Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Trailer super místy mi to připomínalo i můj oblíbený film Tron i hudbou. Hra pokud se nepokazí tak to bude jedna z těch které není škoda koupit.
  • Pan_Klobouk
    Trailer je paradni, bohuzel hra uz tak paradni neni. A hlavne to neni Syndicate, coz by nekteri mohli vnimat jako problem. ;)
    • tak tak, gameplay zatim nijak neuchvátil

      na původní syndicate jsem nedavno četl recenzi, když jsem si pročítal starý Levely. To bejvávaly časy. Ženský byly od rány, chlapi taky co k čemu, auta pořádný a hry jedna básen.
      • Hairy_Ass
        A pečený holuby nám létaly do pusy, co? *1* *1*
        • rozumbrado, zkus si někdy takovej starej magazín otevřít. Tenkrát se hry dělaly podle toho, co chtěli vývojáři, ne podle toho, co diktoval vrchní management. Zamysli se nad tím. To že mi tupá lůza dává mínus na tom nic nezmění.
          • Hele.. nesmíš se na ně zlobit :) Oni chápou pod pojmem starej magazín něco, co je rok starý a listuje se v tom leda tak šipkama doleva/doprava... takže ty reakce na to také vypadají. Jinak naprosto souhlasím. Na starý Syndicate ještě od Bullfrogu rád vzpomínám, u toho nového se nemůžu zbavit trochu pocitu.. že je to od EA a bude to variace na Crysis2.
            • Původní Syndicate taky dávali dohromady 4 lidi v garáži. Warran Spector, jestli se nepletu? Dneska je situace jiná, myslim, že vývojáři by měli možnosti, o kterých se jim dřív nesnilo. Dopadlo to ale tak, že se hry staly konzumačním produktem. Mass Effect a CoD jsou toho jasným důkazem.

              Vemte si, kam to dopracoval Splinter Cell, kam Hitman (nejlepší díly jsou prostě první a druhý, bez diskuze)
          • Hairy_Ass
            Takže u pro tebe označení "tupá lůza" není urážka, zajímavé. *3*
            • @Trol.diskuzni: Neotravuj, zmrde. Naprosto zbytecnej koment.
            • neni, tupá lůza je pro mě někdo, kdo se odmítá zamýšlet nad různými příčinami, následky a reakcemi. Pokud někdo vysloví názor, pak to beru. Ale tady na serveru to dopadá tak, že když někdo mluví proti vlvně, dostává automaticky minusy - (třeba pokud se někdo zastane CoD, nebo haní Mass Effect). Takoví lidé jsou pro mě jen tupá lůza, nedokáží adekvátně reagovat. Prostě ovečky. Je pro tebe pojem ovečky přijatelnější?

              Tebe a Cahira považuju za pasáčky oveček :-)
            • Trol.diskuzni
              Je to poněkud zvláštní způsob vnímání tohoto slovního spojení z jeho strany... *13*
          • Takže lidé s jiným názorem jsou tupá lůza? Nejsi trochu bl*ec?
            • Ne, komentující na Tiscali, kteří jsou jak nadržený na mínuska a ve většině případů je rozdávají rozumným názorům... To je tupá lůza.
            • Dej mi vědět až tu slušnost projevíš.
            • Jednak mám v sobě tolik slušnosti, že nikomu nenadávám a nedegraduju se tím. Za druhý jsem položil čistě pragmatické stanovisko. Taky svůj názor nikomu nevnucuju. A rozhodně se nebudu ponižovat dohadováním s takovým idividuem, jakým jsi ty.
  • autori mohli pridat jeste vic blikani do toho traileru, aby vyvolali epilepticky zachvat u 100% divaku
  • Hairy_Ass
    Tak cyberpunk není nikdy naškodu, navíc, pokud bude mít Syndicate nějaká kloudný příběh (třeba na úrovni posledního Deus Ex), tak by to mohla být docela super hra. Trailer zase nezklamal, hodně mu taky pomáhá ta hudba. *3*
  • To delaji Starbreeze? SUPER! Riddick byl patri mezi moje TOP 10 hned vedle Wolfensteina..
  • Kazdemu je asi jasne,ze tohleto je hra ze sveta Syndicate a ne jeji remake.
    Podle me daleko mensi zlo nez udelat remake Jagged Alliance a nedat tam moznost hrat na tahy.
    • Cili ze se snazi prizivit na zname znacce. Ano tem chytrejsim dojde. *5* Ale taky vime, ze dobra hra bude dobra i bez jmena a patlanina bude na prd i kdyz se bude jmenovat jakkoliv.
      • Zname znacce? Kolik lidi si puvodni Syndicate pamatuje? Kazdopadne ten svet ma potencial a nevidim duvod proc z nej nevytvorit dalsi hru. Pro me osobne bude rozhodujici, jestli to bude vic jako Deus Ex, nebo aspon jako takovy vylepseny Halflife (nedavno sem znovu hral HL2 a nejak mi ten typ koridor kde nic neovlivnim + hlavni hrdina jako nemy poskok moc nesedl). Pokud to bude jenom strilecka tak mi to nic nerekne.
      • Samozrejme ze az po vydani hry se ukaze, jak je skutecne dobra nebo spatna.
        Na druhou stranu je tohle snad teprve treti hra (po syndicate wars) hra se jmenem Syndicate, takze o nejakem zdimani znameho jmena asi nemuze byt rec.
        Btw Starbreeze Studios delaji spise dobre nez spatne hry, staci vzpomenout: Enclave, Chronicles of Riddick, Darkness.....
  • 13_11
    „I never wanted this.“ / „I never asked for this.“ Možná až moc okaté. Má-li to však být pocta novému Deus, pak je vše v naprostém pořádku.
  • Přiznám se že se těšim i bojím zároveň.Proč se to jen jmenuje Syndicate?Staré skara dobré hře se to stejně nemuže vyrovnat.
  • Teda kvůli tý pitomý reklamě se tady už na ty videa vůbec nekoukám...by tam měla být možnost to aspoň přeskočit... *7*
    • me se teda reklamni videa vubec nespousti, pravdebodobne diky adblocku, tak jestli pouzivas firefox, zkus to s timhle pluginem.
    • exmaxx
      Já mám u reklamy vpravo nahoře tlačítko zavřít. Jen si nejsem jistej, jestli je to u každý reklamy...
      • Jo já to tak mám taky. Tohle jsou snad jediný stránky, kde to jde přeskočit.
  • smejki
    Zvedlo mě to ze židle, to nemohu říct :-/
    • MrSanta
      *15*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit