Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Teda kvůli tý pitomý reklamě se tady už na ty videa vůbec nekoukám...by tam měla být možnost to aspoň přeskočit... *7*
    • me se teda reklamni videa vubec nespousti, pravdebodobne diky adblocku, tak jestli pouzivas firefox, zkus to s timhle pluginem.
    • exmaxx
      Já mám u reklamy vpravo nahoře tlačítko zavřít. Jen si nejsem jistej, jestli je to u každý reklamy...
      • Jo já to tak mám taky. Tohle jsou snad jediný stránky, kde to jde přeskočit.
  • aj toto je RPG? *7*
  • Trailer je totalni grc. Nesnasim trailery kde je to samy rychly strih, blika to jak prase a clovek kulove vidi.
  • American revolt jsem ještě nepokořil ..... takže hurá na něj ;D

    The citizens of North and South America, tired of high taxes and dangerous streets, are rebelling against Eurocorp control to regain their autonomy. Rival Syndicates are using the revolt as the ideal opportunity to gain the upper hand in the ongoing struggle for supremacy. The player takes the role of a Eurocorp Syndicate executive, and the main objective of the game is to stop a massive revolt in the Americas that threatens the very existence of Eurocorp.
  • Přiznám se že se těšim i bojím zároveň.Proč se to jen jmenuje Syndicate?Staré skara dobré hře se to stejně nemuže vyrovnat.
  • autori mohli pridat jeste vic blikani do toho traileru, aby vyvolali epilepticky zachvat u 100% divaku
  • Jede to jen na originu?
    • Obavam se,ze vsechno od EA uz ted jede jen prez Origin.
      • Je potom zvlastne ze Kingdom of Amalur je aj na Steame
        • Jj milion DLC s obleckama pro postavicky aby si clovek neuzil radost z nalezenych predmetu :D
          • MrSanta
            Jestli narážíš na KoA:R, tak bonusové předměty z předobejdnávek, nebo dema ME3 ti asi tak na 5 hodin hraní.
  • Aneb jak zvednout natěšenost z naprostého nezájmu na "slint" za 2 minuty *8* *8*
  • Kazdemu je asi jasne,ze tohleto je hra ze sveta Syndicate a ne jeji remake.
    Podle me daleko mensi zlo nez udelat remake Jagged Alliance a nedat tam moznost hrat na tahy.
    • Cili ze se snazi prizivit na zname znacce. Ano tem chytrejsim dojde. *5* Ale taky vime, ze dobra hra bude dobra i bez jmena a patlanina bude na prd i kdyz se bude jmenovat jakkoliv.
      • Zname znacce? Kolik lidi si puvodni Syndicate pamatuje? Kazdopadne ten svet ma potencial a nevidim duvod proc z nej nevytvorit dalsi hru. Pro me osobne bude rozhodujici, jestli to bude vic jako Deus Ex, nebo aspon jako takovy vylepseny Halflife (nedavno sem znovu hral HL2 a nejak mi ten typ koridor kde nic neovlivnim + hlavni hrdina jako nemy poskok moc nesedl). Pokud to bude jenom strilecka tak mi to nic nerekne.
      • Samozrejme ze az po vydani hry se ukaze, jak je skutecne dobra nebo spatna.
        Na druhou stranu je tohle snad teprve treti hra (po syndicate wars) hra se jmenem Syndicate, takze o nejakem zdimani znameho jmena asi nemuze byt rec.
        Btw Starbreeze Studios delaji spise dobre nez spatne hry, staci vzpomenout: Enclave, Chronicles of Riddick, Darkness.....
  • Je to takový mix Deuse exe, Mass efectu a Trona. Není to zas tak špatný mix, ale dokud neuvidím kladné recenze, tak této hře (ačkoliv má slušné ambice na to stát se úspěšnou) nevěřím.
    • :) Mass efect a Deus Ex vyšly až po původním Syndicate ... ale herně se od nich tahle verze bohužel odráží . Tron ? .... jediné co to má společného s Tronem bude snad dobrý soundtrack ;)
      • Syndicate a deus ex mne připomíná knížku a hru na hrdiny Shadowrun.Ale jen určitejma věcma.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit