Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Nepokladam sa za uzasneho fanusika STAR WARS, ale nechapem co mate proti tej hre, beriem to ze bola strasne zle optimalizovana na PC a ze bola trochu kratka, ale inak ma herna a aj pribehova napln oslovila :)
  • Jestli bude dvojka stejná bezduchá rubačka jak jednička, tak to se ani moc netěším :-(
  • Z jednicky stacilo pustit si videa na Youtube a usetrili jste cas a nervy (mluvim o PC verzi). Zprasena konverze, zprasene ovladani, proste hruza.
    • 1. Konverze nebyla z nejlepších, ale to, že tobě to na tvým prastarým počítači, kde se seká i KOTOR nejde, je jen tvůj problém.
      2. A že jsi ještě navíc levej s klávesnicí, to je taky tvůj problém. Mně ovládání problém nedělalo.
  • re:filip
    nedosáhla kvalit jako na konzolích? další konzolista *1* vždyť je to uplně stejná hra na obojim...
    • janchor
      Bohužel není. PC verze byla do vydání patche příkladně zprasenej port (když blahosklonně pominu, že ta hra je dost příšerná sama o sobě, ale to už má holt každej fanoušek Star Wars individuální).
      • ano, zprasenej port to je, stejně jako GTA4 atd... to ale nemění nic na hře jako samotné ;) já jsem velkej fanda star wars ale TFU mě opravdu nezaujalo a to ani na PS3. Vypadalo to jako slibnej titul, ale udělali z toho arkádu pro děti.. no neni se čemu divit když lucasarts posledních pár let vydává samý tituly pro děti :(
        (doufám že se nenajde někdo kdo řekne že na xbox360 je lepší než na PSku)
  • jednicka byla nahodou moc dobra,sice kratky,ale vtahujici pribeh, taky dale zalezi jestli jste hrali na PC nebo konzolich,protoze na pc zdaleka nedosahovala takovych kvalit jako na konzole, doufam ze ve dvojce bude min linearnosti a multiplayer
  • Mě se jednička líbila, akorát škoda že byla krátká a neměla MP (jako například Jedi Academy).
  • jednička se moc nepovedla doufám že to bude u dvojky jinak.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit