Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • tss. stejne je to uplne jasne, Darth Vader je jeho otec :))
  • Z jednicky stacilo pustit si videa na Youtube a usetrili jste cas a nervy (mluvim o PC verzi). Zprasena konverze, zprasene ovladani, proste hruza.
    • 1. Konverze nebyla z nejlepších, ale to, že tobě to na tvým prastarým počítači, kde se seká i KOTOR nejde, je jen tvůj problém.
      2. A že jsi ještě navíc levej s klávesnicí, to je taky tvůj problém. Mně ovládání problém nedělalo.
  • Jestli bude dvojka stejná bezduchá rubačka jak jednička, tak to se ani moc netěším :-(
  • Nepokladam sa za uzasneho fanusika STAR WARS, ale nechapem co mate proti tej hre, beriem to ze bola strasne zle optimalizovana na PC a ze bola trochu kratka, ale inak ma herna a aj pribehova napln oslovila :)
  • Jedničku jsem dohrál před týdnem (ze steamu za 7 eur) - šlapala bezproblému (konstant 30fps), grafika a fyzika paráda, příběh slušnej. Mám x360pad, takže se to hrálo bezvadně. Dal bych sedmičku, dobrá hra, ale nic úchvatnýho.
    Na dvojku jsem ale zvědav, snad bude pořádně zlepšená.
  • Parádní trailer
  • Pribeh zaujimavy, render videa pekne a hra zase nudna, akcna "strielacka/mlaticka" ? Mec je tu na osvetlovanie prostredia. Uz to s tym pouzivanim SILY naozaj prehanaju.
    Btw, trailer "Betrayal" bol neporovnatelne lepsi.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit