Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Fakt ostuda, takhle vykradat Deuse, ale prostě EA, no.
  • no jeden z najlepsich trailerov v poslednej dobe, super zostrihany, husta hudba..
    celkom sa tesim, rozmyslam, ze si kupim stary syndicate..ano ano viem, ze toto nove neni so starym nic spolocne okrem nazvu a bla bla, ale nahodou to vyzera na fajn shooter s mnohymi moznostami gameplay a kvoli starbreeze verim ze aj putavym a dobre podanou stroyline
  • deus ex je sr@čka, tohle vypadá dobře
    • Trol.diskuzni
      Deus Ex je s*ačka a tohle vypadá na ještě větší... To znamená, že to na Games bude jistě za 10/10. *6*
      • fallkenow
        A ty jsi dement, proč je Deus Ex sračka? Protože ti nabízí silnej gameplay a musíš hodně číst, moc náročný, viď? B*tch please ...
  • Na pohľad jasná kópia DeusEx3, obsahom i grafikou. Dúfam, že to prekvapí, zatiaľ sprostá vykrádačka. *11*
    • Jazz
      *1* *1* *1*
  • Trol.diskuzni
    Zezačátku vcelku slibné... Jenže pak mi došlo, že to byla jen reklama. Po ní totiž následovaly dvě minuty čehosi v příšerné grafice - to asi měla být ta super new gamesa, hádám. *6*
    • jj hral jsem to coop demo a prusvih... :( jinak jsem se tesil ale je to hlavne marketing kdo tady vede
  • Je to takový mix Deuse exe, Mass efectu a Trona. Není to zas tak špatný mix, ale dokud neuvidím kladné recenze, tak této hře (ačkoliv má slušné ambice na to stát se úspěšnou) nevěřím.
    • :) Mass efect a Deus Ex vyšly až po původním Syndicate ... ale herně se od nich tahle verze bohužel odráží . Tron ? .... jediné co to má společného s Tronem bude snad dobrý soundtrack ;)
      • Syndicate a deus ex mne připomíná knížku a hru na hrdiny Shadowrun.Ale jen určitejma věcma.
  • American revolt jsem ještě nepokořil ..... takže hurá na něj ;D

    The citizens of North and South America, tired of high taxes and dangerous streets, are rebelling against Eurocorp control to regain their autonomy. Rival Syndicates are using the revolt as the ideal opportunity to gain the upper hand in the ongoing struggle for supremacy. The player takes the role of a Eurocorp Syndicate executive, and the main objective of the game is to stop a massive revolt in the Americas that threatens the very existence of Eurocorp.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit