Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • matthew451
    Mimochodom, tvorcovia počas panelu na PSX oznámili, že hlavnou hrateľnou postavou v pokračovaní bude Ellie.
    • Ani bych se nedivil, kdyby se Joel konce dvojky nedožil a možná i její rukou. Přece jen na konci jedničky bylo vidět, že moc dobře věděla že jí lže, ale musela to přejít, protože tou dobou ho prostě potřebovala aby mohla přežít.
      V traileru je vidět, že už nastala doba, kdy se o sebe umí postarat až moc dobře a imunita jí dává obrovskou výhodu.
      • matthew451
        To, že Joel v druhom dieli zomrie napadalo aj mňa. Nemyslím si, že by ho zabila Ellie, aspoň mne osobne to do úvah o vývoji príbehu nesedí. Ale zaujímavá úvaha.

        Záverom panelu ešte Neil Druckmann potvrdil, že sa vráti skladateľa hudby z prvého dielu - Gustavo Santaolalla.
        • Hodně lidí spekuluje, že Joela zabili Fireflies kvůli tomu co udělal na konci jedničky + samozřejmě pořád chtějí Ellie kvůli její imunitě. Tím by se vysvětlito, kdo jsou mrtvoly v traileru.
  • PS3 jsem koupil jen kvůli TLoU a nic jiného na něm nikdy nehrál. No vypadá že s PS4 si to zopáknu.
    • To je mi fakt lito. To muselo bejt strasny zklamani.
  • Tupik
    Skvělá hra ale kvůli jedný nebo dvěma hrám se mi nechce kupovat lapač prachu :D :D Metal Gear Solid taky nakonec vyšel na PC :)
    • Toto zcela jiste na PC nevyjde.
      • Paul_cz
        Nevyjde, ale např. Last of Us je už na PC hratelné bez vlastnictví konzole přes PS Now.
        • Femto
          Ale ta výsledná kvalita nebude valná. Jestli si není lepší koupit Pro za 10K a zahrát si to třeba i v těch 4K a 60 FPS.
          • Tak určitě, 10k za konzoli, 2k za hru 30k za 4k televizi, to máme 42 000 za hezké zahrání v low detailech a fake upscale 4k.. a to se vyplatí *1* *1*
            • Ok tak za 40300,- mnohem lepší
            • Femto
              Hezky to přeháníš ty ceny, to je fakt. Last of Us se v bazaru dostaneš i za 3 kila.
        • Nebo na Youtube.
          • Vogon
            Ta youtube verze má navíc lepší hratelnost a je více cinematic.
            • A víc fps. *15*
  • Jack1947
    Safra, kvůli tomu snad by PS4 stálo za to i ( jednou časem - za pár korun).
  • Jestli si nemyslíte, že The Last of Us je umění, tak jste blbí nebo PC hráči. Je to Mona Lisa dnešní doby.

    Snad dvojka bude ještě drsňejší.
    • Vzdy je celkem vtipné, kdyz nekdo s IQ rozplacleho svaba a tomu odpovidajicim pravopisem, zacne ostatni oznacovat za blbce a idioty. Pokrytectvi lvl 10 000 *1*
      A ne, TLOU neni umeni, jen zatracene dobra hra.
    • mohol si dat ako priklad inu malbu. zrovna mona lisa je overhyped bullshit
      • Chtěl jsem aby i ichtylové jako ty věděli, o čem mluvím.
  • Pocitam, ze o5 to bude ten nejvetsi titul ze vsech her co vysly ;-) !!!
  • Malleth
    A máme tu další zbytečný pokračování perfektně ukončenýho příběhu.
    • S tim musim souhlasit. Kdyz uz, tak meli ze stejneho sveta dat jiny pribeh jinych postav a Joela a Ellie nechat maximalne jako vedlejsi hrdiny.
      • Což se nevylučuje, tohle je první teaser. nikdo neříká, že Ellie i Joela na začátku nemůžou oddělat :)
        • Malleth
          To se samozřejmě nestane. Fanboyové by je sežrali za živa
    • Jack1947
      Všichni dohráli, vědí že konec byl otevřenej *7*
      • Malleth
        A já sem myslel že jen pro američany musej hlavní postavy umřít aby byl příběh ukončenej. Každýmu, kdo příběh jedničky pochopil, je jasný že ta linka uzavřená je. Není třeba se v tom víc pitvat, beztak takový pokusy většinou nedopadaj dobře.
        • Jack1947
          To bezesporu, jen jsem to myslel tak že si nechali otevřené vrátka pro další případné pokračování.
  • Sakryš, teď fakt už pomalu zvažuju, že místo nového PC koupím tu PS4, protože tady stejně na PC nevychází vlastně nic zajímavého, co by vyžadovalo lepší komp a není to na konzolích.

    TLOU byla výborná hra a to pokračování snad bude skvělé též.
    • doporučuju nekdy zajít na steam a podívat se do nabídky her
      • Ok a co tam uvidím? Jakože hry sleduju poměrně dost a vím vlastně jen o jediné hře, která není na konzole oznámená, kvůli které (pokud bude dobrá) by bylo potřeba kupovat lepší komp. Když se mrknu pak na nabídku PS4, za těch deset litrů mi PRO nabízí as nejvíce her, co bych chtěl hrát.
  • Paul_cz
    Vzhledem k tomu že je to fakt super early a tohle je v podstatě takovej concept trailer bych nečekal vydání před 2019, spíš 2020. Koneckonců sotva dodělali U4 a ještě k tomu dělaj datadisk. Ale trailer pěknej, nepochybuju že to bude kvalitní.
    • tak dlouho si nemužou dovolit čekat, navíc tohle není Kingdom Come nebo Star Citizen, je to jen tunel a tam prakticky není co vyvíjet. Navíc mají jiste nejake nepoužite materiály z prvního dílu.
    • ucho
      a já bych si klidně tipnul 2018.
  • Tak si zase musim půjčit konzoli. Ještě, že těch her, co mě vždycky nalákají není moc. Ale Last of Us první díl byla MOC prima hra, věřím i pokračování. *5*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit