Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ferdis2
    škoda že nie troll *1*
  • ZvacA
    Když se, tuším dva roky zpátky, po netu objevila kachna, že se chystá další Commandos hra, málem si slušná řada lidí učůrnula, včetně mě. Je pravda, že z té informace začalo vylézat vše možný, od zasazení tématem do moderní éry, po limit starých prvků, až to skončilo verdiktem, že žádný Commandos ve finále nebudou. Ovšem, už jen ta zpráva způsobila solidní boom a to nejen u nás. Divím se, že se někdo bojí nazávat na sérii dalším dílem, když by jim lidi utrhli za pokračování ruky. Je fakt, že dneska už by to asi nebylo přijímaný s patřičnou důvěrou a s každou novou informací by zapracoval skepticismus o tom, jak to přestává být Commandos hra, ale doufat, že by to dotyční nepodělali (i kdyby to měla být jen malá skupinka veteránů z Pyro) a přinesli by Commandos, tak jak si ho lidi pamatují, se určitě může. Obecně by tahle hra měla mít svý místo na pamětní videoherní desce a přestože takový Strike Force už byl vzhledem k předchůdcům netradičným experimentem, osobně jsem si užíval i tento poslední díl a pokračování by bodlo jako sůl. Pokud bychom se ho tedy někdy snad měli dočkat, tak hlavně ať je zachována tématika druhé světové, A´t se tam flákne přenesená kombinace herních možností druhé dílu, obtížnosti prvního a ve vylepšeném enginu, který poháněl trojku, ať to má solidní hratelnost a hudební taktovky se znovu chopí Pascual [ http://www.youtube.com/watch?v=4tloope-_-o ] a mohla by být všeobecná spokojenost.
  • Ted te uminusujou jako me. Minusaci vite ze kdyz date minus na games.cz umre kotatko?
  • http://www.kickstarter.com ---> a jdeme posíláme... a určo by to tak šlo myslím si, že by se našlo dost lidí co by jim za to zaplatilo aby to vydali... (No neříkejte, že by jste nepřispěli kdyby se to tam oběvilo *3* )
  • Ja myslim, ze je to takto nejlepsi. Kdyby mel vyjit dalsi dil, tak se obavam, ze by z toho vylezla prmitivni hra pro masy.
    Hry s obtiznosti a slozitosti jakou ma serie Commandos dnes proste nevychazi.
  • Mato1987
    jáj chlape ani nevieš ako si ma teraz navnadil, pekne zapnem starý komp a zahrajem si to znova :)
  • Aspon to bude adrenalinovy odpocet :) mas dva tydny na to aby sis poridil lepsi fotku na parte :)
  • kostejnesmrtelny
    "Roight over siiiiir!"
  • Takze ho jeste hrajes a hrat budes do konce sveta za 13 dni?
  • Odulin
    Commandos byla bombózní hra!:) Doteď před sebou vidím ty nádherný mapy a hlášky jako Considered it done, Leave it to me a oblíbené nepřátelské Ein Verletzter.:)) Nový díl bych určitě dal, ale bohužel pochybuju, že by vyšel v podobě jako první 3 díly.:( Desperados jsem také chvíli hrál, líbilo se, ale nějak mi víc sedělo to válečný prostředí.
  • mne se desperados taky libilo mnohem vice ale spis proto ze mi prislo hratelnejsi (nebylo to tak obtizne *3*)
  • darthak
    ŠPION: faaaaajn
  • Mato1987
    Moje oblúbené commandos, došla na mňa nostalgia, staré dobré časy, keď som demo prvého commanndos hral snáď do nekonečna
  • Mam doma atntologii vsech dilu v kolekci "Klasika" nusim se k tomu vratit mozna hned v lednu kdyz jeste herni rok rozjizdet je to hodne hardcore zalezitost :) pamatuji si jak jsem jeste sbiral LEVEL jak na obalce byl Zeleny baret s tim pokrivenym usmevem a pistoli Colt 1911 :)
  • Commandos bylo super, ale jeste radsi sem mel Desperados. Bylo mi blizsi to prostredi.
  • Grandhalf
    Já klidně *3*
  • Ferdis2
    Nebol si to ty, kto písal rovnaké príspevky o XCOMe ? *1*
  • A chce ty nove Commandos vubec nekdo? Tezko by to byla hra jako v 98 prvni dil, to byla opravdu bomba, ale dnes?
  • tohle jsem už slyšel i o rakovině.ČINY dělaji muže ne slova

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit