Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ahojte potřeboval bych púoradit ohledne PS4, mam ho doma a nejde mi nastavit nejake PSN a kdyz si to chci zalozit tak to po mne chce Sub Account :(. Prosim poradte kde se mam zaregistrovat nebo co udelat aby to slo :) Dík
  • must have ... no.
  • jo tohle studio je obrovská kvalita, škoda že jen pro playstation
  • Vypadá to na jednu z prvních her, kvůli který se PS4 bude vůbec prodávat
  • Asi mě ukamenujete, ale sérii Uncharted jsem si užil o krapet víc, než skvělé the last of us - tam mě vadilo, že ač prostředí k tomu svádělo, nebylo možno se volně pohybovat, koridor mi přišel pro takovou epickou hru, až příliš tísnivý. I když se dá asi čekat, že se toho v dalším uncharted nejspíše moc nezmění co se týká volnosti, tak se na Drakův návrat opravdu hodně těším :)
  • a co když to bude jen na ps4? :3 to už máte všichni čtyrku?
    • Miserius
      Už je oficiální že to bude JEN na PS4, s tim každej počíta... Stejně jako že to vyjde tak v roce 2015
      • tak tak a do roku 2015 je na koupi PS4 čas.
  • Chybí mi pořádná third person akční adventura s Indiana Jonesem. Nepochopím, proč LucasArts nikdy nedodělali ten díl postavený na Euphoria enginu *9*
  • oktavius66
    Naughty Dog = záruka kvality ! Dohrál jsem všechny díly asi 3x a po přečtení titulku mám chuť si opět zahrát nějaký díl. Mé přání bylo vyslyšeno *1* . Díky Naughty Dogu ! *3*
  • Proč mi při přečtení titulku zničehonic zvlhly trenky? ... Jo, už vím, moje druhý nejoblíbenější studio oznámilo novou hru a ještě k tomu se jedná o nový Uncharted, tak asi proto.

    Napadá mě jediný - Sir Francis Drake! Nateův příběh byl totiž dobře zakončen, takže není důvod v něm pokračovat nebo zbytečně s jeho příběhem prequelovat.

    A zas mám před očima tu vidinu, že tohle bude jedna z her, která mě donutí PS4 koupit dřív, než bych původně zamýšlel.
    • Vůbec si nemyslím že je příběh zakončen pokud si hru hrál pozorně tak je tam dost neobjasněných věcí :) např. Pravé jméno Nathana zda je vůbec pravda že se tak jmenuje jak říkala marlowa.Prostě si myslím že toho je dost co o něm ještě nevíme :)
      • přidávám video http://www.youtube.com/watch?v=5RNuwrY8uEM.Dokonce mě i zajímá co se stalo s Nathanem a Elenou že se rozešli pokud vím tak to taky nebylo nijak objasněné.
    • to je spatny kdyz ti vlhnou trenky z hry kde behas z chlapem *11*
    • Miserius
      Jako že by Uncharted "4" bylo z doby kdy žil Sir Francis Drake? Tak to by byl mazec... *8*
      • No já v to právě věřim. A to hodně. :)
        • Ted sem to psal akorat kolegovi, ze prijemny by byly pasaze ze soucanosti s Nathanem a z minulosti se Sirem Francisem
          • To já bych právě už nechal Natea na pokoji. Věnovali se mu tři díly, ve trojce šli i víc do minulosti a pěkně celý jeho příběh zakončili. Ale musím uznat, že ten nápad nezní špatně.
            • Podľa mňa uncharted dosť stojí na hlavných postavách, ako sú Nathan a Sully. To je ako keby si chcel Tomb Raider bez Lary, alebo Indyho bez Jonesa :)
  • Nuuudaa. Po 1000x to samy :)
    • oktavius66
      Jdi si zahrát COD a nerýpej do jedné z nejlepších sérií která kdy byla !

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit