Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ultimate Ninja storm kupuji pravidelně již několik let od prvního dílu, nejhorším byl asi druhý díl a dosud asi nejlepší bylo revolution, tohle jsem ještě nehrál, ale určitě na to příjde řada
  • TheGGG
    Rozhodně lepší hra jak anime... to je nebo bylo příšerně prolezlé fillery a stejnak existují mraky mnohem lepších shounenů... ale hra je dost slušná... tak 8/10... škoda že ve hře není narozdíl od anime ani kapka krve...
    • Souhlas. Upřímně anime je fakt špatný (tak cca. 100 dílů jsem viděl s přítelkyní= haha, shounen). Změnil jsem na tuto sérii názor, až když jsem otevřel mangu (a četl asi další dekádu pravidelně). Hry mě taky moc nezaujali, ale to asi tím, že ninja storm jsem ochutnával pouze druhým dílem (údajně tím nejhorším). Asi tomu dám šanci.
  • Gordar
    Já bych chtěl hru podle anime One-Punch Man. *14*
    • XorxoxTalarius
      To by byla celkem nuda :)
      • Vogon
        Co ty víš, třeba by zemi napadli komáři. *3*
  • A kdy bude recenze na Xenoblade Chronicles X? Sakra vždyť už to vyšlo minulej rok a tady o tom ani pes neštěkl. Přitom jde o jedno z nejlepších RPG loňského roku...
    • nightborne
      V Levelu =)).
  • mam tuseni ze ve fc rikali ze zadny naruto recenze nebudou..
    • Jack1947
      Tehdy si asi (jestli si hluchon, jinak sry) měl vyplé neslouchadlo nebo zeslabené *1* Protože konkrétně o téhle hře říkali že recenze bude!
      • ve FC rikali ze urcite ne, ale v komentarich k FC na games (tady) se pak objasnilo ze ano. takze bych velice neagresivne rekl, ze si to spatne pamatujes jacku *2*
        • Jack1947
          Ne ne já to slyšel, "Bylo to něco vessmyslu že Naruto recenzi mít bude".
  • Ilusiveman
    Veskovu recenzi jsem nečetl a ani nehodlám. Za mě za 1700,- tuna originálního audio-vizuálního obsahu, velice chytlavej a důmyslnej, jednoduchej na uchopení, ale hard to master soubojovej systém, zábavný hlášky postav. Je to malinko komixovější ale pro fandu a nefandu je to stejně dobrá kotlička. Vyzkoušeno cca na třiceti lidech za dva dny.
  • Díky moc za recenzi, nečekal bych, že tady zhodnotíte i některou z her podle animé.
    Navíc mne překvapilo, že vyšla další Naruto hra (tato), když manga už skončila.
  • bohužel, 90% obsahu Naruto byly prakticky jenom fillery, takže bez šance.
    (mluvím o anime, u mangy to nebylo prý zas až tak špatné...prý)
    • Jack1947
      Co je Filler ? *8*
      • Epizoda či série epizod, které vůbec s hlavním dějem nemají nic společnýho a jsou jenom trapnou odbočkou od toho podstatného. "Natahování" děje či dějová "vycpávka".
        • takže takový ty flashbacky atd.
          • nightborne
            Flashbacky můžou bejt klidně kanonický, manga je dělá taky =).
            • Dolero
              TheGGG - tuším, že jsem někde četl, že na tom dělá více studií... Bohužel ona se ta animace postupem času měnila na začátku Shippudenu byla skvělá, pak se dost zhoršila, no teď je to takový průměr (skončil sem u dílů 426, na fillery nemám sílu)...
            • TheGGG
              tak shippuuden je určitě lepší jak původní naruto... obecně dokud je tam akatsuki tak to de, jak začne ninja válka, je to tak natahovaný a profilerovaný a animace jsou tak odfláknutý, že by jeden nejraději brečel... hlavně to někdy vypadá, že na tom dělalo víc různejch animátorskejch studií, protože se mi nechce věřit, že má studio Pierrot tak strašný výkyvy v kvalitě... Některý souboje jsou luxus a stejně tak některý dějový momenty, ale pak je tam tuna h*ven, kterýma to oblemcali...
            • nightborne
              Já jsem se původního Naruta taky nedokopal dokoukat, abych pravdu řekl. Shippuuden mi ale osobně přišel kvalitativně daleko lepší, a má některý opravdu silný scény. To už je ale dost o osobních preferencích =).
            • Já zatím vyděl jenom Naruta (genina) a to jsem ještě nedokoukal tak má cenu sledovat Naruto Shippudenu
    • nightborne
      Naruto Shippuuden má doteď 452 epizod. Z toho je 188 fillerů. To je 41,6 %.

      Což je, ano, pořád docela bída, ale těch 90 % je samozřejmě naprosto scestných ;).
    • Nedáš šanci dobré mlátičce kvůli podprůměrnému anime? *8*
    • Manga byla bez větších fillerů, ale podle mého názoru měla skončit u Pein arc (útok Peina na Konohu).
      Protože po tomhle momentu už se příběh definitivně zacyklí se stále silnějšími postavami (protagonisty i antagonisty) až do konce.
  • pitwo
    Ked si berie to najlepsie z preldoslych hier, ako je to s vyberom "stylu boja"? Dufam ze neopakuju to hlupe rozdelenie na Ultimate Jutsu, Awakening a Drive type ako v predoslom Revolution. To ma na celej hre dost sklamalo a dufam ze sa vratia k ovela volnejsiemu pojatiu boja z Full Burst, bez nutnosti vyberu jedneho zamerania pred bitkou.
    • Je to zase jako u starších her. všechny postavy mají přístup k Ultimate Jutsu a také na nějakých 40% HP přístup k Awakeningu. Jen Drive type není přítomný nebo jsem na něj nenarazil
  • Prosím vás, jak je to s příběhem v těchto hrách? Naposledy sem hrál ultimate ninja storm 3...rozumím dobře ze čtyřka pokračuje tam kde příběh trojky skončil?
    • pitwo
      jj, pribeh nadvazuje a zaroven zakoncuje celu sagu. Po 3ke bol este Revolution, ale ten pribeh nerozoberal vobec.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit