Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Uprimne povedane, cely slavny Carrier mod (niekdajsi Titan mod z BF2142) mam v podstate totalne "na salame". Jednak ma dany mod zas az tak velmi neberie.... no a druhak ma skratka tradicne zaujimaju jednotlive mapy skor z hladiska Conquest Assualt a pod. Avsak uznavam, ze toto vsetko moze byt skor otazka urciteho mnozstva hracov.... Kazdopadne, ja osobne si lebedim v ramci 3. ddisku okolo komplet morskych map (nebyt Paracel Storm, tak tam snad clovek ani nic ine nenajde, co je veeeeeeeeeeelka skoda, pretoze Frostbite 3 engine vyslovene nuti auorov/hracov k tomu, aby boli namorne bitky KONECNE nejak rozumne vyuzite.
    Nuz.... a prave v tomto smere si DiCE odviedlo KONECNE viac nez slusnu robotu. Mna osobne doteraz nedokazali nijak zvlast nadchnut ani prvy DLC China Rising...... ani druhy DLC Second Assault....... Tusil som, ze az Naval Strike KONECNE prinesie nieco kapanek ine. Netusim ako na tom budu zvysne 2 DLC, no tipujem, ze prave Naval Strike uz zrejme neprekonaju... Co uz.... Pri BF$ si clovek v zasade aj tak nemoze byt nikdy isty tym, co sa z akehokolvek ich noveho DLC vyklube...
    Nuz.... zatial to tym sr*com z EA vsetko naramne dobre prechadza/vychadzaa, takze mozu byt maximalne spokojni bez ohladu na fakt, ze priamo samotna hra BF4 este stale nie je dostatocne dobre vyladena......... a ja osobne si uz zacinam mysliet, ze ti h*jzlici BF4 ani nikdy nedostanu min. do rovnakeho stadia, v akom bol/je BF3... Klasika -- vidina ziskov, milionov dolarov a neviem coho dalsieho zase raz zvitazila nad nadherne vyladenou, bezproblemovou hrou, pri ktorej sa clovek nemusi jak taky trtko modlit, ci sa vobec LASKAVO spusti alebo ci TRADICNE padne spat do Wokien....
    Zial, toto je ukazka hry MADE IN EA IN 2013/2014... A lepsie to pri danej spolocnosti rozhodne nikdy nebude, na to by musel byt prilis velky cvok, aby EA totalne skocil na ich finty...*16*
  • Já osobně modifikace pro BF2 neopustím již jen z toho důvodu, jak ohromný herní prostor pro blbnutí nabízí. Takový Project reality s mapami o 4x4 až 8x8 km2.... to dává skutečně prostor pro taktické uvažování, strategický soulad celého týmu...vyhrává lepší. Když se kouknu na youtube na videa z BF3,4 pořád je to jen o čtyřech ulicích a spíše sprejovaní se zbraní, než že by byl vidět nějaký skill. Navíc hrozí, že se sejdou starší zkušení hráči a člověk si s headsetem pokecá a zavtipkuje i o osobním životě, procvičí anglinu... To asi BF3,4 nikdy nenabídnou... dokud vůbec nepustí nástroje komunitě pro mody, tak u mně cokoliv s cejchem EA skončilo.

    Já jsem zákazník a já si budu určovat co chci za výrobky, ne že se budu přizpůsobovat několika kravaťákům.
  • Presne ukazané ako to dopadne ! ... krásny výsmech !!! Fuj tato hra končí pre normálnych ľudí
    • Koho tím myslíš jestli čoboly afektovany kteří tu píšou slohovky s padesatkrat dopice nebo nolifery hodnotící tě podle odehraných hodin potěš zadel zaplať pánbůh ať mažou už se nemůžu dočkat
      • Eeeech jo. Este pred cca plus minus 10. rokmi by som nepovedal, ze ceska mladez zacne voci slovenskemu jazyku vystupovat tak negativne, no ako sa zda, je to v viac menej v prdeli. A to nemam skusenost len z tohto servera, ale i priame sr@goriny priamo od tzv. sucasnej "mladeze" v CR, ktora uz, zial, totalne zabuda o com je "nejaky slovensky jazyk" a pod. Co sa da robit... podobny vyvoj sa zrejme dal ocakavat (napriek tomu, ze ja napr. na CZ jazyk nedam dopustit....a to uz ci pri CZ knizkach, CZ dabingu a pod.). Iste je, ze vyraz "cobolaci" je minimalne rovnako j*bnt*ty ako opacny vyraz typu "Cehuni"...
        Cele ma to nesmierne mrzi, pretoze dlho, predlho sme boli skratka JEDNA republika, svojim sposobom zaroven i JEDEN narod... Ok, co uz... nebudem tu dalej pisat offtopic temu... Ten, kto pochopil o co mi v komentari islo iste vie svoje a ludom, ktorym to nezaplo, je aj tak totalne zbytocne cokolvek ine pisat... *10*
      • Vidim ze ovce se porad nechaji dojit a jeste to brani. *15*
  • Těším se.
  • Kravicka
    Jde potopit ta lod c4 ?
  • Pete.palis
    Pro mě Titan mód byl nejzábavnější mód ze všech serií Battlefieldů (hlavně únik z rozpadajcího se Titánu byl adrenalin!) *16*
    • I já jsem měl ten titan mód rád. Bylo to něco originálního a jestli to bude aspoň z půlky takové jako v BF2142 tak si myslím že se hráči nemají čeho bát.
  • Ze vás to tady furt baví brečet holky *6*
    Zatím mám nahráno přes 300 h min u každého dílu od prvního BF. A BF 4 mě baví stejně jak první díl, tak se hoďte do klidu uplakánci a nehrajte, když vás to nebaví, popřípadě přestaňte tu zvracet ty blafy a spamovat na zdi.
    • eStar
      Shoř v pekle.
    • 300 hodin v battlefieldu je nic. Vrať se, až budeš chlap a budeš mít aspoň 2000. *3*
      • Říkám min. 300. 600h v BF3 a přes 600h BC2, V BF bych se nedopočítal, ale přes 1500 určite:)
        • Bad Company není Battlefield. To nepočítej. *3*

          Do série Battlefield zahrnuju pouze: Battlefield 1942, Battlefield Vietnam, Battlefield 2, s jistými výhradami Battlefield 2142. Ty drobné hříčky a trapný Battlefield Play4Free nepočítám vůbec. Battlefield 3 už je příliš blízko Call of Duty, proto ho považuji za novou sérii - kombinace některých prvků Battlefield série s prvky z Call of Duty série. Čtyřka je jen datadisk k trojce.
          • Co kam ty zahrnujes je všem u víš čeho já si zahrnuju rukáv u mikiny to má asi tak stejnou informativní hodnotu
          • Proč ne BC2? Vždyt je to taky BF, makali na nem jeste Digital Illusions CE čili DICE, bodle mě poslední pravý BF, kdy se do toho nemíchalo EA
            • Do pravého Battlefieldu nepatří single player a patří tam velké mapy s vozidly. BC bylo zaměřeno hodně na ten single a mělo menší mapy a dost málo vozidel a tuším, že ani letadla tam nebyly. Celkově to bylo pojetím hodně jiné - ještě ne ala CoD jako BF3, ale už dost jiné jak BF2.

              EA byla u Battlefield série snad od začátku.
  • TOTALNY HNOJ...psychologický utok na hardcore hráčov ktorý hravali BF 2 a BF 2142 cez nostalgiu chcú aby si to zakúpili a pridu tam a rubanica jak v stredoveku kazdy medic AC23 alebo hociaaka zbran co staci tahat dole mys a rovno striela a hned medkit pod seba a skakat a nabijat jak INSTANT robot. A tie miny? som zvedavy ako tam doleti vrtlnik ked kazdy na zaciatku 50% si da MINE + igla a nebude inej moznosti ako sa dostat na lod len vrtlnikom !!! A to nevravim ze totalne napľutie do ksichtu ľudom že dajú tam MCOMY !!! MCOMY DO P*ČE kde je jadro alebo niečo podobné ktore sa da zničiť s C4 a podobnými vecami ... ale titan mode BLA BLA BLA ...HNOJ hodnosti EA a zasranej HIPSTERSKEJ DICE firmy viď aka zasraná ženská robila mapy do p*či vyj*baná hipsterka a jej podobný smradi. Everything must be COOl and FUN bla bla bla BULLSHIT lick my arsehole!!!! Ludia ktorý robili BF 2 a BF2142 su davno povyšený a su riaditelmi a poberaju plat vysoky a maju vsekto na haku! A pritom stačilo by dať recoil ako tej novej puške ...vypnúť autoheal pripadne totalne pomaly autoheal ,žiadne healovanie počas streľby , dať supression supportom a obrovsky recoil pokial nemate BIPOD ako v BF3 čo vám dá nepresnosť lebo ste pod paľbou , Sniperom dat kývanie sa,dodať staminu a davat body za taktické veci v hre, prerobit comandera ,ako aj minimapu. A do p*če najdoležitejšia vec Upravit NETCODE na starý ako bol v BF2...a ne dop*če všelijaké SOCIÁLNE sr*čky typu, honza prave vyhral kolo a vŠetci sa pposerme a likeujme a davajme share na FB dop*či...a zapisovanie dát v polke kola a na konci ...
    INAC je tato hra HNOJ pre COD ludi ktorý to samozrejme vítajú...Táto hra skončila vobec to nieje už polohardcore teamwork polo arcade hra...je to EA COD hnoj !!!! a toto tu je Výsmech...co z grafiky pozlatka ked v ňom zabalené lajno!!!
    • Bohužel mokrej sen.
    • Svata pravda. Amen
  • Prostě a jednoduše se ve formě DLC vrací do série to co už bylo před 8 lety obsažené v základní hře.
    • Neboj, bugy budou urcite originalni.
  • kennyB
    Takže v druhé fázi bude zase spousta lidí používat C4 a claymorky, aby se protihráči nedostali dovnitř *7*
    • Mne spis desi ta mina proti helikopteram kterou tam daj. Uz takhle helinam dali dost na klobouk aktivnima raketama a taky tim ze je ted helikopteru trefit srawem az opravdu smesne jednoduchy... tohle bude asi posledni hrebicek.
      • To není mina ,ale stacionární stinger. :D
        • Pisou mina rikam mina. Co to je fskucnosti fakt netusim a mam to vis kde. Bude to jen dalsi nesmysl kterej uz to litani znemozni prakticky uplne.
          • na youtube JackFrags představoval všechny nový věcy a je to fakt stacionární stinger ale s menším poškozením :)
            • https://www.youtube.com/watch?v=a1LVxbinpis
            • kennyB
              Jj, je to pěkná sviňárna *1* Nejvíc se mi líbil ten novej kolt.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit