Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Neboj, bugy budou urcite originalni.
  • Bad Company není Battlefield. To nepočítej. *3*

    Do série Battlefield zahrnuju pouze: Battlefield 1942, Battlefield Vietnam, Battlefield 2, s jistými výhradami Battlefield 2142. Ty drobné hříčky a trapný Battlefield Play4Free nepočítám vůbec. Battlefield 3 už je příliš blízko Call of Duty, proto ho považuji za novou sérii - kombinace některých prvků Battlefield série s prvky z Call of Duty série. Čtyřka je jen datadisk k trojce.
  • Říkám min. 300. 600h v BF3 a přes 600h BC2, V BF bych se nedopočítal, ale přes 1500 určite:)
  • 300 hodin v battlefieldu je nic. Vrať se, až budeš chlap a budeš mít aspoň 2000. *3*
  • Pisou mina rikam mina. Co to je fskucnosti fakt netusim a mam to vis kde. Bude to jen dalsi nesmysl kterej uz to litani znemozni prakticky uplne.
  • Ze vás to tady furt baví brečet holky *6*
    Zatím mám nahráno přes 300 h min u každého dílu od prvního BF. A BF 4 mě baví stejně jak první díl, tak se hoďte do klidu uplakánci a nehrajte, když vás to nebaví, popřípadě přestaňte tu zvracet ty blafy a spamovat na zdi.
  • TOTALNY HNOJ...psychologický utok na hardcore hráčov ktorý hravali BF 2 a BF 2142 cez nostalgiu chcú aby si to zakúpili a pridu tam a rubanica jak v stredoveku kazdy medic AC23 alebo hociaaka zbran co staci tahat dole mys a rovno striela a hned medkit pod seba a skakat a nabijat jak INSTANT robot. A tie miny? som zvedavy ako tam doleti vrtlnik ked kazdy na zaciatku 50% si da MINE + igla a nebude inej moznosti ako sa dostat na lod len vrtlnikom !!! A to nevravim ze totalne napľutie do ksichtu ľudom že dajú tam MCOMY !!! MCOMY DO P*ČE kde je jadro alebo niečo podobné ktore sa da zničiť s C4 a podobnými vecami ... ale titan mode BLA BLA BLA ...HNOJ hodnosti EA a zasranej HIPSTERSKEJ DICE firmy viď aka zasraná ženská robila mapy do p*či vyj*baná hipsterka a jej podobný smradi. Everything must be COOl and FUN bla bla bla BULLSHIT lick my arsehole!!!! Ludia ktorý robili BF 2 a BF2142 su davno povyšený a su riaditelmi a poberaju plat vysoky a maju vsekto na haku! A pritom stačilo by dať recoil ako tej novej puške ...vypnúť autoheal pripadne totalne pomaly autoheal ,žiadne healovanie počas streľby , dať supression supportom a obrovsky recoil pokial nemate BIPOD ako v BF3 čo vám dá nepresnosť lebo ste pod paľbou , Sniperom dat kývanie sa,dodať staminu a davat body za taktické veci v hre, prerobit comandera ,ako aj minimapu. A do p*če najdoležitejšia vec Upravit NETCODE na starý ako bol v BF2...a ne dop*če všelijaké SOCIÁLNE sr*čky typu, honza prave vyhral kolo a vŠetci sa pposerme a likeujme a davajme share na FB dop*či...a zapisovanie dát v polke kola a na konci ...
    INAC je tato hra HNOJ pre COD ludi ktorý to samozrejme vítajú...Táto hra skončila vobec to nieje už polohardcore teamwork polo arcade hra...je to EA COD hnoj !!!! a toto tu je Výsmech...co z grafiky pozlatka ked v ňom zabalené lajno!!!
  • To není mina ,ale stacionární stinger. :D
  • Prostě a jednoduše se ve formě DLC vrací do série to co už bylo před 8 lety obsažené v základní hře.
  • Dik to pisu!!!! :D
  • Tak pokud ovladac pada i mimo hru, tak to asi opravdu BF4 nebude :))))
  • V BF2142 to bylo tak že nepřátelé mohli dovnitř až když se zničili štíty, k tomu bylo zapotřebí ovládat control pointy na mapě. Takže nebude všech 64 běhat uvnitř, ale část bude bránit / útočit na control pointy (pokud to bude na stejný způsob, akorát se nebudou ničit štíty ale rovnou HP lodi) a druhá část se bude řezat na lodi
  • Mne spis desi ta mina proti helikopteram kterou tam daj. Uz takhle helinam dali dost na klobouk aktivnima raketama a taky tim ze je ted helikopteru trefit srawem az opravdu smesne jednoduchy... tohle bude asi posledni hrebicek.
  • kennyB
    Já si nedávno chtěl znovu zahrát GT5 a stahoval jsem také něco kolem 8 gb patchů *1*
  • kennyB
    Takže v druhé fázi bude zase spousta lidí používat C4 a claymorky, aby se protihráči nedostali dovnitř *7*
  • Takže se pro zachování "dynamičnosti" bude těch 64 lidí řezat nejdřív venku a v dalším kole se pak těch samých 64 lidí bude řezat uvnitř lodi? No potěš pánbůh. Kam se na to bude hrabat starý metro při boji o Béčko.
    On to ten nový Frostbite nedá najednou? Nebo by to bylo moc mentálně náročné hlídat loď a zároveň bojovat venku?
  • Za nasi skupinu se kterou hraju musim rict ze po BF uz nejakou dobu nespadl ani lidem co s tim meli opravdu velke problemy a to hlavne na nekterych mapach (metro, shanghai, paracel a dalsi). Mne porad pada akorat ovladac nvidia ale to asi nesouvisi se hrou protoze ten mi pada i pokud BF4 nebezi.
  • Ano, dnes som sa uz o tomto mode docital na Battlelogu, kde z toho (TRADICNE) robia doslova "clanok tyzdna". Ako obvykle... A najviac ma bobavilo, ked si BF4 vcera zase raz zacal stahovat novy update, ktory ma -- to uz snad ani nie je mozne -- dobrych 800 MB!!!
    Co chcu tymito updatmi dokazat (tym skor, ze hra samozrejme i nadalej pada, mrzne a tak dalej)? Zrejme im ide o zdolanie nejakeho noveho rekordu, kde ked sa napokon vo finale zrataju komplet vsetky GB dat, ktore praveze "zozrali" vyhradne cisto len updaty, tak vsetci zistime, ze danu velkost by za inych okolnosti mala pokojne jedna celkom slusna AAA hra (t.j. tipujem, ze pri BF4 su ti psychopati z EA schopni vypustit do sveta pokojne min. cca 5-8 GB cisto len updatov... neratam DLC)...

    NECH ZIJE EA!!! *7*

    ...takze, ja teda jdu blejt velebnosti *11*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit