimi prázdnymi výkrikmi do tmy pripadáš ako pachtér z GT.com :D:D:D Nič a to doslova nič nemôže byť horšie ako watch dogs, dobre možno tak crew alebo unity.
      • Veskoslav
        Za to ty a tvoje duchalplné fráze jsou plné poučení, lásky a skvělého sexu.
        • Ty si extrémny prípad duševne zaostalého jedinca *15* *15*
          • Veskoslav
            Jestli bereš drogy, tak to omez. Tímto si se jenom zařadil po bok he/he a spol.
            • to je už asi 5 odpoveď/komentár v poradí od teba k tomuto článku, ktorá nedáva akýkoľvek zmysel, gratulujem, nebolo by na škodu navštíviť psychológa.
    • hur, u WD mohli drzkovat vsichni,jenze tady to bude jen zastup sony ovecek,ty prece nebudou kritizovat hru,za kterou dali bez mala 2000 korun,za takovou palku to musi bejt dobry,i kdyby se certi zenili...
  • Krescz
    zase bude 7/10...prehypovane hry tak casto dopadaji *9*
    • Mě to nepřijde zas tak moc hypovaný. Rozhodně jiný hry byly mnohem víc. A navíc je to úplně jedno, když to bude slušná hra (netvrdím, že taková bude).
    • jak to souvisí si delaš si srandu hypuje se to samo protože to bude pecka *3*
    • Vole, ať to má třeba 0/6784, ale pořád to může být zábavná, dobře vypadající a solidní hra, ne?
    • nikdo tě nenutí hrát to *16*
      • Krescz
        a jak to s tim souvisi? lol
  • Magister_Peditum
    V takovým městě bych určitě žil, kdyby tam řádili vlkodlaci. *1* Jack Rozparovač hadr!
  • to je zase masaz 10 clanku tejdne o jednom a tom samym, belive the hype *6*
    • ty ale dávaš tomu ujovi angličtinovy.
    • Zavidíš vid *2*
    • yu zpeak so god, bro!
    • Njn je před vánoci a je potřeba naočkovat lid ke koupi PS4 *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit