Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • DangerousDave
    vyskakujúce napísy, katastrofálne zvuky zbraní, pomalí alieni, trápne skripty, melee attack, prostredie vyzerá na nákresoch výborne ale v hre samotnej teda nič moc.

    Napokon si ešte povieme, že ten AvP2010 nebola až taká zlá hra *1*
    • Tak když to dělaj na konzole, kde na něco zaměřit se pomalu rovná vyřešení hádanky života, vesmíru, a tak vůbec, se nemůžeš divit, že to vypadá tak trapně. Pokud na PC poladí obtížnost, tak to celkem dost připomíná starej AvP (ať už vzhledově tak zvukově), takže já se za sebe těšim.
      • Vzhledove mozna. Zvukove ani nahodou.
  • njn pani super vyvojari hraji na pc ale maji xbox ovladace... asi pro vetsi hororovou atmosferu...
    • Koukni se na to video pořádně a zjistíš že maj ovladače od boxu z toho důvodu že to na boxu hrajou frajere.
  • QUICKSAVE + 200XP !!!
    CRACKED ALIEN HEAD + 500XP !!!
    DOUBLE KILL + 1000XP !!!!
    BYPASSED DOOR + 50000XP !!!!!!
    KILLED ENEMY WITHOUT AUTOAIM + 1000000XP !!!!!!!!!

    z těchto kravin to napětí a strach úplně přetéká
  • septicflesh
    Napětí a strach cítím spíš z výsledku.
  • Malleth
    Je fakt vtipný jak vývojáři mluví o napětí a strachu ze ztráty někoho blízkýho a napozadí jim tam vyskakujou nápisy "double kill", "challange complete" nebo "kill streak".
    • To pujde určitě vypnout jako v Bulletstorm..
      • Malleth
        Jasný, spíš jde o to video. Výborný jsou taky záběry na vývojáře jak si nasazuje brejle. Asi si opravdu myslej že je to cool, když to měli i v předchozím videu.
        • přece čím víc dioptrií, tím víc génius
    • Je to trochu fail, no. *15*
  • akční hru s vetřelci považuji za zbytečnost, k čemu to je když jich kosíte stovky a nemáte z nich strach
    • to vysvětli Cameronovi a jeho Vetřelec 2, tam to bylo stejný a špatný to nebylo, *8*
      • Pořád tam šel z vetřelců strach, hlavně když unesli Hudsona *10*
  • Shenkster
    Víte co mi to připomíná ? Call of Duty v Aliens kabátku...prostě projdu úroveň, všechno postřílím , na konci úrovně mě čeká krásnej efektní skript a pořád dokola. A ani při tom neumřu... *7*
  • Zatim to vypada jako nejvetsi fail ze vsech AVP her ktere kdy vysly. AVP1 na PC nelze prekonat, takovouhle srackoidni CODoidni killstreak pic***ou. Zadny prachy od mne. smolik pacholik.
  • a kde je to napeti ?:)

    Mladsi 15 let to mozna "napne"
  • Slusna parodie...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit