Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • cituji: "Téměř nekonečný seznam bojovníků"..... co to je za terminologii ? jak může být cokoliv téměř nekonečného : kdo vám ty recenze píše v poslední době ? zdráhal jsem se říci toto už nějakou dobu, ale už to v sobě dál neudržím, kvalita recenzí a článku na games.cz celkově upadá.
    • No tím je asi myšleno všichni, co vystupovali v manga nebo anime, takže to je skutečně tak přes 100 postav. No když se vrátím cca. 15 let a více k recenzím v herních časopisech, v té době dokonce některé texty ani nehovořily o hře...
  • O sérii nic nevim a na pokémoní hry obecně moc nejsem, leč hlavní hrdina působí od pohledu tak děsně nesympaticky, že se jí raději vyhnu
    • Tohle s Pokemony nic moc společného nemá
  • Nezapomeňte tu napsat jak je to lepší než Zaklínač a jak to není vůbec kýčovité a že lidi co to hrajou tak nemají vůbec psychické problémy *1*
    • z tvého příspěvku jsem pochopil, že jsi fanda Zaklínače a máš psychické problémy. Což není nic neobvyklého. Jinak opravdu Naruto není lepší než Zaklínač, ale loni vyšlo několik lepších her než Zaklínač :)
      • XorxoxTalarius
        No kdyby v Narutovy nebyli fillery, tak by mohl byt i lepsi nez Zaklinac :D
        • bohužel, 90% obsahu Naruto byly prakticky jenom fillery, takže bez šance.
          (mluvím o anime, u mangy to nebylo prý zas až tak špatné...prý)

          tak nějak jsem Naruto anime začal nenávidět asi u epizody 250 (250 epizod a z toho 200 jich bylo fillery s neustále se opakujícím příběhem. Hnus)
          • Naruto ma 135 epizod z cehoz je pouze 7 filleru. To mi moc jako 90 procent nepripada.
            V Shippudenu prvnich 57 epizod bez filleru. Pak dohnalo anime mangu tak logicky nemeli na vyber.
            Kazdopadne filler je epizoda anime ktera neni podle predlohy, tutiz v predloze skutecne zadne fillery nejsou.
            • ART:Jedna možnost je, že se připravujou na poslední souboj Naruto vs Sasuke a proto ted cpou do anime jeden filler za druhym.
            • Není pravda, magna už je dávno u konce a fillerů je furt jak ...
  • Kez by udelali neco takoveho podle mangy Berserk... ta by si nejake poradne herni zpracovani taky zaslouzila.
    • Vogon
      --double post--
    • Vogon
      Krok 1 : Stáhni PCSX2.
      Krok 2 : Stáhni anglické .iso Berserk Millennium Falcon
      Krok 3 : https://www.youtube.com/watch?v=4iiH0xlCXog

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit