Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • matthew451
    Mimochodom, tvorcovia počas panelu na PSX oznámili, že hlavnou hrateľnou postavou v pokračovaní bude Ellie.
    • Ani bych se nedivil, kdyby se Joel konce dvojky nedožil a možná i její rukou. Přece jen na konci jedničky bylo vidět, že moc dobře věděla že jí lže, ale musela to přejít, protože tou dobou ho prostě potřebovala aby mohla přežít.
      V traileru je vidět, že už nastala doba, kdy se o sebe umí postarat až moc dobře a imunita jí dává obrovskou výhodu.
      • matthew451
        To, že Joel v druhom dieli zomrie napadalo aj mňa. Nemyslím si, že by ho zabila Ellie, aspoň mne osobne to do úvah o vývoji príbehu nesedí. Ale zaujímavá úvaha.

        Záverom panelu ešte Neil Druckmann potvrdil, že sa vráti skladateľa hudby z prvého dielu - Gustavo Santaolalla.
        • Hodně lidí spekuluje, že Joela zabili Fireflies kvůli tomu co udělal na konci jedničky + samozřejmě pořád chtějí Ellie kvůli její imunitě. Tím by se vysvětlito, kdo jsou mrtvoly v traileru.
  • Jedno je zjevne...ohlaseni nove hry od ND je vzdy nejvetsi udalosti pro PCMR...
  • LV462
    A tak já si tu PS4 Pro koupím, abyste neřekli.
    • He he
    • A tak ja myslim, ze tady je kazdymu dost u zadku, co ty si koupis :-)
    • Ja si koupim hw od amd
  • Od stastia som si cvrkol do gati!!! *14* *14* *14*
  • Jack1947
    Safra, kvůli tomu snad by PS4 stálo za to i ( jednou časem - za pár korun).
  • Škoda, že se ta hra nejmenuje The Least of Us. Podobně jako RDR2 mohlo bejt Read Dead Renegade. Holt marketingy jsou dnes postavený na číslovkách, ne na originlních názvech.
    • https://www.youtube.com/watch?v=OEVzPCY2T-g&ab_channel=Cinemassacre
  • LUXUS už se nemůžu dočkat bude to opět PECKA !!!!!!!!!
  • Sakryš, teď fakt už pomalu zvažuju, že místo nového PC koupím tu PS4, protože tady stejně na PC nevychází vlastně nic zajímavého, co by vyžadovalo lepší komp a není to na konzolích.

    TLOU byla výborná hra a to pokračování snad bude skvělé též.
    • doporučuju nekdy zajít na steam a podívat se do nabídky her
      • Ok a co tam uvidím? Jakože hry sleduju poměrně dost a vím vlastně jen o jediné hře, která není na konzole oznámená, kvůli které (pokud bude dobrá) by bylo potřeba kupovat lepší komp. Když se mrknu pak na nabídku PS4, za těch deset litrů mi PRO nabízí as nejvíce her, co bych chtěl hrát.
  • Příběh skončil tak ž se vrátili k tomimu ale i tak byl otevřenej ale co ve dvojce plánují nevím ale snad to nezkazí ale i tak se těším!!!
  • OZuna
    To je dobře, že bude dvojka, jelikož konce Naughty dog mi nikdy nepřišly zrovna nejlepší ani Uncharted 4 neskončilo nějak epicky skvěle, spíše tak neutrálně, tak nijak všelijak. Konec prvního Last of Us byl pro mě také docela zklamáním, i když částečně to napravil dattadisk Left Behind.
    Pro ty ostatní nabízím stále možnost výhry 500,1000 a 2000Kč losováním za vyplnění mého dotazníku k diplomce, který se týká konzole PS4 a Xboxu One. Děkuji Všem a cením si Vašeho času, který věnujete vyplnění.
    Odkaz: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSeso4iTcjkxVVoCDYMogH88CP2fgu8iHTvDZL_61b2aTDSNuA/viewform
    • Vidíš, a mně zase konec Last of Us přímo nadchnul. Dlouho jsem pak nemohl rozehrát žádnou další hru, jak mi to leželo v hlavě...
      • Mně trošku vadilo, že to závěrečný dilema bylo v podstatě jasný asi od poloviny hry - tj., jakmile se zjistí, že CENZORED, hned jsem si řekl, aha a to oni jako CENZORED? A pak jsem vlastně celou hru jen čekal, jestli se scénárista rozhodl tak nebo tak. Ale i tak je to moc hezká hra (kromě scény, kdy Joel nahazuje generátor ve sklepě, tam mě málem kleplo).
      • OZuna
        Jasně, tak očekávání jsou od každého asi dost různorodá. Já osobně preferuji konce, které měl Hideo Kojima ve svých metal gearech 1,2,3,4, PW a ani ta 5ka mě nějak neurazila, i když dějově byla slabší, tam to nekazil ani konec, ale spíš že se objevil takřka bez kontextu. Takže spíš mám rád takový ten druh mind-fuck konce *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit