Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Každý díl měl svoje slabiny, ale byly to slušný skriptovaný jízdy v tom lepším smyslu slova..
    Jestli musí v Uncharted na něčem zamakat tak to jsou imho právě lepší záporáci.
    • Miserius
      Dvojka byla asi nej, tam mě přišel dobrej i ten padouch...Ve vysledku to je ale o tom kam se jako Nathan podíváš a co budeš dělat a padouch je na začátku, uprostřed a na konci *1*
      • Jojo dvojka je nejlepší, to souhlas. ale ten zaporak a poslední souboj se mi moc nelíbil. a to říkám z pozice člověka který to dohral na crushing všechno..
      • ucho
        mně se nejvíc líbila trojka, mělo to u mě vzestupnou tendenci. ale i jednička byla super. ale teda jak jsem hrál 2 a 3 hned po sobě, trochu se mi to slévá :)
      • frag.ment
        ASi jsem jedinej majitel PS3, který zatím ani jedno Uncharted nehrál :-) Přitom se mi trojka válí na poličce, dostal jsem ji v bundlu, ale přednost dostalo Killzone, LoU, GTA V.. Asi si budu muset na to hraní vyhradit víc času a dohnat resty :-)
        • Ja ti doporucuju zahrát si vechny tři díly tak jak jdou za sebou. Jasně ten první už nemá takovou pěknou grafiku jako zbývající dva ale pořád je to hodně slušný. A abych pravdu řekl mě dokonce jednička bavila asi i nejvíc :D, ale jinak výborný jsou všechny tři díly.
        • Miserius
          Určitě bych si být tebou nejdříve zahrál Uncharted 2, až se pro tyhle 2 hry rozhodneš...
    • Malleth
      Dvojka moc slabin neměla. Spíš šlo o vrchol svýho žánru.
  • ZvacA
    http://youtu.be/CeUYzDgs498
  • ucho
    no zrovna minulý týden jsem dohrál trojku. tak jsem zvědav.
  • Miserius
    Ten teaser je takovej nějakej moc...drsnej a "temnej" na Uncharted hru... Jsem zvědav co z toho vyleze, o kvalitách nepochybuji :)
    • God-of-War
      Proste dalsi desitkova hra:-)
    • Francis Drake

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit