Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Kazdy tu pise ze bude to sklamanie, kazdy by chcel aby to bolo take ako aliens vs predator z roku 99 ci 2000? uz neviem... tam za marinaka poznam vsetko naspamat, ale aj tak sa k tomu stale vraciam, lebo ma to bavi. nedavno som dohral to najnovsie avp a velke sklamanie. jedine co sa mi pacilo bolo, ako spravili pulse rifle, aj ked chodil som furt so sniperkou... uvidime co sa z toho nakoniec vykluje.

    podla mna to urobia tak, a z videii to tak ozaj vyzaera, aby sa hrala dobre predavala, cize cod style ... musime sa zmierit s tym, ze to bude hnoj s peknou grafikou a efektami... nic ine nam neostava. to je ako ked porovnate prveho aliena s prometheom.
  • Těžce zelená diskuze.
  • MrSanta
    Koukám vývojáři se nezavděčí. Když ukážou videa ze singlu, dostanou vynadáno, že spoilerujou hru před vydáním. Když ukazujou záběry z MP (aby vůbec něco ze hry bylo vidět), tak všichni vůkol prskají, že to nemá atmosféru a vyskakujou tam killstreaky atd. Je sakra jasné, že záběry z MP moc silnou atmosféru mít nebudou. A z jednoho skriptu, ve kterém mariňák vrazí alienovi pěstí a pak mu prostřelí banánek brokovnicí všichni usoudí, že hra bude srágora bez napětí.
    Koukám, že možnost prohlídnout si v singlu pořádně Sulaco, Hadley's Hope a ztroskotanou loď space-jockey nikoho nezajímá *9*
    • Rozdávat si to s vetřelcem nablízko je prostě hovadina, protože kyselina. A dát do mulťáku neonový nápisy po vzoru Call of Duty, to je něco, čemu se může Left 4 Dead jen smát - ano, ta multiplayerová hra s hororovou atmosférou.
      • JohnyTheZik
        L4D horrorova atmosfera?

        Je to skvely a treba bejt uveznenej v jedny mistnosti a cekat na nejakou vhodnou chvili k vybehnuti, je sranda a je to napinavy, ale horrorovy to neni vubec.
  • tywe se tesim az to dostane 5/10 overall a ty tupci krachnou :D nemuzu ses na ty jejich debilne vysmaty ksichty koukat
  • Kozy
    Tak zrovna to proplesknutí mi přišlo zajímavý a pěkný, ale hrůza byl zvuk tý zbraně- ten sebrali kde? Samotný prezentaci bych vytknul to, že na mě nepůsobí moc dobře, když se chvástaj jak to bude všechno cool a crazy. Docela sebevědomí hoši.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit